Jak strávit 24 hodin v letadle

Zveřejněno: 6/7/18 | 7. června 2018

Jsem letecký geek, což znamená, že se mi líbí všechny věci spojené s letadly (i když se bojím létání). Letadla mě fascinují. Mají asi 8 000 dílů a vyhodnocují více tun, ale stále se podaří zůstat na obloze, aniž by se rozpadli!

Naznačuji, že jste někdy viděli jeden z těch šroubů, kteří drželi křídlo? To mě zabrzdí, jak taková malá věc může mít tolik váhy. Poděkujte vám, aerodynamika, inženýrství a dělníky v Airbus a Boeing!

V březnu jsem byl pozván do závodu Boeing v Jižní Karolíně na dodání nového 787-10 Singapore Airlines, prvního letadla Dreamliner s řadou 10. V rámci pozvané mediální posádky (včetně některých dalších AV geeků, jako je Brian Kelly, Ben Mutzabaugh, Zach Honing a Kendis Gibson), jsme strávili několik dní v závodě a pak jsme letěli doručovacím letem z Charlestonu do Singapuru.

Byl to opravdu jeden z nejchladnějších zážitků, jaké jsem kdy zažil. Pro ty ostatní je to pro kurz stejné. Jdou na ně pořád. Ale pro mě to byl zbrusu nový zážitek. Naznačuji, abych byl pozván do továrny a pak letěl na prvním letu? Woah! Tak hustý.

Jižní Karolína do Singapuru je však dlouhý let. Celková doba letu je 22 hodin. Celkový čas v letadle pro nás? 24,5 hodin, protože jsme nebyli povoleni opustit letadlo během naší zastávky doplňování v Osace.

To je správně. Strávil jsem trochu víc než celý den uvnitř letadla.

A jak může člověk strávit celý den v letadle? Takto:

Hodina 1
Nastoupíme na letadlo (Boeing má svou vlastní bránu ve svém závodě), kde nás přivítá vedení a vedoucí pracovníci Singapore Airlines. Posadím se na své místo v oblasti obchodní třídy, získám své šampaňské před letem a divím se novému systému domácí zábavy (IFE) v letu. Je to to nejlepší, co jsem viděl. Obrazovka je obrovská s definicí Super Sharp a systém ukládá všechny vaše informace a preference, abyste se mohli rychle vrátit zpět do svých filmů.

Rovněž minimalizuje zpět a zpět mezi nabídkami tím, že udržuje výběr otevřený ve spodní části obrazovky při posouvání a tuny, aniž byste museli přepínat. Ve srovnání s mizernou Ifes, které máme ve státech, je to jako magie.

Hodina 2
Po vzletu začnu prohlížet Justice League. Je to hrozné, takže se přemístím do kuchyně, abych se opil … naznačuji výběr červeného vína. Dobře, opili jsme se. Neexistuje žádná jiná metoda, která by to řekla. Tito letušky nalévají těžké brýle.

Hodina 3
Pokračujte v pití v kuchyni.

Hodina 4

Poté, co jsem se dostatečně opékal, cituji všem dobrou noc a vracím se na své místo. Zatímco ostatní AV Geeks odříznou sedadlo na délku, úhly, přístup k Cubby a všechno mezi tím, jsem jen potěšen, že mohu spát na tak fantastickém sedadle. Sedadlo je široké 26 palců, což je pro muže jako já dost dlouhé. Pocpaný vnitřní tlumiče tlumičů a je dostatečně zasažen, aby se zajistilo, že před zbytkem kabiny můžete vytvořit kousek kokonu skrytého.

Hodina 5
Pokračujte v spánku.

Hodina 6
Více spánku.

Hodina 7
Počítání ovcí.

Hodina 8
Snění o Batmanovi. Počkejte? Jsem Batman?

Hodina 9
Stále venku jako světlo.

Hodina 10
Nakonec přijedu a buší vodu, abych se zbavil kocoviny. Cítím se docela dobře pro někoho, kdo dostal jen šest hodin spánku. Potuluji se po kabině tiše, protože mnoho dalších cestujících v letadle stále spí. Jím večeři, kterou mi chyběla, a napodobeně dokončil Justice League (vážně, je to hrozné).

