5 pozoruhodných měst, která můžete vidět v Japonsku

, pokud máte 10 dní na to, abyste se poprvé podívali na Japonsko, jak bude vypadat váš cestovní plán? Jak přesně můžete navštívit spoustu měst? Jak přesně zachytíte všechny aktivity v tak krátkém pobytu v neuvěřitelné zemi?

Obsah

Pomocí níže uvedeného boxu objevte ty nejlepší denní výlety v Japonsku

Chiba

Yamanashi a prefektura Shizuoka
Osaka
Gumma
Tokioabout spisovatel
Toto je vstup na soutěž o kompozici cestování dvou ročníků Twire Monkeys Travel Group

Pomocí níže uvedeného boxu objevte ty nejlepší denní výlety v Japonsku

Japonsko! Japonsko! Japonsko! Japonsko má rekord v tom, že je notoricky nákladné, což způsobuje, že se mnoho cestujících znepokojuje, aby prosadili své plány. Jako první země, kterou jsem si vybral, abych šel sólový batoh, jsem se snažil sakra, zda moje vízum bude autorizováno nebo ne. Předtím jsem však dokázal získat skutečně cenově dostupnou jízdenku zpáteční cesty, která se právě přidala k mému stresu a úzkosti, protože se nechci rozloučit své peníze, aniž bych se opravdu podíval na „zemi vycházejícího slunce“.

Byl jsem plný toho, co je stejně jako jakýkoli typ nováčků. Po měsících opatrné přípravy se však moje úsilí vyplatilo a moje vízum bylo schváleno. Realita bude řečeno, měl jsem na mysli jen 3 věci před odbavením Japonska: Túra Mt. Fuji, jít do Disney a také vidět muzeum Harryho Pottera v USJ. To znělo jako bezstarostný plán, že? Ve skutečnosti jsem byl schopen vidět 5 měst a také překročit cokoli na mém seznamu kontejnerů (prozatím) kompromisem mého spánku hodně času (smích). Já vím … objevil jsem to obtížným způsobem.

Tady budu sdílet města kromě skvělých činností, které byste měli vyzkoušet.

Chiba

Moje první zastávka byla v Chiba. Toto město nemá velké množství kreditního skóre a pozornosti, ale Disneyland i Disney Sea se zde opravdu nacházejí (aby se zabránilo zmatku, Tokio je mnohem výraznější a mnohem snazší uznat než Chiba, proto ji pojmenovali Tokio Disney Resort). Po 6 dnech jsem se cítil jako regionální pobyt. Musel jsem se podívat na město jízdou na kole. Překvapilo vás přesně, jak jsou Japonci disciplinovaní, když se to týká dodržování pravidel webového provozu.

Univerzita Chiba

Místo Chiba je vhodné pro ty, kteří nemají rádi život v přetíženém městě, ani se unaví ve venkovské oblasti. Pokud se natočíte, abyste viděli toto město, zkuste zkontrolovat univerzitu Chiba, hrát simulovanou baseballovou hru v pálkovacím centru, jíst v sushi restauraci, která dodává váš nákup ideální před vámi prostřednictvím malého vlaku, stejně jako programu Disney . Během mého pobytu jsem si vybral, abych viděl Disney Sea v nákupu, abych odjel od obvyklých, a také jsem si přál jsem si užít „Turtle Taltle s Crush“ (online podvodní interaktivní show), kterou můj japonský dobrý přítel doporučil.

Podívejte se na několik velkých i cenově dostupných výletů, které byste mohli hrát v Tokiu Disneysea.

Vyzkoušejte nějaké ovoce, které my Filipinos nedostáváme zpět do domu kvůli jeho nedostupnosti nebo velkým nákladům, jako je kiwi, broskev, grapefruit, stejně jako švestka.

Jíst v Saizeriya – levné italské restauraci, která slouží Escargot. =)

V některých regionálních obchodech můžete získat nějaké skutečně cenově dostupné turistické oblečení. Dostal jsem tepelnou bundu i kalhoty a také další oděv pro celkově 2500 jenů v přípravě na túru v Mt. Fuji. Docela levné, co?

