Tulum Update#2

Pozdravy od Tulum !!! Omlouvám se za mou nepřítomnost právě tady na Patreonu. Od té doby, co jsem naposledy napsal, jsem se trochu odpojil a podnikl pětidenní výlet kolem Yucatanu (je to specifikace vedle Tulum). Můj dobrý přítel má auta a kamion, takže jsme jeli do Cenotes a mayské ruiny nad Den díkůvzdání. Byl to extrémně výlet na poslední chvíli, ale oba jsme se museli dostat z Tulumu.

Ale ten výlet je můj příběh pro příští týden!

Právě teď chci mluvit o Tulumu!

Od mé poslední aktualizace se nestalo také. Moje dny jsou plné …

Ahoj! Omlouvám se, že přerušuji, ale ….

Zdá se, že jste narazili na článek pouze pro předplatitele!

(Už je člen? Přihlaste se zde.)

Tento článek je výhradně pro členy Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program našeho člena, který poskytuje návštěvníkům, jako jste vy, získat přístup k bonusovým blogovým příspěvkům. Členové rovněž získají knihy, průvodce, průvodce, blogování kurzů, získají přístup k našim akcím, opakováním událostí, měsíčních dárků, triček, speciálním cestovním slevám na úsporu peněz a další!

Jako člen Nomadic Matt Plus získáte nejen spoustu výhod, aby vaše cesty levnější, ale pomáháte nám udržovat hloubkový cestovní materiál, který milujete!

Nejlepší ze všeho, přihlášení k odběru nákladů méně než náklady na oběd!

Pokud chcete získat přístup k tomuto článku (stejně jako 100+ jiných článků pouze pro členy), stejně jako všechny tyto další úžasné výhody, připojte se k nomádskému Matt Plus a také začněte získat více z vašich cest dnes!

Další informace

Přihlásit se

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post The Goats have had A Makeover!
Next post HOW THIS BOOMER couple TRAVELED THE world FOR A YEAR