Jak vytěžit maximum z festivalu Scone Equine, NSW

každý rok, začátkem května se rozsvítí bitové město Scone v Novém Jižním Walesu. Jako financování Austrálie koní je oslava koní koně jedním z nejlepších ročních období, které je třeba najít, a také najít přesně to, jak se věci v zemi provádějí.

Rádi jsme navštěvovali venkovské oblasti Austrálie. Zjištění, že ztracené spojení mezi městem i krajinou je fascinující. Paní Romance, stejně jako jsem nedávno navštívil bitový drahokam venkovského města s názvem Scone, asi 3 ½ hodiny severně od Sydney.

Zjistili jsme, že – pod tímto tichým, někdy stoickým exteriérem mají tato bitová města Aussie obrovské srdce, které bije obtížně a rychle – stačí zjistit, co zvyšuje puls.

Scone (výrazný, takže se mimochodem rýmuje s „kamenem“; nikdy „sconn“), je to všechno o koních. Ano, peníze z blízkých těžebních pracovních míst stimulovaly město, ale je to chovatelé koní-Stud-, díky nimž toto umístění skutečně zaškrtne.

Takže když jsme slyšeli, že největší město koní v zemi – ve skutečnosti druhé největší koňské město na světě – bylo každoroční koňský festival, nemohli jsme se dočkat, až si to prohlédneme.

Oslava probíhá na začátku května každý rok více než 15 dní, ale byli jsme tady jen o víkendu. Přesto jsme brzy zjistili, že i tak krátká doba vám poskytne vynikající chuť toho, o čem je Scone.

Festival koní

Co jsme viděli stejně dobře?

Míček

Na festivalu Scone Equine je spousta co dělat. Oslavovací sféra (a.k.a. Australská koňská koňská koňská oslava koňského míče) označuje začátek vhodné oslavy a stojí za to se podívat. Požadujete si rezervovat vstupenky na tento.

Přehlídka koní

Skutečná přehlídka sousedského ducha, přehlídka zahrnuje všechny z městského pólo týmu, jakož i namontované ozbrojené síly, jakož i úřady po školy, sousedské skupiny a dokonce i automatické kluby.

Průvod přebírá celou primární ulici a ve skutečnosti zastaví provoz. Na střeše Royal Hotel, který ohlašuje účastníky, jsou MC, jako je tento chlapík – tuto část festivalu jsme si opravdu užili.

Konkurence Farrier

Myslete na neuvěřitelně tvrdého chlapa, který pracuje s bílými hotovými braziery a také zatlouká bílý kov do podkov. Konkurence je inovativní aspekt kromě koní „horkých boje“. Je neuvěřitelné vidět sledovat toto tolik přehlížené plavidlo v akci.

Destpegging

Trochu známý aspekt jezdectví se stane, když by se snaha o ozbrojené síly sestupovaly na táboření soupeře a vyvolaly zmatek tím, že snížily stany. V těchto dnech se jezdci kopí kolíčků přilepené v zemi, když se zacházejí kolem. Konkurenti to vypadají jednoduše, ale mám pocit, že to není.

Rodeo

Dav-pleaser, The Rodeo je řada různých dovedností na koni. Rope i kravata, Bronc Riding, Bullriding … je to hodně zábavy a také některé působivé dovednosti jsou zde na obrazovce.

Pólo

Jedním z nejstarších australských, Scone Polo Club je organizace – obrazně i doslova! Nyní mají také vůbec první soutěž All-Woman Polo.

Sledování póla je docela nízko klíčové design i asi jako země, jak můžete získat. Samozřejmě je k dispozici licencovaný bar i jídlo, ale klubovna je však docela otevřený i rustikální!

Prasečí závody

Je zřejmé, že není přímo součástí jezdeckých slavností, přesto však bettable rasa. Zastrčený na nádvoří Royal Hotel na rohu Kelly St a St Aubins St – snadno přes silnici od našeho hotelu vlastně!

Podívejte se na závodní selata, které se vrhnou kolem trati, abyste se dostali do misky jídla uprostřed. Je to tak vtipné – zvláště když hluk, který nás zahaluje, nás kontaktují, aby zahájili závod, všichni piggie chápou, co se děje, a také se velmi nadšeni a také rojí začáteční linii!

Kde jsme jedli?

V Scone existuje poněkud několik možností jídla, což je příjemné překvapení pro jeho velikost. K dispozici je samozřejmě všudypřítomná čínská restaurace, stejně jako dostatek hospod, jakož i RSL, aby vás udržovaly tuk i krmení.

Ale pokud hledáte opravdu vynikající zdroj, chata je jediným místem, kterému je třeba porozumět.

Tento krásně zrekonstruovaný starý penzion je nyní epicentrem pro skvěle vařené steak. Závěsný prostor pro maso znamená, že hovězí maso je veškeré věku k dokonalosti i vinnému lístku, servisním a prostředí. Máme o tomto místě více, ale stačí stát, pokud přijdete na Scone a nejíte zde, opravdu vám chybí.

Kde jsme zůstali?

Oslava je nesmírně prominentní roční období, takže objevování ubytování může být složité. Zůstali jsme také v hotelu Inn SconeJako chata, která spí 4 přímo v srdci Scone.

Byt, který jsme měli, byl perfektní pro to, co jsme potřebovali. Zcela vybavený kuchyňský kout, skvělá koupelna, útulný nádvoří, všestranné bezplatné WiFi a také si nejpohodlnější lůžko.

Místo tohoto místa to také učinilo také vítězství; Sekundy z primární ulice a také rychlá 10 minut chůze do White Parku, kde se děje veškerá rodeo zábava.

Scone je jedním z těchto míst pečlivě potopených kolem australské krajiny, která, až tu strávíte trochu času, byste mohli jen jet za méně než minutu a nevěřit nic víc.

Ale pokud ano, chybí vám celé spektrum zkušeností a vzpomínky, které s vámi zůstanou po dlouhou dobu.

Už jste někdy byli na Scone? Už jste někdy slyšeli o testinu?! Už jste někdy byli na rodeo? Řekněte nám o tom v komentářích!

Obrázky paní Romance využívající kameru Olympus OM-D E-M5 Mark II. Navštívili jsme SONE s laskavým svolením výboru pro oslavu koníce Scone & Upper Hunter.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post HOW 22-YEAR-OLD LAUREN saved $18K FOR HER epic adventure
Next post Mluvíme na Kubě a páry cestují s našimi potravinovými dobrodružstvími