Hodina 11
Strávím hodinu složením blogů a prací na mé nadcházející paměti.

Hodina 12
Teď se rozrušuji, protože jsem byl v tomto letadle 12 hodin a stále mám dalších 12 mnohem více! Piju další sklenici červeného vína a pokračuji v psaní. Je to docela neočekávané. Jsem v okamžiku, kdy se novinka zbývala a začala se hýbat.

Hodina 13
Při prohlížení geostormu (další strašný film) pracujte mnohem více. Nejsem si jistý, co je se mnou a hrozné filmy, ale zdá se, že k nim přitahuji letadla. Věřím, že je to proto, že je vhodný čas se jen ztratit a nemyslet si. Chci jen vidět sýrové pozemky a věci.

Hodina 14
Čas na další zdřímnutí!

Hodina 15

Vstávám a všimnu si, že každý také vstává, takže si chodím chatovat s lidmi. Bylo opravdu zajímavé být v letadle s novináři. Tady nejsem pod termínem (naznačuji, že tento krátký článek je pro něco, co se stalo před dvěma měsíci) a tito muži zuřivě podávají příběhy, když přistáváme, takže všichni mohou být první, kdo o letadle podává zprávu. Zde je několik článků, které napsali:

Singapore Airlines New 787-10 in Pictures (Flight Global)

Boeing dodává prvního 787-10 Dreamliner na světě Singapore Airlines (The Points Guy)

Nové Singapore Airlines Boeing 787-10 (Sam Chui)

Ten nový vůně letadla (USA Today)

Hodina 16
Světla kabiny se konečně rozsvítí a připravíme se na přistání. Je tu lehká svačina, složím ještě něco a pak si přečtu knihu.

Hodina 17
Po 16 hodinách jsme v Japonsku. Teď teďPravděpodobně přemýšlíte, jak to letadlo dosud došlo? Domnívám se, že toto letadlo se očekává, že bude moci létat kolem 8 055 mil a Osaka je 7 255 mil daleko. Jednoduché: Bez plně nabité kabiny lidí a zavazadel je letadlo extra lehké a může být extrémně daleko na extrémně plné zásobní nádrži plynu!

Hodina 18
Zatímco na zemi, doplňují letadlo, vypnou posádku a přinášejí nějaké nové jídlo (tentokrát zajištěné Singapore Airlines a ne Boeing). Vidím, že všichni novináři vytvářejí videa a dělají rozhovory a pak si povídám s generálním ředitelem společnosti Singapore Airlines, který mi poskytuje některé sushi návrhy v Singapuru (nikdy jsem na ně neměl jíst, ale navrhl Kuiiya a Chobei). Nejvíce, co jsem udělal, bylo pořídit pár fotek.

Hodina 19
Opět doba vzletu.

Hodina 20
Po další snídani (lahodná vejce se špenátem a mořskými řasami) jsem přemístil do třídy ekonomiky, abych viděl, jaké to je, zatímco se snažím vstávat pracovníky Singapore Airlines, kteří se snaží spát. Je tu spousta prostoru pro nohy a sedadlo má strmý sklon (což je dobré, když se sklopíte, ale špatná, když osoba před vámi sklopí, protože to odřízne hodně vašeho prostoru). Sedadla jsou také opravdu pohodlná as měkkým polstrováním.

Po ekonomice Kataru A350 by to mohla být moje oblíbená ekonomická sedadla.

Hodina 21
Využívám, že mám vlastní řadu v ekonomice a další zdřímnutí.

Hodina 22
Zasněnost.

Hodina 23

Vstávám a vracím se do třídy společnosti na snídani. Slunce se blíží a připravujeme se na přistání. Vzdal jsem se filmů a právě jsem začal psát. Než přistáváme, pořizuji několik fotek a uvidím, kdo si přeje večeři později během dne.