Yamanashi a prefektura Shizuoka

Zůstal jsem tady několik hodin, ale zážitek byl opravdu nezapomenutelný, náročný a intenzivní – skvělým způsobem. Pokud je na vašem seznamu turistika Mt. Fuji, pak je to místo, kam jít. Mezi Yamanashi a prefekturou Shizuoka se nachází mimořádně populární Mt. Fuji. Nikdy si nepamatuji tuto zkušenost s ohledem na to, že pro začátek byl ten den tajfun, stejně jako můj dobrý přítel, stejně jako jsem se objevil v Yamanashi téměř o půlnoci. Zůstali jsme v Ryokanu (japonský standardní hotel), abychom se před túrem dostali skvělý noční spánek. Také si vybavte vhodné turistické oblečení, protože v Yamanashi může být opravdu chladno, i když je to léto a navíc je tu pustorující tajfun.

Foto od Maki_C30D CC By-NC-ND 2.0
Mt. Fuji

Pěší turistika v bouřlivém dni nebyla primárním problémem, ale pravda, že jsem byl začátečníkem, učinila celý zážitek výzvou. Hora byla velmi strmá, skalnatá a také mlhavá. Jsem však rád, že jsem přežil túru. Navíc budete po pěší turistice opotřebováni, takže navrhuji, abyste se ponořili do Onsen (Bath House). Následující den nebudete cítit žádný typ bolesti těla, stejně jako budete přesně přemýšlet o tom, jak je terapeutický onsen. Jen se ujistěte, že jste v pořádku s tím, že jste nahí a všichni před vstupem do koupele domů, protože když jste, nedochází k návratu. Ha ha ha. Tetování není povoleno v lázeňském domě.

TiPS:

Mt. Fuji má 10 stanic (dostal jsem jen na 7. stanici) lol!

Jeďte autobusem až do 5. stanice a odtud začněte túru.

Horská nemoc je váš největší nepřítel.

Extra tip: Pokud byste chtěli cestovat vlakem kolem Japonska, musíte získat japonský železniční průsmyk! Japan Rail Pass je víceúčelový zlevněný lístek, který platí pro cesty na všech národních vlacích JR v Japonsku, včetně vlaků Shinkansen Bullet a Narita Express. Můžete si vybrat 7, 14 nebo 21 po sobě jdoucích dnů platnosti.

Můžete si koupit Japan Rail Pass online. Získáte burzu (doručení v Japonsku k dispozici), kterou je třeba vyměnit a také spustit v Japonsku za skutečný JR Pass. Všichni cizí státní příslušníci, kteří vidí Japonsko z důvodů dovolené, si mohou koupit a mohou si také rychle vybrat mezi běžným i ekologickým průchodem (první třída).

Osaka

Trvá asi 9 hodin půlnočním autobusem ze stanice Shinjuku do Osaky. Toto je nejtypičtější přeprava mezi cizinci, zejména při jízdě na Shinkansen je z toho, pokud máte rozpočet, z obavy. Shinjuku je obrovské město, stejně jako železnice a autobusové nádraží se zdálo náročné, že jsem se ztratil po dobu 2 hodin, jen jsem se snažil najít autobusové nádraží. Když jsem nakonec objevil autobusové nádraží, byl jsem sotva včas. Autobus byl dostatečně pohodlný, stejně jako často skončí s velmi laskavým japonským přítelem sedadel, který cítí, co potřebujete. V mém případě mi tato japonská stará žena pomohla přinést si batoh, aniž bych jí řekl, že jsem si všiml, že si všiml, že bych mohl využít nějakou pomoc. Šťastný!

Podívejte se na několik velkých i cenově dostupných výletů, které byste mohli hrát v Osace.

