Post host: já Jane. Ty Tarzane?

Náš hostující příspěvek tento týden je od Jill M. Rohrbach, autorka cestování pro Arkansas Department of Parks and Tourism.

Pohybující se lesní baldachýn, jako je Tarzan, bylo něco, co jsem s televizí spojil až donedávna, když jsem se ocitl na 35-stopové platformě stromu s lanem v ruce připravené k skoku a houpání více než délku bowlingové uličky na velkou síť . Mohl bych to udělat?

Mohl bys? Zjistěte to, že navštívíte Loco Ropes, kurz výzev Ropes ve státním parku Ozark Folk Center v Mountain View. Tato nová atrakce byla otevřena veřejnosti 30. října.

“Jsme první dobrodružný park Treetop v Arkansasu,” řekla Judy Cox, výkonná manažerka Loco Ropes. “Je to jako hřiště na stromech.”

Můj manžel a já jsme se dozvěděli vyzkoušet loco lana a já nepřesahuji, když vám říkám, že to bylo zábavnější, než dostat všechno na váš seznam přání na Štědrý ráno.

Co je to, co dělá smíchání zdravého strachu s nadšením tak zábavnou? Loco lana to udělala dokonale se svou linií zipu a třemi lanovými kurzy.

Pojmenovaná létající prase, linie zipu z 30 stop vysoké věže je dlouhá 300 stop. Pak vás systém vozíku přitáhne zpět pro pomalejší pohled na baldachýn a zem kolem vás. To je panorama zralé s podzimními listy právě teď.

Tři kurzy pro lana se skládají z více než 30 prvků. Některé jsou mentálně náročnější, jiné fyzické. Rovnováha a obratnost hrají důležitější roli než Brawn. Chcete -li vám představu o tom, čemu budete čelit, obrázek procházku silné dřevěné prkna, jako je gymnastka na vyvažovacím paprsku. dost snadné. Nyní si představte, že paprsek nakrájel na sekce, které visí jako lano houpačky z kabelu. Přesuňte se z jednoho do druhého, když se houpají, aby se dostali k dalšímu stromu. Dva z nejtěžších pro mě byly nejjednodušší vypadající – lana navlečená ve tvaru X a Double X. Padl jsem na dvojitý X. Bezpečnostní postroj mě bezpečně držel, zatímco jsem znovu získal postavení a začal znovu.

Všechny kurzy lanů mají systém nepřetržitého jistě. Dva jsou ruce a jeden není.

Linka 1 je nejjednodušší. Svůj bezpečnostní svazek připevňujete na kabel na horním kabelu pomocí vozíku na zip. Nikdy se nezmizíte, stačí se převrátit podél linie až do konce, když vyvážíte a manévrujete v kurzu. Nejchladnější část je, že se jedná o tandemovou linii, která umožňuje dvěma lidem jít spolu.

“Chtěl jsem, aby se ten prarodič šel s tím vnoučatem nebo učitelem se studentem,” vysvětlil Cox. Už jsem zasáhl svého osmiletého starého, abych šel na Loco Line 1 se mnou. Nemůžu se dočkat, až uvidím pohled v jeho očích, až začneme i na konci.

Lónky Loco 2 a 3 vyžadují, abyste se spojili a odklonili se na každé platformě stromu, abyste se přesunuli z jednoho prvku kurzu do druhého. Používáte dvojitý karabinu navržený tak, abyste se nikdy nemohli odklonit z jedné kabelové linky, aniž byste byli připevněni do jiného. Je to systém bezpečný selhání a přidává se k zábavě.

Zatímco bezpečnostní postroj je tam, aby vás chytil, zážitek stále dává zvýšený pocit nebezpečí. “Všichni toužíme v našich životech,” řekl Cox. Dodala, že kurz lanů „vyvede nás z naší zóny pohodlí a to je, když rosteme.“

Jsem hrdý na to, že jsem vyrostl, počínaje okamžikem, kdy jsem se nechal strach obrátit na důvěru v vybavení a odhodil stromovou platformu, aby se houpal jako Tarzan. Adrenalin palivové vzrušení se proměnilo ve velký pocit úspěchu. Já Jane! A ukázalo se, že můj manžel dělá skvělý Tarzan navzdory jeho obavám z výšek.

Cox řekl, že výška je to, co se obvykle dostane k většině lidí. Nejvyšší prvek na hřišti je 65 stop nad zemí. Letecké dobrodružství mohou provádět všechny věkové kategorie. V jejich 60. letech bylo pár, které si vedly docela dobře, když jsem tam byl. Ať už jako skupinové týmové budování zkušeností nebo přísně na rekreačním základě, Cox řekl: „Budeš odejít a cítit se dobře o sobě.“

Loco Ropes nabízí tuto novou atrakci prostřednictvím partnerství se státními parky Arkansas. Cox, který žije v Batesville a má dva chlapce, řekl, že chce pro mladé dospělé něco víc a začala zkoumat možnosti. Zamilovala se do myšlenky kurzu lanů a původně přemýšlela o jeho lokalizaci v Batesville. “Ale uvědomil jsem si, že to potřebuje turistické město, takže jsem automaticky myslel na Mountain View,” vysvětlil Cox.

Mountain View je známý pro svou krásu, možnosti rybolovu, umění, hudbu na náměstí, Blanchard Springs Caverns a státní park Ozark Folk Center. “Doporučujeme návštěvníkům, aby využili lidového centra Ozark, když jsou tady,” dodal Cox. Centrum má ubytování, restauraci, lidovou uměleckou vesnici a koncerty.

Pokud půjdeš:
Zarezervuj. Můžete zavolat 870-269-6566 nebo si rezervovat online. Pokusí se zapadnout do procházek, ale neexistuje žádná záruka. Přemýšlejte o tom jako odpaliště na golfovém hřišti. Přitažlivost je otevřena od 10:00 do 17:00. v pondělí, čtvrtek, pátek, sobotu a neděle.

Náklady na létající prase jsou pouze 7,50 $. Pro linku zipu nejsou vyžadovány žádné rezervace.

Kurzy lana jsou nabízeny v tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 zábavných věcí ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada @luxetravelfam
Next post 12 nejlepších věcí v Yorkshire ve Velké Británii – kam jít, atrakce k odhlášení