Smuggler’s Notch, Vermont: Zimní sezóna Disneyland

Jsme nadšeni, že můžeme přivítat zpět jednu z našich preferovaných kanadských maminek, Julie Harrison z kávy s Julií. Harrison’s Adventuring North to Saguenay, Quebec na zimní sezóně Wonderland Trip, Harrison se teprve nedávno ponořil do specifikace pro lyžařský víkend ve Vermontu.

Moment matky dcery na sedačce

Po našem prvním dni v Resort Smuggler’s Notch Resort prohlásil mé devítileté dítě, že nechtěla odejít, a že to bylo mnohem lepší než jít do Disneylandu. Není to špatné potvrzení, že?

Ještě lepší bylo, že jsme jako rodiče souhlasili. Metoda jsme vyrazili z Ottawy v Ontariu v Kanadě přes hranice, abychom pašovali zářez v Snowy specifikují Vermontu. Od chvíle, kdy jsme dorazili, a také jsme si všimli dětského stolu s omalovánky a pastelkami umístěnými nejlépe v oblasti registračního stolu, jsme pochopili, že jsme šli do světa vyřezávaného pro rodiny.

Stejně jako lístek do Disneyworld, když jdete do letoviska pašeráka, jsou zahrnuty všechny jízdy i domácí zábava. Tyto typy doplňků – od „pirátských večírků“ při snídani, až po vnitřní i mimo plavání, po domácnost Funzone – to vše přispívá k potěšení pro mladé a relaxaci pro rodiče.

Níže jsou uvedeny tři z vrcholů, které můžete očekávat od tohoto „Winter Disneyland“:

Celodenní objevovací tábor

Jaká mnohem lepší metoda, která způsobuje jako lyžování než přátelský úvod s vrstevníky, hrami a odbornými lekcemi? Pro 3-5leté staré, Discovery Camp nabízí vnitřní i mimo zábavu, stejně jako občerstvení a oběd. (Tento tábor je zahrnut na náklady na balíček „klasického“ nebo „summitu“.) Každý den jsme se rozhodli vyzvednout naše děti brzy, tábor však běží po celou dobu od 9:00 do 16:00.

Čas dospělého

Jedinečný čas se svým speciálním někým

Kvůli „duo“ povaze výtahů židle jsem zjistil, že lyžování skutečně motivovalo v rodině nějaký fantastický čas jeden na jednoho. Zatímco se díváte na dechberoucí scenérii, můžete sdílet zážitek společně. Díky táboru Discovery, právě tady mám „čas pro dospělé“ se svým manželem. Na prvním obrázku výše, moje dítě i já jsem si vzal „autoportrét“ na sedačce.

Funzone Household Home Entertainment Center

Pokud čerstvý svěží zimní sezónu nestačil k unavení vašich mladých lidí, pak jsem si ujistil, že výlet do zábavy po večeři každý večer bude! Vyčerpané děti, které podzim nejlépe spánkují, naznačují, že dospělí dostanou každou noc také nějaký čas. Pro mnoho dalších podrobností si můžete prohlédnout itineráře naší rodiny (1. den i den 2) kromě toho, že přejdete na webové stránky pašeráka.

Foto kredit: Smuggler’s Notch Resort

Příbuzný

Trávení jarních prázdnin v New Englandspring zaokrouhlí na ohyb i před květem narcisů, je čas naplánovat si dovolenou na jaře. Místo výletu na pláž letos přemýšlejte o jarních specialitách v mimosezóně do Nové Anglie.
2. března 2011 v „Northeast“

5 Metody pro vyzkoušení Chelanu ve Washingtonu ve Springchelan ve Washingtonu je fantastickým cílem pro útěk v domácnosti. Proč? Jezero Chelan a také Okanogan-wenachee národní les nabízejí celoroční šance na vnější zábavu z rybolovu, turistiky, kajaku, cyklistiky a dokonce i pozorování ptáků. Stejně jako od té doby, co se nachází v srdci mírného Pacifik Northwest, region nezažívá extrémní teplotu …
19. května 2016 v „Pacifiku“

Oregon, který pobývá v Sunriver Resortsunriver v centrálním Oregonu, je 3 300 akrů organizovaným obytným a střediskem nalezeným patnáct mil jižně od Bend. Malá populace 1 500-ish Oregonians telefonní hovor Sunriver House a také platit daně, které podporují veřejné služby, včetně ukončení a úřadů. Než byl založen Sunriver, provedl armádní sbor inženýrů světovou válku …
7. března 2016 v „Ubytování“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 Úžasné pouliční jídlo k jídlu v Myeongdongu v Jižní Koreji
Next post 9 Metody, jak přesně můžete přistěhovat do Kanady s filipínským pasem