Jak se paní Romance dostala nad její zájem o létání v malých letadlech

, můžete mít obavy z malých letadel, ale na druhé straně být v pořádku s výškami? Je k tomu logika? Existuje rozdíl? Paní Romance říká, že existuje velmi velký rozdíl, ale jak se vyrovnal s jejím zájmem o létání?

Paní Romance je ořech pro to, že je vysoko. Zatímco jsme v New Yorku, šli jsme po budově Empire State. Je to skvělý výhled z vrcholu nahoru, ale paní R byla naprosto rozptýlená, protože chtěla jít výš!

Byli jsme také v Londýně. Byli jsme v Shard – v současné době nejvyšší budova v západní Evropě. Byla spokojená s názory z hlavní úrovně kontroly?

ANI NÁHODOU!

Nahoru jsme šli okamžitě, dokud schody neskončily a paní R nechala do očí bijící na projatých schodech, které vedly pravděpodobně jen nějakou kontrolní místnost pro klimatizaci. Prostě nemůže jít dostatečně vysoko.

Miluje také létání, ale pouze velká osobní letadla. Když se to týká malých letadel, zapomeňte na to.

“Pochází z velké země, kde lidé neustále létají, jen aby se obešli, vždy slyšíte příběhy o pádu malých letadel,” otřásl se. “Prostě vypadnou z nebe bez důvodu.”

“Raději bych byl ve vrtulníku … nebo chodit.”

Ale nedávno šla do malého letadla. A zdá se, že Voodoo trochu zhasl.

Během několika měsíců na ostrově Fraser jsme dostali příležitost k malebnému letu přes ostrov. Fraser je docela zvláštní místo – je to největší písečný ostrov na světě, má na sobě asi 120 sladkovodních jezer, divoké dingy – dokonce i deštný prales.

Je to také prostředí pro jedno ze dvou míst na světě, které můžete (legálně) vzlétnout a přistát v letadle z pláže. Druhý je ve Skotsku a je údajně nejnebezpečnějším letištěm ve Velké Británii.

To stačilo k tomu, aby se paní Romance-a našeho společníka na cestách Alexx z Alexxstuart.com, který náhodou také má obavy z malých letadel-ve 12místném gab Airvan.

Pomáhá to rychle čelit vašim obavám, jako je trhavání pásmové pomůcky. Tímto způsobem nemáte šanci se z toho promluvit nebo se vypracovat.

“Věděl jsem, že to byla příležitost jednou za život, a ne drahá, takže jsem mohl omluvu.” Dostal jsem se přes své znepokojení, protože můj cíl byl pro mě mnohem důležitější. V minulosti se mi podařilo vyhnout se letadlům, ale nechtěl jsem mít na této cestě žádné lítosti.

“Navíc se to všechno stalo tak rychle.” Během několika minut jsem šel ze zadní části exkurzního autobusu na přední sedadlo malé roviny – a pak jsme byli ve vzduchu. Byl to takový hladký vzlet, a to také pomohlo mým obavám. “

Čtete to správně: paní R šla z neúměrně silné fobie malých rovin, aby seděla na předním sedadle jednoho.

Naštěstí pro nás všechny, její příručka pro ko-pilot byla velmi stručná: „Nedotýkejte se“, který si přečetl štítek na ovládacích prvcích.

Let byl skvělý; Komentář pilota, když jsme letěli přes ostrov, byl zajímavý a zábavný a názory … no, fotky paní R vám mohou vyprávět tento příběh.

Zbývá jen jedna otázka: Bojí se paní Romance stále malých letadel?

“Ne. Podivně, ne. Stále jsem si vědom, že jsou křehké, ale než budu mít palpitace o tom, jak se dostat do jednoho. Teď nejsem tak špatný. “

Společnost-Air Fraser Island-je provozována týmem otce a syna a účtuje 75 USD na osobu, aby tento speciální 15 minut letu přes ostrov a kolem ostrova.

Fraser Island Flights odcházejí z 75 mil plážové silniční letiště každý den, povětrnostní podmínky a poptávka. Vstupenky lze získat v době odjezdu, ale pro rezervace viz webová stránka Air Fraser Island.

Máte obavy nebo fobii? Myslíte si, že zájem paní Romance o malých letadlech je vyžadován nebo iracionální? Řekněte nám v komentářích!

Obrázky paní Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Třída létající služby z Černé Hory na Filipíny s tureckými leteckými společnostmi
Next post Co udělat se 7 dny v Novém Jižním Walesu