Co udělat se 7 dny v Novém Jižním Walesu

Jihovýchodní specifikace Nového Jižního Walesu v Austrálii je oblíbená pro jeho podmanivá pobřežní města, úchvatná ostrovy a také pro spoustu národních parků. Klenotem specifikace je jeho hlavní město Sydney, se slavným domovem Sydney Opera a Harbor Bridge představuje přitažlivost tohoto přístavního města.

Ve vnitrozemí objevíte zubaté modré hory, neomezené deštné pralesy a běžná outbacková města, která byste očekávali, že objevíte mimo pobřeží v Austrálii.

Nový Jižní Wales je již dlouho jednou z prvních zastávek pro batůžkáře i pro cestující, protože spousta půdy v Sydney zahájila australská dobrodružství.

V tomto článku vám pomůžeme naplánovat sedmidenní výlet do Nového Jižního Walesu s koncepty, kde zůstat, co vidět, kde se najíst a co si nechat ujít. Pojďme na to!

Viz také: přesně jak získat pracovní vízum v Austrálii

2 dny v Sydney

Začneme 7denní cestovní plán v Novém Jižním Walesu se 2 rychlými nocí v Sydney. Váš rozpočtový plán pro Austrálii bude s největší pravděpodobností vyfukován přímo tady v kosmopolitním městě, ale Sydney používá výjimečnou hodnotu za peníze a stojí za to každý penny.

Je zřejmé, že se budete chtít vydat ven a také vidět domov Sydney Opera i The Harbor Bridge, ale během jste zde několik méně známých míst zájmu.

Chcete -li se trochu dostat mimo trať, přemýšlejte o tom, že uděláte hospody v Surry Hills. Pokud tak učiníte, nenechte si ujít lištu knoflíku, celková díra v kloubu zdi se značným seznamem chlastu včetně výjimečných whisky.

Pro přitažlivost, o které jen málo sydneysiders rozumí, zkontrolujte zahrady Paddington Reservoir. Jsou pod úrovní ulice a také integrují ocel a cihlové struktury současného historického průmyslového pokroku s nádherným zahradním designem.

Abychom získali skvělý výhled na operu v Sydney, doporučuji vyrazit do bodu Pylon Lookout pro ohromující panoramatiku celého přístavu.

Pokud vás zajímá, kde zůstat v Sydney, zkontrolujte toto publikování, které uvádí nejlepší ubytování i čtvrti.

1 den v Modrých horách

Výlet do Nového Jižního Walesu by nebyl úplný bez dne v Blue Hountains. Těchto odrůdy horských hor, jen přes 90 minut západně od Sydney je pro úchvatně pozoruhodně pozoruhodnou scenérii, husté eukalyptové lesy, podmanivé vesnice, zahrady i vodopády.

Můžete rychle strávit dny kontrolou tohoto obrovského regionu, ale v tomto 7denním itineráři NSW bude stačit jednodenní výlet.

Chcete -li se sem dostat ven, můžete si vzít své půjčovny, nebo si můžete najmout exkurzní firmu ze Sydney. Existuje spousta nabízených pro jednodenní výlety do Modrých hor a také z nich bude také zahrnovat výletu na řeku nebo výlet do gondoly v parku.

Ať už se rozhodnete vzít do modrých hor, ujistěte se, že vidíte město Katoomba a vodopád Katoomba. Právě zde můžete objevit vše o domorodé historii v Blue Mountains a také o legendě světového populárního třístrů skalního útvaru.

2 noci v Hunter Valley

Hunter Valley je jedním z hlavních australských vinařských oblastí, přičemž více než sto vinařství tekuje malebnou krajinu poblíž pobřeží. Právě zde můžete pěstovat se starodávným deštným pralesem, podívat se na omítnutí vodopádů a zažít pozoruhodnou rozmanitost volně žijících živočichů.

Rovněž můžete vidět národní park Wollemi, který je jedním z největších v Novém Jižním Walesu. Dům k nádherné Wollemi chce strom, národní park používá úžasné horolezectví, pěší turistiku, kanoistiku a příležitosti k bushwalkingu.

