12 věcí, které můžete dělat ve Frankfurtu: Průvodce místním

Frankfurt AM hlavní patří mezi 5 nejvýznamnějších měst v Německu. Díky svému mezinárodnímu akciovému trhu a firemnímu centru je také označován jako „Mainhatten“. Je to však mnohem víc než jen finanční centrum. V tomto příspěvku vám řeknu, jak naplánovat ideální výlet do města, včetně 12 věcí, které byste měli dělat ve Frankfurtu, že byste si neměli nechat ujít!

Než půjdeš

Frankfurt je relativně snadné město, které se má navigovat a s vynikajícími spojeními vzduchem a půdou není náročné naplánovat návštěvu zde téměř kdekoli na světě. Ale než zamíříte do města, je třeba poznamenat několik věcí a některé věci, na které můžete mít na paměti při plánování cesty.

Festivaly

Frankfurt je město, které jeho domov pro různé oslavy po celý rok, včetně festivalu kamene, den lesa, Night of the Clubs, Festival of Light, Festival Syscraper, Muzea Riverbank Festival a další. Vyplatí se zkontrolovat data těchto festivalů z několika důvodů.

Za prvé, město může být v těchto časech zabaleno a cena ubytování může výrazně stoupat nebo být plně rezervována. Pokud nemáte zájem vidět festivaly, možná si naplánujte cestu kolem nich.

Pokud jste na festivalech, pak je Frankfurt skvělým místem, kde je zažít. Zkontrolujte data festivalů a akcí ve městě a pokuste se tam být na oslavu.

Řádky a davy

Protože Frankfurt je jedním z nejvíce chodených do měst v Evropě, zjistíte, že to může být docela zaneprázdněné, zejména o víkendech a státních svátcích nebo v době festivalu. V této době může být náročné rezervovat výlety a v některých případech můžete čekat ve frontě celé hodiny, než se dostanete k hlavním památkám.

Dokonce i v pravidelný den ve městě můžete stát ve frontě hodinu nebo více. Tripverse má vynikající seznam věcí, které mají dělat ve Frankfurtu a v mnoha městech po celém světě. Nabízejí také vstupenky přeskočit na řadu hlavních stránek Frankfurtu. Pokud tedy čtete tento příspěvek nejlepších věcí, které musíte dělat ve Frankfurtu a nemáte zájem čekat v dlouhých liniích a ztrácet den, můžete je zkontrolovat.

Kdy jít

Frankfurt je obvykle charakterizován mírným oceánským podnebím, přičemž průměrná roční teplota se pohybuje kolem 10,6 ° C, přičemž léta dosáhne kolem 25 ° C a nejchladnější teplota, která v lednu často nesnízí 0 ° C.

Nejlepší čas na návštěvu města je od května do září, ale opět se to může změnit v závislosti na tom, jaké festivaly chcete vidět nebo jaké klima a činnosti hledáte v Německu.

1. Navštivte Römerberg

Toto historické náměstí se nachází v srdci Starého města a po bombardování druhé světové války muselo být zcela rekonstruováno. Jak proslulá jako pohladeční domy, které rámují Römerberg, je fontánou spravedlnosti (Gerechtigkeitsbrunnen), která je starověká dobře postavená v roce 1612.

Ukazuje čtyři lidské ctnosti spravedlnosti, naděje, moderování a lásky. Každou ctnost představují malé ženské sochy na straně zdi. Prohlížení davů se toulají po náměstí a užívání si kávy v jedné z kaváren je jednou z mých preferovaných věcí ve Frankfurtu, zejména v létě.

Vánoční trh Römerberg

V prosinci je náměstí domovem krásného konvenčního německého vánočního trhu. Toto je nejlepší místo ve městě, abyste se dostali do nálady na Svatou noc.

Vánoční trhy v Německu jsou něco zvláštního.
Rozhodně vyzkoušejte některé pražené kaštany a svařené červené víno a poslouchejte zvuk dokonale sýrové vánoční hudby. Brzy pochopíte, proč Němci milují své vánoční trhy mnohem víc než jakákoli jiná událost roku!

POZNÁMKA: Mířit do hlavního města? Podívejte se na 10 věcí v Berlíně

2. Panoramatický pohled z hlavní věže

Ve výšce 259 metrů je hlavní věž čtvrtá nejvyšší budova v Německu. Nabízí návštěvníkům nádherný výhled na město i okolí. Lezení po 198 metrech na platformu návštěvníků může být pro ty, kteří se bojí výšek, náročné. Určitě to však stojí za to za názory a je to jedna z nejlepších věcí, které musíte dělat ve Frankfurtu.

Ohromující výhledy z hlavní věže.

