OSAKA as well as WAKAYAMA: 6-DAY itinerary

After a overall of seven trips, one would believe our team is done with Osaka. We have written more than two lots of articles featuring the city, its attractions, its cuisine, as well as a number of itineraries that begin here. however here’s the thing: there is no running out of possible topics about Osaka. Not only is it a dynamic destination, a marriage of the traditional as well as the modern, it is likewise centrally located, a crossroads that burst into a network covering a number of other prefectures.

Because of its location, Osaka’s food as well as culture, in general, have influences from adjacent prefectures. just look at its cuisine. Shabu-shabu, for example, is always associated with the city however really originated in Tottori. Kobe beef is likewise offered at countless restaurants in Osaka, however the beef is supplied by its neighbor.

For travelers, this makes Osaka an perfect jump-off point to other prefectures. everybody understands that Kyoto, Nara, as well as Kobe are just a short train trip away. however Osaka is likewise a gateway to lesser-known however similarly interesting destinations not as well far away.

Last month, we had the chance to find for ourselves one more hidden destination that can quickly be accessed from Osaka. We were invited by horizon travel as well as tours to embark on a 6-day Osaka journey. We explored the usual Osaka favorites, however what sets this tour bundle apart is that it took us to Wakayama, the spiritual heart of Japan. Here’s whatever that went down!

WHAT’S covered IN THIS GUIDE?

Day 1: Manila to OsakaWhere to stay in Osaka

Day 2: WakayamaWhere to stay in Wakayama

Day 3: Shopping! (Rinku premium Outlets as well as Shinsaibashi)
Day 4: Kuromon Market & universal Studios Japan
Day 5: totally free Day
Day 6: Osaka to Manila
Itinerary Summary
About horizon travel as well as Tours
More tips on YouTube ⬇️⬇️⬇️Related Posts:

Day 1: Manila to Osaka

PAL aircraft at Kansai worldwide Airport
We flew in to Osaka via Philippine Airline’s direct non-stop path from Manila. It was an enjoyable flight. My usual routine when I fly is sleep-eat-sleep. A je to. however a few of PAL’s new aircraft provide personalized home entertainment function with the private built-in screen in every seat as well as a USB port to let you fee your phone or other gadgets. It was already dinner time when we arrived, as well as we were welcomed by Osaka’s famed gastronomic offerings — an eat-all-you-can dinner no less.

Where to stay in Osaka

Daiwa royal hotel D-City Osaka Higashitemma

Day 2: Wakayama

The next day, with Osaka being our jump-off point, we headed to Wakayama, which is found just south of Osaka in the Kansai Region. Wakayama is a breath of fresh air from the usual day tour routes coming from Osaka.

Kuroshio Market
Aside from the world-famous as well as UNESCO-recognized pilgrimage sites, Wakayama is likewise understood for its fresh fish as well as seafood directly from its ports, particularly the tuna. one of the prominent food destinations in Wakayama is the Kuroshio Market where we had our tasty seafood lunch. For foodies, one of the fascinating things to see is the tuna filleting shows done by the professionals daily. Kuroshio Market is found in Marina City where visitors can likewise purchase souvenirs, as well as delight in taking pictures around Porto Europa, a European-inspired complex with a style park.

Nakano BC Sakagura
Wakayama is likewise well-known for its fresh creates as well as food manufacturing. We visited two of the products Wakayama is most understood for – umeshu (plum wine) as well as Japanese soy sauce. It’s fascinating to understand exactly how these longstanding products shape the economic climate of Wakayama today. Plum wine is one of the core products of Nakano BC Sakagura, which started as a brewing factory as well as has now broadened to other lines of company such as health and wellness products, important oils, as well as cosmetics.

Yuasa Soy Sauce Factory
Yuasa is the birthplace of the Japanese soy sauce. Our see to the most respected soy sauce factory, the Yuasa Soy Sauce Ltd. factory, provided us a glimpse of the traditional brewing process. The business integrated the traditional as well as the contemporary process to further enhance the high quality of their soy sauce. We likewise got to try the soy sauce flavor ice cream, which surprisingly tasted good!

Where to stay in Wakayama

Kishu Minabe royal Hotel

Day 3: Shopping! (Rinku premium Outlets as well as Shinsaibashi)

Filipinos like buying for pasalubong whenever they travel outside the country. Osaka is likewise well-known for its buying districts. The whole day was devoted to shopping! We went to Rinku premium Outlets where you can discover high-end brands in addition to other fast-fashion brands. as for me, I went to KitKat’s gift Shop, a free-standing store offering chocolatory series, prominent flavors, asstejně jako regionální. Rinku je otevřen od 10:00 do 20:00.

