7 nejlepších věcí k jídlu v Byron Bay v Austrálii

Byron Bay, na severním pobřeží Nového Jižního Walesu, není jen místo pro úžasné pláže, nádherné ekologické zázemí a alternativní životní styl. V těchto dnech to rychle skončí jako centrum pro milovníky potravin – a nyní chápeme proč!

Možná je to díky Hippiemu dědictví Byron Bay, že četná restaurace, bar i restaurace se zde zaměřuje na místní produkty s malým výnosem. Nebo možná všichni chápou, že mají skvělou věc.

Zelené, úrodné země Cape Byron s jeho bohatými sopečnými půdami a subtropickým podnebím znamená, že rostou, a také dobře, a také dobře. Bohatí úžasného vytvoření v této oblasti je sen šéfkuchaře a potěšení farmáře – a to také znamená skvělé věci pro nás jíst!

Na naší nedávné cestě do Byronu, paní Romance, stejně jako já jsem měl štěstí, že jsem v této oblasti objevil několik jedlých potěšení, které můžete objevit. Jsou zde několik naprosto fantastických potravinových oblastí, které podávají pokrmy od snadného i vznešeného po molekulární umělecké umění, ale tady je naše top 7 věcí k jídlu právě tady v oblasti Byron Bay.

7 nejlepších věcí k jídlu v Byron Bay

1. Rybí tacos v Roadhouse

Tito tacos jsou balení-prakticky stejně tak-s chutným náplním náplním náplním náplně jsou v této skvělé večeři na okraji města nutností. Křupavé ryby, červená zelí, avokádo, pečená kojenecká rajčata, pečená kukuřice z klasu a Picante Mayo – chutné.

Od otevření asi před 3 lety úpravy Roadhouse jeho nabídky každé 3 měsíce – i když věřím, že tyto tacos jsou takovým hitem, že zůstanou!

Také to stojí za to vyzkoušet, jsou extrémně bagatelizované čerstvé greeny, stejně jako křupavé klíčky s uzenou hock slaninou a parmezánem.

Vzhledem k tomu, že tito muži jsou otevřeni také v noci, je jejich bar úžasně dobře zásobený. Nabízejí Jilly Wines, vyrobili 5 minut po silnici s nativními fermenty, stejně jako nativními koktejly, využívajícími duchy Aussie i keře.

Roadhouse Café Bar

Otevřeno: 6.30-13:00 denně a také 17:00-13:00

6/142 Bangalow Rd,
Byron Bay
NSW 2481

W: Byronbaycafebar.com.au
FB: @theroadhousebyronbay
IG: @roadhousebyronbay

2. Vepřové gaddo gaddo na farmě

Tato farma s udržitelnou ubernou je úžasným místem. Tito muži přišli s fantastickým konceptem a vytvářeli asi 20 000 tun zeleniny na rezidenční nebo komerční nemovitosti pouze 10 minut od Byron Bay, a také vytvořili přibližně 20 000 tun zeleniny na obytné nebo komerční nemovitosti jen 10 minut od Byron Bay.

Stejně jako pracovní farma je komplex kooperativní restaurace Onsite, kde-mimo jiné-se narodily tři modré kachny narození v Sydney. stejně jako to je mimo všechno.

Tato chytrá zatáčka na indonéském tradičním vybavení má nejvíce chutné, chutné pomalu vařené vepřové maso s bohatou žvýkací, ale chrupavou prasklinou. Sheetled zelí, ekologické fazole a domácí arašídová omáčka dělají z tohoto nezapomenutelného pokrmu.

Schnitzel prasečího ucha je také vynikající – bohatý mastný vepřový schnit a ve skutečnosti to nejlepší, co jsem kdy jedl. Ano, je to opravdové ucho – oni ho přes noc a ostré drobky. Jedno z vejců farmy jde na vrchol, což je krémové a dokonalé.

Je to naprosto nádherné jídlo a také fantastická atmosféra, která se v něm také potěší.

Farma

Otevřeno: 7:00-4,00 mon-Čhurky a 19:00-10:00 Pá-Sun

11 Ewingsdale Road,
Ewingsdale
NSW

W: thefarmbyronbay.com.au
FB: @thefarmbyronbay
IG: @thefarmbyronbay

3. Kangaroo Loin na Harvest

V zádech Cape Byron je asi 20 minut jihozápadně od samotného Byrona malá vesnička Newrybaru. Ve svém srdci je sklizeň, kavárna, deli, restaurace, pekárna a instituce vaření vyvinutá ve třech krásně přivedených budovách, které podporují tuto historickou vesnici.