Jedna lístek je 7,50 EUR (9 $), nebo 5 EUR (6 $) pro studenty. Lze je zakoupit online prostřednictvím Tripverse, pokud se rozhodnete ušetřit čas na dlouhých čekacích hodinách na základně věže.

3. Vyzkoušejte Hessian National Drink

Každý ví, že Německo má některá z nejlepších piv na světě. Hessianský regionální nápoj Ebbelwoi je však osvěžující alternativou k ukončení žízně a vzorkování je to jedna z nejlepších věcí ve Frankfurtu. Ebbelwoi se překládá jako „jablečné víno“ a na5%, má nízký alkohol … a kalorie. Lidé také v některých případech to potěší v teple během chladných zimních sezóny měsíců.

Apple víno, které se méně plní než pivo, může dokonale kombinovat s konvenčním německým jídlem. Vyzkoušejte to s něčím jako vepřová žebra a zelí s bramborami. Doporučuji Ebbelwoi Unser nebo Apfelwein Dax pro nějakou autentickou německou kuchyni a vynikající chuť hesejského regionálního nápoje.

4. Udělejte si hlavní plavbu řeky

Pro změnu v perspektivě se podívejte na vynikající mrakodrapy z vody. To je jedna z nejlepších věcí ve Frankfurtu pro západ slunce. V závislosti na délce jízdy lodí si můžete zakoupit vstupenky 10 – 13 EUR (12 – 15,50 $) s 20% slevou na držitele frankfurtské karty.

Po zakoupení lístku u informací o cestovateli nebo na lístky si můžete sednout a odpočinout si na prostornou palubu. Alternativně se podívejte na klimatizované vnitřní zařízení a zároveň uvažujte o vynikající městské architektuře Frankfurt AM Main.

Primus-linie poskytuje výlet pro každou příležitost a navštěvuje návštěvníky na velkolepém západu slunce nebo krásný nedělní brunch na vodě.

5. Navštivte muzeaSufer

Tento úsek se rozprostírá na obou stranách břehu řeky a poskytuje řadu kulturních výstav. Patří mezi ně historické židovské muzeum a muzeum německé architektury.

Na deštivé dny doporučuji zakoupit si vstupenku na muzeum. S tím si můžete prohlédnout všechny trvalé a krátkodobé výstavy v této oblasti po dobu 2 dnů a stojí to pouze 18 EUR (21,40 $).

MuzeaSufer je obzvláště dobrý v létě.

Mezi další nejlepší věci, které mají dělat ve Frankfurtu pro kulturní fanatiky, patří nacht der muzeen (Night of Museum) na jaře a MuseumsUferfest (kulturní festival u řeky) v srpnu. Během těchto festivalů se lidé všech věkových skupin procházejí různými výstavami a potěšení z jídla a nápojů u vody.

Viz také: Nejlepší off-track muzea v Německu

6. Nakupování podél Zeil

Frankfurt má mnohem více než jednu nákupní čtvrť, ale Zeil je nejstarší a mnoho populárních. Na počátku století bylo vlastnictví domu na této ulici považováno za symbol prestiže pro bohatší rodiny.

V jednom z četných obchodů a návrhářských obchodů podél Zeilu není nic, co nenajdete. To je pravděpodobně důvod, proč je to jedna z nejvyšších nákupních ulic v Evropě. To je také důvod, proč nakupování, které nepadnete, je považována za jednu z nejlepších věcí ve Frankfurtu.

Futuristická budova Zeil ve Frankfurtu.

Futuristická budova galerie Zeil má 7 příběhů a střešní restauraci s venkovní terasou, odkud návštěvníci získají ideální výhled na město.

Kde zůstat ve Frankfurtu

Zde je seznam nejlepších 3 hodnocených, nákladově efektivních vlastností ve Frankfurtu. Klikněte na odkazy a podívejte se na sebe!

Letiště Moxy Frankfurt – od 118 $ / noc, hodnocení 8,8. Kliknutím sem zobrazíte nejnovější cenu na Booking.com

Letiště Moxy Frankfurt 1
Letiště Moxy Frankfurt 2
Letiště Moxy Frankfurt 3

Schöne Aussicht – od 128 $ / noc, hodnocení 8.2. Kliknutím sem zobrazíte nejnovější cenu na Booking.com

Schöne Aussicht 1
Schöne Aussicht 2
Schöne Aussicht 3

Apartments Duval – od 140 $ / noc, hodnocení 8,8. Kliknutím sem zobrazíte nejnovější cenu na Booking.com

Apartments Duval 1
Apartments Duval 2
Apartments Duval 3

☞ Kliknutím sem zobrazíte všechny možnosti ubytování dostupné ve Frankfurtu

7. Jděte do domu všech Němců (Paulskirche)

Dům všech Němců hrál zásadní roli v německé historii a je spojen se založením německé demokracie v roce 1848.

