10 Úžasné pouliční jídlo k jídlu v Myeongdongu v Jižní Koreji

mají chuť na některé z nejlepších pouličních jídel v Myeongdong v Jižní Koreji za nezapomenutelný zážitek z jídla v zemi ranního klidu!

Samgyupsal, Jjampong, Kimchi, to je jen několik příkladů toho, co Jižní Korea nabízí, pokud jde o jejich lahodná jídla. A pokud máte rádi „cokoli k“, budete vědět, že Jižní Korea není jen o KPOP, Kdrama, módě nebo kosmetice. Jejich jídlo, ať už se jedná o hlavní jídlo, dezert nebo pouliční jídlo, je jedním z důvodů, proč je korejská kultura populární po celém světě.

Lidé z různých zemí milují korejské jídlo kvůli jejich jedinečnému vkusu, ingredience a chutným vzhledu. A v tomto článku se zaměříme na určitou oblast v Soulu, kde v MyEongdong najdete spoustu jídel v ústech. Připravte si tedy pero a papír, abyste věděli, jaké jsou nejlepší pouliční jídla, která byste měli vyzkoušet v Myeongdongu.

Další související články:

Cestovní průvodce po ostrově Nami, Jižní Korea – Jak jít a co dělat

20 Crash Landing on You natáčení Místa můžete turné na turné [Jižní Korea, Švýcarsko a Mongolsko]

Jak požádat o turistické vízum v Jižní Koreji s pasem Filipín

Jižní Korea Cherry Blossom Guide: Kdy navštívit Sokor, aby viděl Cherry Blossom

3denní itinerář Soul DIY: Nejlepší věci v Soulu v Jižní Koreji

Obsah

Zde je 10 nejlepších pouličních jídel k jídlu v Myeongdongu, které doporučujeme

1. Kimbap
2. Twigim
3. Tteokbokki
4. Soondae
5. Mandoo
6. Odeng
7. Patbingsoo
8. Hotteok
9. Chimek
10. Hweori Gamja

Zde je 10 nejlepších pouličních jídel k jídlu v Myeongdongu, které doporučujeme

1. Kimbap

Samia Liamani
Kimbap nebo Gimbap je korejská rýžová role. Vyrábí se z dušené bílé rýže (křtce) a jakýmkoli náplní, které to chcete jíst s jako zeleninou a okurky, stočené uvnitř listu z mořských řas zvané „gim“ a podávané v kousnutí kousnutí. Korejci to obvykle jedí s tteokbokki. Mnoho prodejců to prodává v Myeongdongu, takže nebudete mít těžko hledat tento.

2. Twigim

Kdo by nemiloval smažená jídla? Tyto typy potravin jsou jistě neodolatelné. A když mluvíme o pouličním jídle v Myeongdongu, které byste měli určitě vyzkoušet, Twigim je jedním z nich. Twigim je kombinace knedlíků nebo Kimbap a zeleninových plátků ponořených do těsta před hlubokým smažením. Je ideální jíst to s pivem.

3. Tteokbokki

Stále populární tteokbokki! Pokud rádi sledujete korejské dramaty nebo rozmanitost, možná jste to viděli mnohokrát. Korejci to milují jíst kdykoli během dne. „Tteok“ v Tteokbokki znamená rýžové koláče a podává se s silnou, sladkou a kořeněnou omáčkou. Díky žvýkání a vůně Tteokbokki z něj činí jedno z nejpopulárnějších pouličních jídel v Myeongdong a v Jižní Koreji jako celku.

4. Soondae

Foto od Chun Yip So CC od 2.0
Mezi těmito pouličními jídly je Soondae ten, který jsem chtěl vyzkoušet. Soondae byl původně jídlo vyhrazeno pouze při zvláštních příležitostech. Ale po korejské válce byl původní recept změněn kvůli nedostatku masa. V současné době se Soondae vyrábí buď vařením nebo napařováním krávy nebo střev prasat, které jsou plné různých ingrediencí, jako je krev ztuhnutí prasat se skleněnými nudlemi.

5. Mandoo

Houskové knedlíky! Ano, Mandoo znamená knedlíky. Korejské knedlíky jsou téměř podobné čínskému Baozi a japonské Gyoze. Tyto knedlíky se podávají smažené, smažené, napařené nebo vařené. Mandoo najdete doslova kdekoli v Myeongdongu. Je velmi přístupný a cenově dostupný. Tento krytý můžete jíst jako v restauracích nebo venkovní jako pouliční jídlo.

6. Odeng

Odeng je odvozené slovo z japonského jména „Oden“. Jeho korejské nativní jméno je Eomuk/Eomuk Tang. Odeng je rybí koláč na špízcích podávaných s horkým vývarem. Toto pouliční jídlo je nejlepším jídlem k jídlu během chladné zimní sezóny. Dobrá věc při nákupu Odengu je, že za něj platíte za špízy, zatímco můžete požádat o vývar z rybího koláče zdarma.

7. Patbingsoo

Mluvíte o dezertech? Patbingsoo je odpověď! Tento sladký korejský oholený led vás ušetří během horké letní sezóny. Původně je Patbingsoo kombinací oholeného ledu, tteoku, práškových ořechů a pasty červených fazolí (Pat). Ale nyní v moderní době má různé příchutě, z nichž si můžete vybrat jako čokolády, zelený čaj (zápas) a mnohem více!

8. Hotteok

Foto republiky Koreje CC By-SA 2.0
Další dezert, který stojí za to vyzkoušet. Hotteok, prohlášený jako „Ho-tok“ je sladký palačinka plná sirupu hnědého cukru, medu nebo jiných náplní, pak jsou smaženy. Před jejich jídlem však buďte opatrní, když vycházejí přímo z oleje, takže tyto lahodné palačinky jsou extrémně horké.

9. Chimek

Chimek doslova znamená „kuře a pivo“. Chi je krátké slovo pro kuře a Mek/Maek pochází z korejského slova „Maekju“, což znamená pivo. Kuřecí kuře přichází do kousků velikosti kousnutí s lahodnou glazurou. a ze jménanull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 nejlepších věcí, které můžete dělat v Ninh Binh ve Vietnamu [s navrhovanými zájezdy]
Next post Smuggler’s Notch, Vermont: Zimní sezóna Disneyland