Večeře na Gather je skutečně zážitek z této krásně stylizované i rozvinuté restaurace, i když nenáročné menu zakrývá úžasnou dovednost, představivost a složitost jídla, které vychází.

Chcete -li zkontrolovat „Kangaroo Loin, Celeric, Davidson Plum i Beetroot“ neříká nic o lahodnosti, která vyšla! Kangaroo bedra byla skvěle vařená – něžná, máslová a také chutná dochuť umami.

Celý pečený Celeriac byl něžný, voskový a také úplně pracoval s roo, stejně jako měkká krémová celeriac purée. Davidsonovy švestky byly bohaté, měkké, kyselé a sladké, stejně jako stregy toho, co se ukázalo jako mořská raketa, byly extrémně intenzivní, kořeněné, pepřové i slané. Úžasné jídlo.

Pokud jde o jiná jídla, no, měli jsme takový problém, když jsme si vybrali, co si objednat, šli jsme na degustační menu šéfkuchaře-5-chodová cesta s několika z nejlepších shromáždění může nabídnout. Věřím, že jsme si vybrali moudře.

Sklizeň v Newrybaru

Otevřeno: 12:00-11:00 od Pon-Pá a 8:00-11:00 SAT & SUN

18-22 Old Pacific Hwy,
Village Newrybar
NSW 2479

W: HarrestNewrybar.com.au
FB: @harvestNewryBar
IG: @harvestNewryBar

4. Sýrová deska v Balcony Baru a Oyster Co.

Balkon, který byl nedávno přepracován jak z hlediska dekoru, tak menu, uspokojil tuto snadnější Byron Vibe dokonale. Stejně jako pod vedením populárního výkonného šéfkuchaře Seana Connollyho jsou jídlo i služby právě zde nedotčené.

Známý mnohem více pro jeho jako ústřice než sýr, byli jsme ohromeni, když zjistili, že ten druhý je to nejlepší, co k jídlu v menu šéfkuchaře Seana – myslí si, že ústřice byly také neuvěřitelně skvělé.

Ale tato sýrová talíř je prostě úžasná: tři extrémně velkorysé kousky sýra a také dostatečné odpovídající vybavení, které skrývají mnoho servírovací desky. Všechny také často sýrová deska zahrnuje 2 sušenky a trochu gumové kdoule, takže jsme byli ohromeni řadou šťavnaté ovoce, křupavých ořechů a fíkového chleba.

Naše sezónní sýry – štiplavý, bohatý Nimbin Blue, oozy, zralý Brooklyn Brie a Crumby, hustý Meredith ve věku čedaru – jsou místní nebo regionálně pocházející a také naprosto chutné.

Rovněž vynikající je kořeněný salát Bang Bang Bang – velký hromádku vermicelli, okurky, chilli, máty a koriandr s obrovskými kousky šťavnatého krabího masa. Mňam!

Balkonový bar i Oyster Co.

Otevřeno: Polední polovina po pádech a 9:00-Midnight Sat & Sun

Roh Lawson Street & Jonson Street
Byron Bay,
NSW 2481

W: balcony.com.au
FB: @balconybyronbay
IG: @balconybyronbay

5. Croque-Monsieur v Town Café

Stejně rozkošná jako kolekce konvic na zdi, má tento veselý bit večeři to nejlepší množství evropské kavárny a country australské čajové lžičky pro kuriózní i kosmopolitní, aby se navzájem zmírnily.

Slouží oběd až do milostivě pozdě (všude jinde ve městě přestal sloužit ve 14:00), pohled na Croque-Monsieur v nabídce mě ještě šťastnější. Věřte tomu, že nejchutnější toastovaný sýrový sendvič, jaký jste kdy jedli, a poté to vynásobte asi o 4 miliony. To je o stanovení toho!

A je to něco, co by jednoduchý obrázek nikdy nemohl komunikovat-pokud si však dokážete představit regionální Bangalow Ham, Dijon hořčici, tající švýcarský sýr a také dotek citronu v sendviči podobném briošku, jste blízko.

Také velmi navrhovaný je dýňový salát paní Romance. Tato nádherná hora zahrnuje quinoa, kousky sýra feta, kojenecký špenát a nádherný i ostrý snížený balsamický dresin

Městská kavárna

33 Byron St,
Bangalow
NSW 2479

FB: @Town-Restaurant-and-Café
IG: @townrestaurantAndCafe

6. Burrata v Beach Byron Bay

Pokud hledáte umístění oběda s nejlepším výhledem v Byronu, právě jste to objevili. Toto místo nemá název Beach Byron Bay bez důvodu. Tento lehký, vzdušný plážový kavárna je s výhledem na zátoku s výhledem na záliv s výhledem na zátoku, stejně jako maják, stejně jako maják, je snem návštěvníka.

