7 zábavných věcí ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada @luxetravelfam

se nachází na jižním konci ostrova Vancouver, Victoria, B.C. má nejmenší klima v Kanadě. Se zeleným trávníkem po celý rok se v lednu objevily květiny a Tichý oceán se valí na pláže města, Victoria B.C. je oblíbeným celoročním cílem pro kolegy Kanaďany a mezinárodní návštěvníky.

Obsah

Dějiny
Současný městský život

1. Jezdíte na kole
2. Prohlídka přístavu
3. Sledujte velryby
4. Kajak pobřeží
5. Udělejte si čas na čaj
6. Zasáhněte na pláž
7. Prozkoumejte historii Britské Kolumbie
8. Najděte ubytování ve Victorii v Britské Kolumbii

Kde zůstat ve Victorii, Britská Kolumbie, Canadabest Budget Hotel ve Victorii, Britská Kolumbie, Kanada – Days Inn Victoria v přístavu
Nejlepší hotel střední třídy ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada-Oswego
Nejlepší luxusní hotel ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada – Magnolia Hotel and Spa
O spisovateli

Dějiny

Kdysi obchodní místo, známé jako Fort Victoria (1843), je město domovem mnoha historických budov poblíž místa původní pevnosti. Návštěvníci mohou toulat tuto část města, známou jako Old Town, a získat pocit architektury v 18. století.

Budovy parlamentu hlavního města, které se nacházejí na malebném vnitřním přístavu, byly postaveny v letech 1893 až 1897. Nedaleko v ústí přístavu, byl v roce 1908 vyvinut v ústí přístavu.

Současný městský život

Zhruba 400 000 lidí, kteří žijí ve větším Victoria, se potěší mnohem více než v zahradách naplněných květinami, procházky na pláži a historických budovách-město je hlavní o jídle a pití. Victoria, známá jako řemeslná piva B.C., s 13 pivovary, které se nacházejí ve městě, také poskytuje ostrovní lihoviny, jako je Victoria Gin, místní víno, farma k stolnímu zaostření v mnoha restauracích a různé pražírny kávy. Kromě procházky po vnitřním přístavu, prozkoumání starého města a konzumaci a pití město je zde sedm mnohem zábavnějších věcí ve Victoria, B.C.

1. Jezdíte na kole

Komplexní síť cyklistických cest a tratí Victoria spolu s nejvyšším procentem dojíždějících na kole (více než 5%) v zemi získala město neoficiální titul „Kanadského cyklistického kapitálu“.

Návštěvníci města mohou využít kultury přátelské k cyklu Victoria a prozkoumat region na dvou kolech. Jděte vedle pláží, kolem vinic a nahoru s hřebeny a poskytují výhled na ostrovy pokryté stromem.

Přineste si kolo nebo si pronajměte jeden ve městě a plavbu podél 55 km (34 mil) Galloping Goose Trail, bývalá železniční trať, od Victoria po Sooke, nebo se vydejte jiným směrem podél 29 km (18 mi) Lochside Trail .

Pokud si vyberete cyklistického průvodce, zarezervujte si výlet se pedarem a prozkoumejte městskou kulturu potravin a nápojů, regionální stezky a místní čtvrti. Pedaler také poskytuje půjčovny kol a informace o výletu.

2. Prohlídka přístavu

Victoria Harbor a vnitřní přístav jsou považováni za jeden z nejúžasnějších na světě. A nejlepší způsob, jak vidět přístav, je jít na to. Victoria Harbor Ferry poskytuje 45minutové prohlídky s průvodcem, nebo můžete jezdit trajektem z Point k Point podél nábřeží Victoria. Vyberte si z přístaviště Broughton Street s potravinářským nákladním vozem Red Fish Blue Fish Fuck, Selkirk Trestle přes Gorge Waterway v Selkirk Landing nebo jakékoli jiné trajektové zastávky podél nábřeží Victoria. Až budete připraveni se přemístit, stačí se vydat dolů do určeného doku a loď vás zvedne a zavede vás na další zastávku.

3. Sledujte velryby

Tichý oceán obklopující ostrova Vancouver je domovem mas mořských života, včetně velryb Orca (zabijáky), lachtanů a pečetí. Ačkoli šedé, keporkak a velryby minke mohou cestovat oblastí, velryby orca jsou převládajícím druhem. S více než 80 velrybmi Orca, které pobývají poblíž Victoria po celý rok, je sledování velryb úžasnou aktivitou! Existuje několik společností, z nichž si můžete vybrat, takže podívejte se na web Victoria Tourism pro seznam provozovatelů cest.

4. Kajak pobřeží

Pro aktivní zážitek ve vodě se připojte k Kelp Reef Adventures pro prohlídku kajaku s průvodcem. Z plovoucí místo v Fisherman’s Wharf, kousek od centra, si můžete kajak přes Victoria’s Waterways a ven do úžiny Juan de Fuca, pokud to podmínky umožňují. Kelp Reef Adventures nabízejí řadu kajakových výletů pro nováčky, pokročilé vodáky a děti sedm let a starší.

