5 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Himeji v Japonsku [s navrhovanými zájezdy]

, plánujete brzy cestovat do Himeji v Japonsku? Podívejte se na naše návrhy níže o věcech, které mají hrát v Himeji s navrhovanými zájezdy!

Foto od Pontla CC By-NC-ND 2.0Himeji je japonské město v oblasti Kansai. To je populárně chápáno jako dům století starý, bílý Himeji hrad. Tento hrad je rovněž nejvíce šel na místo ve městě a také jeden z nejznámějších hradů v celém Japonsku. Chápete však, že stále existuje několik míst a památek, které můžete vidět a také se podívat v tomto městě? Podívejte se na mnohem více níže, abyste pochopili, jaké jsou věci v Himeji pro váš budoucí odkaz!

Další články, které si můžete přečíst:

10 nejlepších věcí, které můžete hrát v Nagoji v Japonsku [s navrhovanými zájezdy]

10 věcí, které můžete hrát v prefektuře Fukuoka, Japonsko [s navrhovanými zájezdy]

Průvodce cestováním DIY po Kjótu v Japonsku [s navrhovanými zájezdy]

Základní japonské fráze, které požadujete objevit před cestováním do Japonska

Nejlepší místa k vidění v Japonsku Hokkaido [kam jít v severním Japonsku]

Obsah

Seznam nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Japonsku Himeji

1. Himeji hrad
2. Shoshazan Engyoji
3. Koko-en
4. Otemae Street
5. Taiyo Park
Kde zůstat v Himeji, Japanbudget Hotel
Luxusní hotel

Zábavná fakta o Himeji

Seznam nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Japonsku Himeji

1. Himeji hrad

Foto Reginald Pentinio CC od 2.0himeji je určitě vrcholem výletu do Japonska, koneckonců je to nejznámější hrad v zemi. Je zcela bílý a také vynikající rozměry. Pokud to vidíte, budete vedeni mezi stěnami na primární hrad, uvnitř hradu je poměrně tma, ať už je vyrobeno ze dřeva, se strmými schody přes řadu podlaží. Zde se extrémně přetíží, zejména když jsou třešňové květy v květu, musíte očekávat, že budete stát ve frontě, ale máte vynikající výhled z vznešených výšin, stejně jako kolem primárního hradu je také nejlépe mnoho krásných perspektiv.

2. Shoshazan Engyoji

Foto od Makinasu CC By-NC-ND 2.0A Krásný, prostorné chrámové komplex, stejně jako v jarní sezóně, se stává velmi příjemnou exkurzí, nejen pro turisty. Chrámy také chodily japonští poutníci, rozpoznatelné jejich bílými oděvy i knihami o značkách. Nepříledníci také získají razítko z chrámu. Pokud jste v Himeji delší dobu nebo hledáte alternativu k hradu, je toto zařízení ideální.

3. Koko-en

Foto od Jpellgen (@1179_jp) CC By-NC-ND 2.0A Mimořádně dobrá japonská zahrada/park. Je to prostorná oblast s četnými neočekávanými rohy a okouzlujícími výhledy. Zahrada je velmi dobře rozložena s velkými nabídkami rostlin, bonsai a koi kapry. Je to mnohem méně přetížený právě tady než na hradu. Toto je nutnost, pokud si chcete odpočinout v míru a také potěšit přírodu.

4. Otemae Street

Foto od Waychen_C CC By-NC-ND 2.0 This Street Propojení hradu Himeji se stanicí Himeji je nesmírně příjemné pro procházku s restauracemi i obchody. Na začátku ulice (Castle Side) je velmi dobrá restaurace, která podává hovězí maso Kobe. Jedná se o extrémně pulzující zakrytou nákupní ulici, kde různé obchody se suvenýry, restaurace atd. V souladu s jednou bez přerušení. Musíte navštívit!

5. Taiyo Park

Park se skládá ze 2 částí, repliky německého hradu ve své původní velikosti a parku s různými historickými kamennými budovami. Hrad je dobré se na něj dívat z dálky, ale uvnitř se zdá jako typická japonská budova. Poté však můžete fotografovat v různých prostorech před odlišným pozadím. Park je naproti tomu velmi velký a repliky různých soch a památky jsou krásné. Je to jako cestovat po celém světě na různá historická místa. V parku jsou také vyřezávané mince z každé země na světě, z nichž každá váží asi 100 kg.

Kde zůstat v Himeji v Japonsku

Cenově dostupný hotel

Shiroshita Guesthouse

Shiroshita Guesthouse poskytuje ubytování v Himeji. Každý prostor je vybaven sdílenou koupelnou. Shiroshita Guesthouse nabízí zcela zdarma WiFi v celém pozemku. Rovněž objevíte sdílený salonek na pozemku.

Cena: Začíná na 73 USD za noc za dvoulůžkový pokoj, zahrnuje daně a poplatky, přidává 6 $ za snídani, ale poskytuje zcela bezplatné zrušení.

Luxusní hotel

Hotel Nikko Himeji

Hned vedle vlakového nádraží JR Himeji Hotel Nikko Himeji má středisko fyzické fitness s vnitřním bazénem, masážními službami a barem 15. patra. Mezi klimatizace v hotelu Nikko Himeji patří výrobce kávy/čaje, župan a pantofle. Hosté se mohou těšit na namočení ve vaně nebo si prohlédnout film o výplatě. Číňané i japonské kuchyně jsou v nabídce na toh-lee a takéS Kawatomi, stejně jako Teppanyaki (čerstvě grilované ryby i maso) se podávají v Icho.

Cena: Začíná na 113 USD za noc za dvojitý prostor s malou manželskou postelí – kouření, zahrnuje daně a poplatky, stejně jako 22 USD za snídani a také poskytuje zcela bezplatné zrušení.

To jsou možné věci, které můžete provést v Japonsku Himeji. Takže pokud jste připraveni na zábavu i zajímavou cestu, chápete, co dělat a kam jít! Sbalte si své věci a také se připravte na fantastický zážitek v Himeji.

Zábavná fakta o Himeji

Hrad Himeji je národní poklad i místo světového dědictví UNESCO.

Spolu s hradem Kumamoto a hradem Matsumoto je hrad Himeji jedním ze „tří známých hradů“ v Japonsku. Rovněž je to nejvíce šlo na hrad v zemi.

Na hradě, jako je Kagemusha, a Ran, existuje řada filmů, poslední Samurai v hlavní roli Toma Cruise, stejně jako televizní minisérie Shogun 1980 nebo film s Richardem Chamberlainem.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

O spisovateli

Ahoj! Jsem Fatima. Moje první hlavní cestování bylo v roce 2016 v krásném městě Cebu. Poté jsem přemýšlel o cestování. Nyní se těším v objevování jazyků i kultur jiných zemí. Mým cílem je vidět alespoň jednu zemi každý rok a sdílet své zkušenosti s ostatními lidmi se složením nebo blogováním. Podívejte se na mou cestu tím, že se mnou dodržujete na Instagramu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 21 méně cestovaných destinací, díky nimž se dostanete do Jižní Ameriky
Next post 7 zábavných věcí ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada @luxetravelfam