Po obědě jsme zamířili na sever na plavbu po řece Okawa, s laskavým svolením vodního autobusu Aqua-Liner. Byla to úžasná metoda, jak potěšit scény z Riverside. Výlet trval 15-20 minut, což bylo dostačující čas na to, aby vše vzalo.

Aqualiner
Zůstali jsme déle a určitě jsme vyčerpali veškerou naši energii i peníze na Shinsaibashi-Suji, nejstarší i kultovní kupující čtvrti v Osace. Protahování prakticky 600 metrů, různých obchodů bez daní, od regionálních značek až po známé celosvětové značky, běží podél této průmyslové třídy. Je to přetíženo po celý rok a průměruje 60 000 návštěvníků ve všední dny a o víkendech zdvojnásobí to. Dotonbori, což je Osaka’s Food Mecca, je jen pár minut chůze od Shinsaibashi.

Den 4: Kuromon Market & Universal Studios Japan

Den 4 jsme začali kolem 10 hodin, což by nám poskytlo dostatek času na vyzkoušení trhu Kuromon a také si pomohlo s obědem.

Již více než 190 let byl Kuromon Market chápán jako kuchyňská oblast Osaka pro prakticky nekonečné množství gastronomických možností, od neobvyklého ovoce po mořské plody, které můžete jíst nebo připravit na místě. Ve srovnání s jinými trhy, které jsem navštívil v Japonsku, je Kuromon opravdu o něco dražší, ale zážitek na to vyrovnává. Nabízejí produkty v malých porcích, což návštěvníkům umožňuje získat chuť široké škály produktů, což vám rutinní restaurace nemůže poskytnout. Je tu tolik, co je třeba vidět, stejně jako chuť. Pokud chcete vyzkoušet hovězí maso Kobe, ale ne proplachované k zaplacení za vhodné řez, můžete zde zmocnit malé plátky. Dokonce i smrtící fugu (Pufferfish) je nabízen v jednom z rohů.

Kuromon Ichiba Market
Dostali jsme několik kupónů, které bychom mohli využít k nakupování jídla v zúčastněných stáncích. To ráno jsem neměl náladu na něco dobrodružného (omlouvám se, fugu), takže jsem se držel svého preferovaného japonského jídla, sushi.

Ale pro další zastávku byl čas, abych si oblékl můj dobrodružný klobouk, protože, hej, je to Universal Studios Japan! Je to park ve stylu filmu, který by mohl přinést velkou zábavu mladým i dospělým, atrakci, kterou bychom si nechtěli nechat ujít v Osace. Je to úplně první americká pobočka v Asii, ale byla poskytnuta nový život, když otevřeli čarodějský svět Harryho Pottera a zoufalým miniovým chaosem. Dnes je to jeden z nejnavštěvovanějších parků na světě a přitahuje hosty nejen z Japonska, ale kolem Asie.

Měl jsem tak velkou dobu, že kdybych vyprávěl cokoli, co se mi líbilo, v tomto příspěvku by to nebylo ve formě, takže jsem pro něj vytvořil samostatný krátký článek. Přečtěte si: Universal Studios nejlepší jízdy

Den 5: Úplný den zdarma

V tento den jsme dostali flexibilitu dělat cokoli požadovaného nebo jít kamkoli, co jsme chtěli, za předpokladu, že bychom se vrátili přesně stejný den. Pokud se účastníte této prohlídky, budete mít spoustu možností. Nara je jednou z nejobvyklejších možností. Kobe i Himeji v prefektuře Hyogo jsou také docela přesvědčivé. Zdaleka je však nejvýznamnější Kjóto.

Jakmile je sídlo imperiální moci déle než tisíc let, je Kjóto poseté mnoha základními starověkými chrámy, svatyněmi, palácemi a dalšími historickými strukturami; Proto získala historické památky Světového dědictví UNESCO Světového dědictví starověkého uznání Kjót.

Arashiyama
Ten den byly v našem kontrolním seznamu pouze dva produkty: Arishayama a svatyně Fushimi Inari. Okres Arashiyama je posetý svatým, chrámy a dalšími základními památkami. Z nich jsou nejvýznamnější chrám Tenryuji (který shromažďuje vstupní poplatek), stejně jako sousední bambusový les (zdarma), Togetsukyo Bridge (Free), Horinji chrám (zdarma), jakož i svatyně Nanamiya (zdarma).

Po rychlém obědě jsme vzali vlak do svatyně Fushimi Inari, nejznámějšího a nejdůležitějšího lokality šintového hlediska ve městě.