Navrhuji se zakládat na pobřeží a každý den se odtud každý den kontrolovat do vnitrozemí. Jeskyně Coastal Beachside Hotel je skvělá sada ubytování, která je poněkud blízko k Hunter Valley. 18 soukromých plážových apartmán je zasazeno ideální pod dunami a také přístupná pouze v Hamptons Style Lumber Boardwalks.

Foto: LuxuryEscapes.com
Zatímco jste v hotelu Coastal Beachside Coastal Beachside, doporučuji prohlédnout si Hunter Valley, ale také organizování sledování velryb, potápění, turistiku a další aktivity podél pobřeží. Je tu spousta, aby vás udržel hektický na pár dní.

☞ Klikněte zde pro všechny volby ubytování v Hunter Valley na booking.com

1 den v Outback NSW

Připravte se na extrémní i pustou půdu, rozptýlený posvátnými domorodými místy a pochlubit se strašidelnou přírodní krásou. Topografie právě zde je fascinující. Uhnízděný mezi vyprahlými pustiny k thE na západ a také deštivé pobřežní východ, země právě zde vybuchne velkolepými vrcholy skály a kopule, což je výsledkem starověké sopečné aktivity.

Zde můžete hledat opály v těžebních městech Lightning Ridge i bílých útesů nebo podívat se na bohatou historii Dubbo. Můžete strávit čas v balmiernějších nižších oblastech nebo vysoko v horách oblečených na sněhu.

Kdekoli se rozhodnete vidět v outbacku Nového Jižního Walesu, budete ohromeni děsivým klidem a pustým odvoláním, které po staletí přitahovalo průzkumníky.

1 den na ostrově lorda Howe

Lord Lowe byl snadno jedním z nejvíce požehnanějších destinací v Novém Jižním Walesu a byl vždy jedním z mých velmi milovaných míst, kde jsem mohl utéct, a také hledat nějaké slunce i přírodu.

Tento úchvatný ostrov, pohlcený nejjižnějším korálovým útesem na světě, dokáže domovem jen maximálně 400 hostů najednou, takže se cítí trochu VIP.

Obrázek od Wikicommons

Protože je chráněno více než 60% ostrova, přispívá k výjimečnému cíli birdingu, kromě místa, kde je možné prozkoumat úžasně bohatou rozmanitost flóry a fauny.

Marine park Lord Howe Island také chrání korálové útesy, které leží jen na moři ostrova, který dodává návštěvníkům úžasné šnorchlování i potápěčské příležitosti.

Samotný ostrov je poskytován jako místo světového dědictví a také vytváří nejlepší místo pro surfování, kajaku, cyklistiku a turistiku.

Abyste se dostali přímo sem, budete muset udělat 2,5 hodinový let z Sydney nebo Brisbane, takže mnoho návštěvníků se rozhodne zůstat déle než 1 den. V extrémně nejméně musíte létat brzy ráno, a také se vrátit do Sydney další den odpoledne.

Nakreslete tento cestovní plán

Pokus o to všechno do 7 dnů by bylo nesmírně obtížné, ale je to proveditelné. Pokud to dokážete zdvojnásobit do 14denního cestovního plánu, pak bych to velmi navrhl. Strávit dvakrát tolik času na každém místě nebo přidejte nové zastávky, jako je ostrov Norfolk, jižním pobřeží a Byron Bay.

Většina nových South Walers i cestující do této oblasti vám řekne, že 7 dní není dost, ale pokud je to po celou dobu, co se musíte podívat, musí vám tento cestovní plán udělat dobře. Nezapomeňte si pronajmout vozidlo, abyste se ujistili, že máte flexibilitu na vyzkoušení, a také nemáte čas čekat na autobusy i na denních zájezdech.

Jako tento článek? Připnout!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou partnerem Amazonu a také přidružením pro některé další maloobchodníky. To naznačuje, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na našem blogu a nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jak se paní Romance dostala nad její zájem o létání v malých letadlech
Next post Příprava na cestování po celém světě: Návod, jak na to, část č. 1