Nemůžete si vybrat mezi pivem, vínem nebo whisky? Měli byste zamířit na západ

z financování řemeslného piva v USA. whisky.

Když uslyšíte slova americká whisky, obvykle věříte v Bourbon nebo možná Rye. V posledních letech však došlo k nárůstu americké jediné sladové whisky. Stejně jako jeden lihovar specifický vzrostl vyšší než zbytek.

Od severozápadního pobřeží kontinentálního USA je Portland Oregon již dlouho řemeslnou vlastí.

Z pohledu chlastu je Portland již dlouho front-runnerem pro nejvíce řemeslných pivovarů nejen v USA, ale na světě. Jeho region má také řadu vinařství.

Když se tedy v roce 2004 objevilo lihovar na západ, dávalo smysl, aby jeho majitel Christian Krogstad pocházel z piva i z pozadí vinařství. Stejně jako jeho vizí lihovaru bylo stále vzdát hold pivu v regionu.

Ve skutečnosti je Westwardův hlava, vynikající Miles Munroe, se kterými jsme zde hovořili, také pivovar.

To je důležité, protože k tomu, abyste šlehali (e) y, musíte nejprve vyrobit pivo.

Pokud chcete zjistit více o tom, jak se přesně vyrábí whisky, zkontrolujte náš příběh 7 jednoduchých kroků k výrobě whisky Aussie z našeho hostujícího sloupce na nip odvahy.

Pivo do whisky, whisky do vína (sudy)

Munroe i Krogstad využívají svůj vlastní ječmen, který se pěstuje i sladovaný v této oblasti, aby vytvořil vhodnou bledou pivo kaš. Fermentují své pivo také skutečným pivovarem, takže když vyjde whisky, má stále aspekty skutečného procesu výroby piva ve svém srdci.

Ještě více s partnerstvími a experimenty, jako je stárnutí jejich whisky v regionálních tlustých sudech, a také využívání belgických pivních kvasinek k vytvoření belgického singlu sladu Ardennes s omezeným uvolňováním, o kterém zde mluvíme.

Když však Krogstad využil své dovednosti z vinařství, aby přinesl bývalé pinot noir francouzské dubové sudy z Oregon’s Willamette Valley Wine Country, objevila se nová úroveň pro Westward.

První stárnutí jejich ducha v nových amerických dubových sudech po dobu nejméně dvou let (což je legislativa ve specifikaci pro veškerou whisky) a poté dokončila whisky v sudech bývalého pinotu na další dva roky, Westward vytvořil něco docela neuvěřitelného.

Westward Distillery’s Pinot Noir Cask single sladová whisky

Z skutečného procesu výroby piva má whisky plnost těla i bohatou sladovou vůni, stejně jako vliv sudů Pinot Noir, stejně jako francouzský dub, přináší do whisky čerstvé bobule i kůži spolu s a Jemné koření.

Přesněji řečeno, získáte aroma sušeného ovoce, kokosu, červených bobulí i fíků, medových květinových tónů a nádherného tabáku.

Chcete -li ochutnat, objevíte spoustu opečeného sladu i toffee, které vedou k suchu a teplému brnění do cíle.

S poklesem vody se aroma trochu tlumí, ale pocita úst se stává olejnatějším, stejně jako čerstvé ovoce, stejně jako noty bobule, stejně jako taniny, stejně jako náznak tabáku.

Jedná se o whisky, která má být usrkávána, ochutnávaná a také si užívá. Pokud si přejete, můžete jej smíchat do staromódního nebo Manhattanu, avšak je to tak hladké, navzdory jeho 45%ABV.

Zde si na internetu, a také od Dan Murphyho a skvělých obchodů s lahvími na národní úrovni, získejte láhev single mlítové whisky Pinot Noir na západ.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 nejlepších věcí, které můžete hrát v Lemnos v Řecku [s navrhovanými zájezdy]
Next post 7 nejlepších věcí k jídlu v Byron Bay v Austrálii