Plánujete dlouhodobě cestovat? Zde jsou nejlepší zdravotní doplňky pro cestování!

Jednou z nejlepších věcí, kterou můžete udělat, je cestovat po celém světě a rozšířit svůj obzor. Zažijte různé kultury a užívají si chutné jídlo na cestách, které si budete pamatovat po zbytek svého života – nyní to stojí za to udělat.

Není tedy žádným překvapením vidět, jak stále více lidí balí své tašky a nastartuje tryska; Hostely jsou nyní mnohem plnější, než bývali, a určitě vidíte, jak se kolem kontinentů baví více mladých lidí.

Když jste však na silnici po delší dobu, může být obtížné udržet si nutriční pohánění.

Zde přicházejí doplňky

V tomto článku budeme diskutovat o různých problémech, s nimiž se můžete setkat, a které doplňky vám mohou pomoci udržet vystřelení na všechny válce během pohybu.

Obsah

Obecné zdraví a výživa

Nejlepší multivitamin pro cestování: Performance Lab Whole Food Multi
Problémy s trávením cestovatele
Nejlepší prebiotika pro cestování: Performance Lab Prebiotic
Potíže se spánkem
Nejlepší doplněk spánku pro cestování: Performance Lab Sleep
Další způsoby, jak zlepšit zdraví při cestování1. Pijte alespoň 2-3 litry vody
2. Pokuste se sledovat vyváženou stravu
3. Snažte se být co nejvíce hygieničtí
Závěr: Nejlepší doplňky pro cestování

Berete určité doplňky, které jsme nezahrnuli? Dejte nám vědět v sekci komentářů!

Obecné zdraví a výživa

Říká se, že „zdraví, bohatství a štěstí“ jsou 3 pilíře, které musíte uspět. Zdraví je první částí toho z nějakého důvodu; Pokud se o sebe nestaráte, nebudete schopni držet krok s fyzickými požadavky na cestování po světě.

Například mohou být chvíle, kdy je nutná chůze na dlouhé vzdálenosti, nebo dokonce přežití obávaných výletů s dlouhým postavením na trenérech v zemích, jako je Thajsko, aby se dostali do vašeho plánovaného cíle. Tyto cesty jsou mnohem snazší zvládnout, pokud jste v dobrém zdravotním stavu.

Je skvělé, pokud už trávíte spoustu času hledáním nejzdravějších potravin k jídlu a konzumaci určitého množství ovoce a zeleniny denně. Mnoho z vás však přijme přístup „Grab and Go“ a vyzvednout jakékoli jídlo je nejjednodušší konzumovat/najít při posunu vpřed.

Abychom to uvedli do perspektivy, až 25% dospělých nesmí konzumovat dostatek vitamínu C (s až 70% nekonzumuje optimální množství vitamínu D) v normálním životním stylu. Toto číslo se dramaticky zvyšuje pro ty, kteří cestují po dlouhou dobu.

V důsledku toho jsme zjistili, že užívání vysoce kvalitního doplňku multivitaminu kolem vás může být nesmírně prospěšné; Určitě vás to může zachránit před tím, než se obáváte, že budete mít nedostatek vitamínů a minerálů.

Nejlepší multivitamin pro cestování: Performance Lab Whole Food Multi

Zmínili jsme se, že vysoce kvalitní multivitamin vám může pomoci zdravě při cestování.

Zjistili jsme, že Performance Lab Whole Food Multi je skvělým produktem, který nabízí optimální množství vitamínů a minerálů – takže se můžete soustředit na to, abyste mohli vidět památky, navázat přátele a obecně se dobře bavit.

Mnoho cestovatelů s sebou již bere levné multivitaminy, ale ty obsahují syntetické živiny, které vaše tělo z velké části vylučuje (močí). To znamená, že vaše tělo ve skutečnosti nevyužívá živiny, které tyto rozpočtové produkty dodávají.

Skvělá věc na Performance Lab Whole Food Multi je, že vytvořili inovativní systém „biogeneze“; Pěstují své vlastní vitamíny a minerály, které vaše tělo rozpoznává jako jídlo, a proto absorbují mnohem vyšší procento.

Nakonec, že prémiový multivitamin může skutečně zlepšit vaše obecné zdraví na silnici a něco, co vám umožní pokračovat v cestování bez jakýchkoli rychlostních pásů, může určitě stát za jeho hodnotu.

Chcete -li se dozvědět více nebo koupit, navštivte: www.performancelab.com

Problémy s trávením cestovatele

Někteří lidé se mohou držet toho, co vědí, pokud jde o jídlo. Vždy budete kolem kluků, kteří jedí jen „západní“ jídlo (hranolky atd.) Kamkoli jdou.

Dobrou zprávou je, že rostoucí počet cestujících nyní zkouší na svých cestách různá jídla. Jíst na pouličních potravinářských stáncích po Asii není považován za takovou „riskantní“ věc, kterou musíte dělat, a je to způsob, jak skutečně prožívat místní kulturu.

Avšak při téměř každé cestě do zahraničí budete pravděpodobně trpět trávicími problémy nebo žaludkem rozrušení – je to přirozené pouze při jídle, na které si vaše tělo není zvyklé.

Z tohoto důvodu stále více cestujících začíná konzumovat prebiotické doplňky. Zdravější střeva = méně času stráveného zamčeným ve vašem hostelu/hotelovém pokoji.

Nejlepší prebiotika pro cestování: Performance Lab Prebiotic

Stejně jako u jakéhokoli doplňku je vždy dobré je prozkoumat a který ingredienTS jsou zahrnuty do jejich vzorce. Je také dobrý nápad vybrat si přírodní produkty, namísto těch, které jsou plné syntetických ingrediencí.

