10 nejlepších věcí, které můžete hrát v Lemnos v Řecku [s navrhovanými zájezdy]

, plánujete brzy cestovat do Lemnos v Řecku? Podívejte se na naše tipy níže o věcech, které můžete hrát v Lemnos s navrhovanými zájezdy!

Foto od Marco Verch CC od 2.0
Nachází se v severní části Egejského moře, Lemnos nebo Limnos je populárně chápán jako dům Amazonky a rodiště Boha Hephaestus. Je to město Myrina je perfektním výchozím bodem jakéhokoli typu turistické destinace na ostrově. Pokud máte rádi historii, stejně jako přemýšlíte o odhlášení archeologických míst a starodávných ruin, pak je pro vás Lemnos rájem. Nejen to, ale je to také místo, kde můžete mít relaxační den na pláži nebo mít zajímavý i vzrušující zážitek ze vyzkoušení vodních sportů.

Další články, které si můžete přečíst:

10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Santorini v Řecku [s navrhovanými zájezdy]

10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Mykonosu, Řecko [s navrhovanými zájezdy]

10 nejlepších inkluzivních středisek a hotel v Řecku

Jak strávit 5 dní na ostrově Kréta v Řecku

10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat na Ionských ostrovech, Řecko [s navrhovanými zájezdy]

Obsah

Seznam nejlepších věcí, které můžete hrát v Lemnos v Řecku

1. Thanos Beach
2. Kostel Panagia Kakaviotissa
3. pláž Mikro Fanaraki
4. Keros Beach
5. FALAKRO
6. Poliochni
7. Starověké divadlo
8. Kastro van Myrina
9. Archeologické muzeum Lemnos
10. Agios Ioannis Beach
11. Objevte ubytování v Lemnos v Řecku
Kde zůstat v Lemnos, řeckovní hotel
Luxusní hotel

Jak jít do Lemnos v Řecku z Londýna

Seznam nejlepších věcí, které můžete hrát v Lemnos v Řecku

1. Thanos Beach

Extrémně pěkná pláž s Crystal Remove Mírná hloubka vody má plážový bar i restauraci, ale v přiměřené vzdálenosti od sebe i s dostatečnou oblastí mezi slunečními lůžkami a také vynikající hudbou. Nejpravděpodobněji jedna z nejkrásnějších pláží na ostrově, jistě nutností.

2. Kostel Panagia Kakaviotissa

Unikátní malý kostel na konci fascinující cesty asi 30 minut. Musíte vylézt po schodech, do kopce, stejně jako průchod cestou, která však je okouzlující, jako byste byli ve strašidelné krajině, stejně jako nakonec, malý kostel a nádherný výhled vám kompenzuje .

3. pláž Mikro Fanaraki

Na pláži Mikro Fanariki uvidíte odstranění i mělké vody a úžasnou krajinu. Vlevo je jeskyně pro plavání, průzkum a také na pravé straně nádherná malá pláž pro plavání a potápění. Můžete také fotit krásné skály.

4. Keros Beach

Ve východní Lemnos je jednou z největších i nejdelších pláží Keros, což je kvůli silným větrům velmi prominentní u surfařů. Keros Beach je vhodnou pláží pro nadšence vodních sportů, zejména pro surfování a kitesurfing. Pokud tento typ sportu neděláte, je stále možné jít sem, jen pozorujte vítr i vlny.

5. FALAKRO

Jedinečná geologická formace v Lemnos. Jdete tam z vesnice Propoli, cesta je vyrobena z hlavně polní silnice, ale je průchodná. Extrémně zvláštní umístění, které stojí za návštěvu. Je vhodný pro kohokoli zahrnutý do fotografie, můžete fotografovat celé hodiny. Cokoli uvidíte, je prostě naprosto nádherné.

6. Poliochni

Foto: Elisa Triolo CC By-SA 2.0
Je to zvláštní cíl na tomto zvláštním ostrově, který má všechno. Toto je úplně první organizovaná společnost a také první organizovaný parlament v evropských konkrétních prehistorických letech. Poliochni se nachází přímo naproti Troy a také první evropský buleuterion. Archeologické místo, které by vás přivedlo zpět do minulosti.

7. Starověké divadlo

Úžasné starobylé kino, které je zachováno a téměř neporušené, vyvinuté s typickým červeným kamenem ostrova. Skrytý za kopci se objevuje působivě před vámi. Cesta vytvořená lidmi v poplatku vám poskytne šanci na prohlídku místa a také pořídit pěkné fotografie. Existují náznaky s informacemi a historickým pozadím pro filmové divadlo i pro celou oblast.

8. Kastro van Myrina

Velký hrad, který dominuje městu Myrina. Požadujete však pohodlné oblečení a boty, aby se kolem něj obešly. Z hradu můžete vidět celou Myrinu i z druhé strany, instalační Athos i AI Stratis. Uvnitř hradu jsou plaveny, které na místě poskytují zvláštní krásu.

9. Archeologické muzeum Lemnos

Po zemětřesení bylo archeologické muzeum převedeno do sídla v římském skle. Poměrně zachované exponáty, stejně jako pokud sledujete video, objevíte celou historii ostrova. Na ostrově jsou také kusy z různých archeologických míst, z nichž několik je 5 000 let.

10. Agios IOAnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post How blogs Make Money: 10 Monetization methods For 2019
Next post Nemůžete si vybrat mezi pivem, vínem nebo whisky? Měli byste zamířit na západ