Kostel můžete navštívit každý den mezi 10:00 a 17:00, abyste procházeli uličkami a cestu zpět v čase. Nestojí vás to cent, takže je to jedna z nejlepších věcí, které můžete dělat ve Frankfurtu zdarma. Dnes Paulskirche také funguje jako veřejný prostor pro výstavy, pomníky a jako místo setkání.

8. Ochutnejte německá jídla v místním tržním hale

Kleinmarkthalle má vše, co byste očekávali od konvenčního německého trhu s potravinami. Aromatická vůně uzených klobás, pečených ořechů, preclíků a sladkého německého pečiva láká návštěvníka z jednoho stánku na druhý.

Popadněte nějaké lahodné pouliční jídlo nebo čerstvé ingredience pro piknik, než budete pokračovat ve svém městěVýlet přes Frankfurt. Můžete také dokončit dlouhý den chůze se sklenkou červeného vína na venkovní terase horní úrovně tržní haly. Kleinmarkthalle je otevřená všední dny od 8:00 do 18:00 a soboty do 16:00.

9. Odpočiňte si v lesním parku Goetheturm

Věž Goethe je vysoká 43 metrů a-jakmile podmaníte kroky-budete odměněni nádherným výhledem na tzv. Zelený pás Frankfurtu. Věž je obklopena 3 hektary hřišť se skluzavkami, houpačkami a dokonce i vodou park v létě.

Bez ohledu na to, zda se týkáte Goetheturmu pro výhled nebo aby vaše děti pobavily několik hodin, je uvolněná atmosféra v parku dobrou změnou vibrací měst.

10. Zúčastněte se koncertu ve staré opeře

Zmeškané opeře ve Frankfurtu by bylo ignorovat kulturní vrchol tohoto města, je to jistě jedna z nejlepších věcí ve Frankfurtu. Tato působivá, historická budova byla úplně bombardována během druhé světové války, než byla rekonstruována v 80. letech.

Starý operní dům v noci.

Dnes je operní dům nejen považován za nezbytnou součást historického dědictví Frankfurtu, ale ve své prostorné hale představuje řadu současných a klasických hudebních koncertů. Vstupenky lze zakoupit online, ale i bez účasti na jednom z koncertů je Old Opera House neuvěřitelně fotogenická a stojí za návštěvu.

11. Prozkoumejte Freilicht Museum Hessenpark

Zkoumání venkovního muzea Hessenpark je jednou z nejlepších věcí ve Frankfurtu, pokud máte děti nebo rodinu. Vesnice rekonstruuje život ve venkovském Německu během 18. století. Zahrnuje zemědělské domy, obchody, konvenční pekárnu a mlýn pro pivovarské pivo.

Naučte se, jak péct konvenční německý chléb.

Dospělí platí 8 EUR (9,50 $), nebo získají rodinnou kartu lepší hodnoty za 16 EUR (19 $), aby strávili vzrušující den na stopách německé historie. Studenti a děti ve věku 6 let se dostanou za pouhých 2,50 EUR (3 $) a několikrát týdně jsou v nabídce vzrušující řemeslné dílny.

12. Zvládněte únikovou hru ve Frankfurtu

Hledáte něco jiného dělat ve Frankfurtu? Toto město je oblíbené pro rozmanité poskytování únikových her. Jsou nejen zábavné pro místní obyvatele, ale mohou být hravým způsobem, jak strávit deštivý den pro návštěvníky.

Únikové hry lze rezervovat s většími skupinami 7+ lidí a obvykle jsou připraveny kolem příběhu o zločinu. Skupina je poté vyzvána, aby odhalila a vyřešila jednotlivé hádanky spojené s posledním příběhem.

Budete si muset zakoupit lístek na 60minutovou hru online a můžete očekávat, že zaplatíte mezi 20 a 30 EUR (24-36 $) na osobu. Vyberte si mezi různými tématy, jako je vězeňská budova nebo černobílá, v závislosti na vašich preferencích a začněte!

Frankfurt je často považován za finanční kapitál Německa. Společnosti si to vybírají pro svou centrální polohu v Německu a Evropě, na letišti a na trhu s rozkvět burzy. Ve Frankfurtu je velký výběr skvělých věcí. Pro tisíciletí a studenty má město ideální kombinaci stylů a inovací, elegantních restaurací, kaváren a pulzujícího nočního života.

Jako tento článek? Připnout!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou spolupracovníkem Amazonu a také přidruženým společností pro některé další maloobchodníky. To znamená, že vyděláváme provize, pokud kliknete na odkazy na náš blog a nakupujete od těchto maloobchodníků.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post You’re My Boss: 10 Filming locations in Batanes
Next post Mitra’s Ranch as well as Baker’s Hill: Puerto Princesa, Palawan