S menu, které je zaměřeno na italské, jsme se dívali dopředu na ručně vyráběné těstoviny, lahodně připravené mořské plody a na některé fantastické dezerty – ale to byla místní burrata, pro které jsme se vrátili. Toto snadné sýrové jídlo je umělecké dílo, čerstvé, oozy i slané, stejně jako slané, stejně jako v konvenční bagna cauda.

Naše očekávání na frontě dezertu však nebyla nespokojená – hruška podávaná s dvojitým krémem je neuvěřitelná. Poté, než je pečou do bohatého a šťavnatého dortu, pytlují celé hrušky v červeném červeném víně. Lahodné.

BEACH BYRON BAY

Otevřeno: 19:30-16:00 (ale rezervace co nejdříve.

Lawson St,
Byron Bay
NSW 2481

W: Beachbyronbay.com.au
FB: @BeachByronbay
IG: @BeachByronbay

7. Pečené ocas Moreton Bay Bug ocas u Pasy At Elements

Tato nádherná restaurace, která byla otevřena teprve v únoru 2016, se zaměřuje na využití nejen regionálních vytvoření, ale také na čtyři aspekty přírody. Je to docela úžasný nápad a jídlo, které zahrnuje jeho vynikající.

Pro entrée je pečená ocas chyby Morton Bay z nabídky speciality obrovský. Je to však také šťavnaté, něžné i božsky movilé, stejně jako křupavý top k němu přidává nádherný kontrast struktury. Hrách, široké fazole a spálené Pomelo produkují fascinující přírůstky, stejně jako bramborová fondant (nebo elegantní rmuta), jakož i pěna biskutů jsou inteligentní doprovod k chřestovým kopí.

Dalším standout pro mě byl Cape Grim ve věku 250 g oční filetové steak. I když jsem si koupil tento tyčící se steak vzácný, můj talíř byl na konci čistý. Maso bylo něžné i plné chuti, řeřicha, se kterou přicházela, byla lehká i pepřová, stejně jako červené červené víno, které bylo silné a pikantní.

Pasy na prvky

Otevřeno: Každý den: 7:00 – 10:30 snídaně, 12:00 – 15:00 oběda a 18:00 – 21:30 večeře

W: ElementsOfByron.com.au
FB: @prvky-of-Byron
IG: @ElementsOfByron

Bonus: Pea & Haloumi Fritter v restauraci Cuisine, Gaia Retreat

Gaia je extrémněspeciální místo. Je to umístění útěchy i spirituality, relaxace, rekuperace i romantiky. Stejně jako jídlo, které pochází z jeho kuchyně, je naprosto na místě.

Snídaně právě tady je okamžik z bonbónu od začátku do konce-zejména pokud hledáte čisté a výživné jídlo. Bufet je jako nic, co jsme kdy viděli, s jakýmkoli od semen Chia po uzeného lososa, bezlepkovou müsli do tapisérií čerstvých ovocných talířů.

Rovněž podávají teplé jídlo se snídaní, stejně jako hrášku, stejně jako HALOLOUMI FRITTER s pošírovaným vejcem opravdu získaly naše srdce. Stejně jako tento uzený pstruh, hrášek, koprový, pošírovaný vejce a vývoj hummusu byly naprosto ohromující.

Pokud to však chcete jíst, musíte být současným hostem v Gaii, který byste měli vidět jako bonus než překážka! Toto umístění je opravdu magické.

Gaia Retreat i lázně

933 Fernleigh Rd,
Potůček
NSW 247

W: gaiaretreat.com.au
F: @GaiaretReatAndspa
IG: @gaiaretreat

Byli jsme tak ohromeni úžasným výběrem jídla přímo tady na severním pobřeží Nového Jižního Walesu. Bylo to poněkud pár let, protože jsme byli tady naposledy, ale kromě úst zalévaných okamžiků lahodnosti naší nedávné návštěvy mám pocit, že se brzy vrátíme.

Už jste byli nedávno v Byron Bay? Jaký je váš nejlepší tip na jídlo? Co hledáte v ideálním jídle? Řekněte nám v komentářích níže.

Obrázky paní Romance využívající kameru OM-D E-M5 Mark II Olympus. Ve většině těchto míst jsme se sjeli s laskavým svolením Destinace Nového Jižního Walesu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Nemůžete si vybrat mezi pivem, vínem nebo whisky? Měli byste zamířit na západ
Next post Souostroví Quirimbas: cestování Ibo Island & Quirimba Island v Mosambiku