5. Udělejte si čas na čaj

Britští přistěhovalci do Victoria s sebou přinesli odpolední čajovou tradici a ve Victorii je stále poskytována. Nezapomeňte se podívat na jednu z městských čajovnů a věnujte si čas na konvenční cuppa, sendviče s prstem a sladké pochoutky. Mezi místní oblíbené patří čajovna Venuše Sophia a čaj na Fairmont Empress.

6. Zasáhněte na pláž

Victoria, obklopená Tichým oceánem, má vynikající výběr pláží. Z centra, procházka po ulici Douglas, kolem Beacon Hill PArk a na Dallas Road. Pláže, které se táhnou podél Dallas Road, nabízejí velkolepý výhled na olympijské hory Washingtonu a typicky jiskřivý průlivek Juan de Fuca.

Pro mnohem více plážových dokončení nebo letního plavání se podívejte na poblíž Oak Bay (předměstí Victoria poblíž centra města). Zde skalnaté zátoky pokoušejí lovci mořských skla, aby prozkoumali pobřeží, a pláž White Sand Willows Beach poskytuje dostatek prostoru pro natažení ručníku v teplejších měsících.

Pro autentický zážitek ze západního pobřeží cestujte z Victoria směrem k pobřežním plážím Sooke a na západ, včetně místních oblíbených, pískovců a botanických pláží. Získejte přístup k úžasnému vodopádu pláže Sandcut Beach přes 15 minut chůze přes vynikající deštný prales. Ještě více podél dálnice Juan de Fuca, Botanical Beach (poblíž Port Renfrew), známá pro svou intertidální a křišťálově čistým přílivovým bazénům, je domovem stovek mořských druhů. Nezapomeňte dávat pozor na oceán na pohled na procházení orků a místních pečetí.

7. Prozkoumejte historii Britské Kolumbie

Victoria’s Royal BC Museum je vítězem uznáván uživateli TripAdvisor jako nejvyšší muzeum v Kanadě. V tomto světovém muzeu můžete prozkoumat bohatou historii Britské Kolumbie prostřednictvím artefaktů, exponátů prvních národů a zážitkových galerií představujících moderní a přírodní historii.

8. Najděte ubytování ve Victorii v Britské Kolumbii

Kde zůstat ve Victorii, Britská Kolumbie, Kanada

Nejlepší rozpočet hotel ve Victorii, Britská Kolumbie, Kanada – Days Inn Victoria v přístavu

Tento dům je 12 minut chůze od pláže. Tento hotel se nachází podél Victoria’s Inner Harbor a má sezónní venkovní bazén. Celoročně je k dispozici vířivka. Výhledy na město nebo přístav jsou poskytovány ze všech pokojů. Terminál BC Ferries je vzdálen 40 minut.

V každé místnosti jsou nabízeny bezplatné Wi-Fi a kabelová televize s plochou obrazovkou v Days Inn-Victoria na přístavu. Zahrnuty jsou také pracovní stůl a kávovar. Toaleta EN Suite poskytuje zcela zdarma toaletní potřeby a župan. Pro použití hostů je k dispozici bezplatný deštník.

Nejlepší hotel střední třídy ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada-Oswego

Tento dům je 11 minut chůze od pláže. Vítejte v Oswego, nádherném butikovém hotelu, který se nachází v obytné čtvrti James Bay v centru Victoria.

Tento domov pro všechny suite poskytuje hostům ubytování v eklektické směsi drsného stylu západního pobřeží a současného designu. Apartmá jsou prostorné s moderním nábytkem, plné kuchyní a mají velká okna s panoramatickým výhledem na Victoria.

Hotel Oswego je jen dva bloky od vnitřního přístavu a nádherných legislativních budov. Jádro centra města Victoria a jeho četné podniky, obchody a restaurace jsou jen 5 minut chůze.

Nejlepší luxusní hotel ve Victorii, Britské Kolumbii, Kanada – Magnolia Hotel and Spa

Pouze 4 minuty chůze do vnitřního přístavu, tento hotel Victoria poskytuje pokoji zcela zdarma Wi-Fi a restauraci na místě.

V každé místnosti v Magnolia Hotel & Spa je poskytována televize kabelové televize. Součástí je také pracovní stůl. Hosté mohou kromě gurmánské kávy, čaje a balené vody potěšit výrobky Aveda Bath.

Na oběd a večeři poskytuje restaurace Catalano čerstvá středomořská jídla. Hosté hotelu Magnolia po příjezdu ocení čerstvé ovoce. Je nabízen přístup do fitness centra na místě a relaxační, plnohodnotný Medspa.

O spisovateli

Nancy Besharah je vydavatelkou Luxe Travel Family, cestovní blog vyvinutý, který inspiruje rodiny k prozkoumání světa. Když Nancy necestuje, žije na ostrově Vancouver. Bez ohledu na to, kde je, Nancy má Nancy outdoorové aktivity, včetně běhu, cyklistiky a turistiky, dobře stravování, psaní o cestování a visící s kamarády a rodinou.

Pro mnohem více inspirace a návrhů rodinných cestování se spojí s Nancy na Twitteru, Instagramu, Pinterestu, Facebooku a Google+.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 5 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Himeji v Japonsku [s navrhovanými zájezdy]
Next post Post host: já Jane. Ty Tarzane?