Zjistili jsme, že Performance Lab Prebiotic je skvělý produkt obsahující přirozenou složku; Inulin-fos je prebiotické vlákno extrahované z kořene čekanky, o kterém se ukázalo, že zlepšuje zdraví trávení, a také hladiny cholesterolu.

Další výhodou je, že kapsle tohoto předbiotického doplňku jsou veganské, což znamená, že jej může každý konzumovat.

Chcete -li se dozvědět více nebo koupit, navštivte: www.performancelab.com

Potíže se spánkem

Pro ty, kteří občas cestují, není to lež, že není nic jako vaše vlastní postel.

Spolu s tím, že při cestování nebudete spát na luxusních pěnových matracích na luxusní paměťové pěnové matrace (pokud jste opravdu nevystříkali hotovost), nejste vždy zaručeni dobrý noční spánek přirozeně.

Problém s mnoha „pilulky na spaní“ spočívá v tom, že se cítíte ospalý po probuzení příštího rána. Když utrácíte hotovost za cestování, nechcete špatný den kvůli pilulce na spaní.

Nejlepší doplněk spánku pro cestování: Performance Lab Sleep

Sleep Performance Lab Sleep je inovativní produkt, který vám po jeho přijetí nebude cítit ospalý. Místo toho, aby vás vyřadil, podporuje kvalitnější spánek tím, že povzbuzuje nástup spánku a prodloužením hlubokých fází spánku – k přípravě na aktivní dny na silnici.

Funguje to kvůli obsahu 3 hlavních přírodních složek; Hořčík, montmorenční koláč a L-tryptofan. Všechny tyto živiny jsou klinicky prokázané pro práci ve studiích a jsou také bezpečné pro každodenní použití.

Opět, stejně jako u všech produktů Performance Lab, je další výhodou, že kapsle jsou veganské vstřícné, takže někteří lidé nemusí v životním stylu obětovat změny. Výsledkem je, že to všem doporučíme všem.

Chcete -li se dozvědět více nebo koupit, navštivte: www.performancelab.com

Další způsoby, jak zlepšit zdraví při cestování

Protože jste klikli na přečtení tohoto článku (s názvem „Nejlepší doplňky pro cestování), můžeme předpokládat, že jste se sem přišli dozvědět o doplňcích.

Chtěli jsme však sdílet jiné způsoby, které byste mohli také podporovat nebo zlepšit své obecné zdraví.

Podívej se:

1. Pijte alespoň 2-3 litry vody

Není žádným tajemstvím, že mnoho cestovatelů rád pije. Během večerů uvidíte batůžkáře, kteří si užívají místní piva a lihoviny, ale je důležité udržovat se také správně hydratovaný (nejen na silnici, ale obecně).

Studie ukázaly, že konzumace nejméně 2-3 litrů vody denně může zlepšit zdraví vašich orgánů a dokonce i pokožky. Může mít dokonce termogenní účinek také na podporu spalování tuků – takže při vývoji opálení spravujete nějaké libry …

Ve skutečnosti vás nemusíme opravdu přesvědčit o výhodách pití více vody. V dnešní době je to docela dobře propagováno prostřednictvím médií. Jen se ujistěte, že při cestování nesete velké lahve vody.

2. Pokuste se sledovat vyváženou stravu

Dobře, takže to je ten, který by byl prospěšný, ale zcela chápeme, proč se většina cestujících příliš nezaměřuje na stravování jejich zeleniny a zároveň zkoumá svět.

Obecně platí, že po vyvážené stravě udrží hladinu cholesterolu dolů a dokonce udržuje hladinu energie nahoru. Snažit se o to nejlepší jíst zdravě na cestování je tedy dobrý nápad.

Pokuste se tedy naplánovat několik „zdravých“ jídel mezi těmito těžkými sezeními kolem stánků s jídlem na ulici…

3. Snažte se být co nejvíce hygieničtí

Ne každý zůstane v 5* hotelech na svých cestách. Pro mnoho z nich je velmi pravděpodobné, že budou vycházet v kempovacích dodávkách nebo trávit spoustu času jízdou přes noc nebo trenéry do různých destinací.

Nakonec by to mohlo mít za následek, že jste šli bez sprchování déle, než chcete. Není to ideální, ale někdy je to realita cestování.

Existují však způsoby, jak zůstat hygieničtí, jak je to možné; Malé věci, jako je přenášení dezinfekčního prostředku na ruce, mohou skutečně změnit velký rozdíl a pomoci předcházet nemoci.

Závěr: Nejlepší doplňky pro cestování

I když je lepší pokusit se získat své živiny přirozeně prostřednictvím stravy, je někdy obtížné, když batoh nebo neustále cestujete po dlouhou dobu. Není žádným tajemstvím, že i sportovci na vysoké úrovni, kteří sledují extrémně přísné stravy, stále konzumují spoustu doplňků, aby konzumovali určité ingredience.

To je přesně to, pro co jsou doplňky vyráběny; Pomáhají dodávat prospěšné vitamíny, minerály a další živiny, když vám jinak chybí.

Zjevnou odpovědí je vzít multivitamin, který jsme v tomto článku doporučili.

Možná jste však nepřemýšleli o efektivní prebiotické nebo přirozené pomoci spánku (díky tomu se necítíte ospalý další den). To může pomoci předcházet žaludečním problémům a zajistit, abyste se dostali do skvělého nočního spánku – docela běžné problémy pro mnoho cestujících po celém světě.

Berete CERTain doplňky, které jsme nezahrnuli? Dejte nám vědět v sekci komentářů!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post AK Monthly Recap: Leden 2015