Hodina 24

Je čas přistát v Singapuru. Vždycky mě hrozí flotila nákladních lodí z pobřeží Singapuru. Pokud jde o oko, obyvatelé globálního obchodu jdou do a tam, když přistáváme a vtáhneme do brány, jsme vítáni vodními děly a slavnostní událostí.

***
Strávit 24 hodin v letadle byl zážitek, který už nikdy nebudu (pravděpodobně), ale překvapivě to nebylo tak špatné, jak jsem věřil. Dreamliner je pod tlakem na pouhých 6 000 stop ve srovnání s jinými rovinami, které jsou pod tlakem v nadmořských výškách kolem 8 000 stop. chodidla. Takže při chůzi z letadla jsem se cítil docela svěží a méně unavený.

Nikdy jsem to opravdu neobjevil, ale po nákladech 24 hodin ve zkumavce, o tom, o kterém věda Boeing mluvila, opravdu drží tolik jako šňupací.

Necítil jsem se tak, jak jetlagged nebo ten normální hrubý pocit, který mám po dlouhém mezinárodním letu. (Kdo jiný se po dlouhém letu rád nejlépe sprchuje?

Tento nový Singapur 787-10 bude regionálním plavidlem, takže nanejvýš budete v tomto letadle jen asi šest hodin. Budou to létat pouze po Asii a Austrálii. Řekl bych, že to bude jedna z nejhezčích šest hodin, které budete mít v letadle, bez ohledu na to, v jaké třídě jste.

Mám nové oblíbené letadlo, které letí kolem Asie, které díky singapurskému partnerství s Chase, American Express, SPG a Citi, také jejich partnerství s United znamená, že mohu využít body k tomuto úplně zdarma (díky cestování hackování! )

Ale až se příště dostanu do tohoto letadla, budu rád, že to nebude dalších 24 hodin. To je pro mě trochu dlouho.

Jak cestovat po světě za 50 $ denně

Můj New York Times velmi populární průvodce brožovaným brožuřem po World Travel vám dá pokyn, jak zvládnout umění cestování, abyste zajistili, že se dostanete z vyšlapané cesty, ušetříte peníze a máte hlubší zážitek z cestování. Je to váš průvodce plánováním A až Z, který BBC nazval „Bible pro cestovatele rozpočtu“.

Kliknutím sem se dozvíte mnohem více a začněte jej číst ještě dnes!

Zarezervujte si cestu: Logistické návrhy a triky
Zarezervujte si let
Najděte levný let pomocí SkysCannera. Je to můj oblíbený motor procházet, protože prohledává weby a letecké společnosti po celém světě, takže vždy víte, že žádný kámen nezůstane bez vložení.

Zarezervujte si ubytování
Svůj hostel si můžete zarezervovat pomocí hostelworld. Pokud chcete zůstat někde jinde než hostel, využijte Booking.com, protože neustále vracejí nejdostupnější sazby pro penziony a hotely.

Nezapomeňte na cestovní pojištění
Cestovní pojištění vás chrání před nemocí, zraněním, krádeží a zrušením. Je to rozsáhlá ochrana v případě, že se něco pokazí. Nikdy jsem nejezdil na výlet bez toho, protože jsem ho v minulosti musel mnohokrát využívat. Moje oblíbené podnikání, které nabízejí nejlepší služby a hodnotu, jsou:

SafetyWing (nejlepší pro všechny)

Pojistěte moji cestu (pro ty nad 70)

MedJet (pro další pokrytí evakuace)

Jste připraveni rezervovat si cestu?
Podívejte se na moji stránku zdrojů pro to nejlepší firmu, kterou můžete využít při cestování. Při cestování uvádím všechny ty, které používám. Jsou to nejlepší ve třídě a nemůžete se pokazit pomocí jejich cesty.

Poznámka: Byl jsem součástí jádra tisku pro zavedení této roviny. Singapore Airlines pokrýval můj hotel, let a všechna jídla, která jsem měl během oficiálních akcí. Za to jsem nebyl odškodněn.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Beguiling Guilin: Li River Bamboo Rafting to Yangshuo, China
Next post Airbnb podvody Travellers požadavek na pochopení