Svatyně Fushimi Inari
Zatímco tisíce brány Torii jsou nejmalebnějšími částmi webu, jsou to však stopy, které spojují svatyně a další umístění uctívání. Svatyně byla vyvinuta v roce 711 jedním Hata-no-irogu. Podle legendy to byl mocný muž, který jednou zastřelil šíp na cíl rýžového koláče. K jeho překvapení se rýžový dort proměnil v labuť a posazený na vrcholu hory. Rýže začala růst na místě a udržovala komunitu. Svatyně byla postavena jako pocta bohu rýže, Inari. V roce 816 byl převeden na své současné umístění na základně kopce Inariyama.

Day 6: Osaka to Manila

We woke up early as well as headed to Kansai worldwide flight terminal for our 10 AM flight. inspecting in our baggage besides those buying was easy-peasy since pal always includes baggage allowance in the showed airfare. The fare likewise covers meals as well as drinks. We shown up in Manila around 1 PM, a preferable time to travel around theMetro s poměrně menší možností řešení těžkého provozu.

Shrnutí itineráře

1. den: Příjezd do Osaky
Večeře
Hotel Check-in: Daiwa Royal Hotel D-City
Světla vypnutá

Den 2: Osaka – Wakayama
Odjeďte do Wakayamy
Kuroshio Market
Nakano BC Sakagura (švestkové víno)
Yuasa Soy Sauce Ltd (japonská sójová omáčka)
Check-in hotelu: Kishu Minabe Royal Hotel
Sledování západu slunce
Večeře
Světla vypnutá

Den 3: Wakayama – Osaka
Odjezd do Osaky
Výstavba Rinku Premium
River Cruise (Aqua-Liner)
Hotel Check-in: Daiwa Royal Hotel D-City
Shinsaibashi
Večeře
Volný čas
Světla vypnutá

Den 4: Osaka
Kuromon Market
Universal Studios Japan
Večeře
Volný čas
Světla vypnutá

Den 5: Úplný den zdarma
Odjeďte do Kjóta
Arashiyama Bamboo Grove
Svatyně Fushimi Inari
Vraťte se do Osaky
Večeře
Volný čas
Světla vypnutá

Den 6: Odjezd

O horizontu a zájezdech

Výše uvedený itinerář byl sestaven Horizon Travel & Tours a také jedním z cestovních balíčků, které nabízejí. Přestože batoh DIY skončil jako vzorec pro mladší cestovatele, cestovní operátoři mají stále svůj trh. Nabízí řadu výhod pro ty, kteří nechtějí nabídnout potíže s budováním vlastního itineráře nebo navigace sami. Předem uspořádané zájezdy rovněž činí cestování praktickými, zejména pro domácnosti, kteří cestují s kousky mladými lidmi i seniory.

Horizon Travel & Tours je cestovní společnost s akreditovanou IATA a aktivním členem Philippine IATA Airline Travel Association (PIATA) a Philippine Travel Company Association (PTAA).

Toto publikování vám poskytuje Horizon Travel i Tours. Zvláštní poděkování paní Carol Cua za umožnění této cesty.
Pro více informací o tomto turné nebo jakémkoli typu jejich dalších nabídek se s nimi můžete spojit s následujícím:

Primární kancelář Ermita
Adresa: 490 Potentiana Mansion, Sta. Monica St., Ermita, Manila
Pevná linka: +632 5212586 nebo 3283388
Mobilní: +63917 8072538 nebo +63998 8577017
E -mail: info_main@horizontravel.ph

Bondondo Branch Office
Adresa: 345 San Vicente Cor., T., Pinpin Sts., Binondo Manila
Pevná linka: +632 3102308 až 09 nebo 9862717
Mobile: +63917 8198628

2️⃣0️⃣1️⃣8️⃣ • 7️⃣ • 7️⃣

Další tipy na YouTube ⬇ ⬇

Související příspěvky:

KTERÝ JE NEJLEPŠÍ? Kansai Thru Pass, JR Pass, Osaka outstanding Pass, ICOCA

10 Food Delights to try in Japan

OSAKA as well as KYOTO: budget plan travel guide

JAPAN MULTI-CITY TOUR: exactly how to plan a budget plan trip

How to get to SAPPORO from TOKYO or OSAKA

OSAKA TO TOKYO or TOKYO TO OSAKA: The cheapest method

WAKAYAMA ITINERARY: 7 finest things to Do & locations to see

KANSAI flight terminal TO OSAKA CITY CENTER: Namba, Umeda & Tennoji

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Královská karibská ovace moře: Průvodce výletním průvodcem pro první časovače
Next post WHY SOLO female travel IS different