Mým hlavním cílem bylo každopádně vidět Universal Studio Japan (USJ). Bylo tam tak spousta zajímavých atrakcí a také pro výběr. Dvě věci, které pro mě vyniklo, byly Jetcoaster (horská dráha) a muzeum Harryho Pottera. Nikdy se nevracejte do Tokia, aniž byste se nedostali do muzea Harryho Pottera. Řádek pro 3D výlet je mimo-tento svět dlouhý, ale stojí za to. 3D výlet mě po celou dobu křičel jako žena. To je přesně to, jak zajímavé to bylo. Kromě toho vyzkoušejte dva populární speciality Osaka: Okonomiyaki a Takoyaki. Přidružený článek: Průvodce po Osace, Japonsko

Tipy:

Buďte včas a také se ujistěte, že máte obrázek na obrazovce na místě autobusového nádraží v Shinjuku, abyste se zabránili ztrátě.

Při jízdě na eskalátoru stojíte na ideální straně. Levá strana je pro ty, kteří spěchají.

Gumma

Tato krajina byla dechem čerstvého vzduchu, zejména když jste se vzali v hektických památkách a také se zdáli hlavní města. Auta a náklaďák je nutností, aby se všichni obešli. Pokud se zde někdy snížíte, zkuste zkontrolovat Chikyuya-obchod se s panenkami, který je poskytován na rekordu Guinness World rekord pro svou krásnou i záclovní kolekci panenek. Kabiya – Standardní kavárna, kde se vyrábí některé regionální filmové výhonky, slouží Kuzu Mochi (dezert vyrobený z rýže), který je opravdu chutný a osvěžující. V tomto skromném městě je také spousta onsens, chrámů a svatyní. Vrcholem mé cesty v tomto městě bylo uspokojení domácnosti mého japonského přítele. Byli velmi pohostinní a také extatičtí, aby mě uspokojili. Byl jsem šťastný, že jsem si prohlédl toto město a musel jsem s nimi strávit uspokojivý čas.

Chikyuya Dolls

Tipy:

Vezměte Shinkansena, který se vrací zpět do Tokia. Děkujete vám za zážitek.

Vyzkoušejte tomel a také potíže s jídlem natto.

Nakupování je v EON (slavné nákupní centrum v Japonsku) mnohem uspokojivější vzhledem k tomu, že není přeplněné.

TOKIO

Věřím, že každý měl spravedlivý podíl na tomto aktivním, výstředním a současném městě. Moje první vnímání Tokia je ve srovnání s Osakou poněkud upřímné. Pro vás je třeba dodržovat základní politiky ve vlaku a veřejných místech, abyste měli skvělý pobyt. První první hlava do Shibuya a uspokojit Hachiko. Tokijský císařský palác je nutností. Místo je klidné a skvělé pozadí pro fotografie. Pak jděte do Odaiba večer a podívejte se na úchvatný noční pohled na městská světla, Rainbow Bridge, Tokio Tower a Sky Tree a také repliku sochy svobody na jednom místě.

Podívejte se na několik velkých i cenově dostupných výletů, které byste mohli hrát v Tokiu, Tokijské věži a také Tokio Sky Tree.

Duhový most

Ginza je další místo, kde si můžete prohlédnout vzhledem k tomu, že je populární pro nákup nákupních center, stejně jako jsem si opravdu potěšil ochutnávku různých japonských pochoutků. Cokoli je zdarma. Jaká skvělá lokalita opravdu! Zkuste hrát Pachinko a další věci, které se používají na ulici Tokia. Akihabara je pro ty milovníky anime. Nenechte si ujít vstávání do domu Kisa (Maid Café). Budete se zacházet jako s mistrem obklopeným kawaii služkami. Mrkat!

Tipy:

Jezdit na monoŽelezniční vlak z Odaiba do Tokio Station.

Žádné fotografování uvnitř kavárny Housemaid, pokud nejste na obtíž, které zveřejnili.

Při jízdě na eskalátoru stojíte na levé straně. Ideální stránka je pro ty, kteří spěchají.

Navštivte muzeum Madam Tussaud a také LEGO Land v Odaiba.

Závěrečné myšlenky?
Japonsko vám určitě poskytne běh za vaše peníze. Jídlo je chutné, zdravé a čerstvé. Ne nic v Japonsku je drahé. Konbinis i Daiso jsou jako přívaly pro ty, kteří jsou v lakomném režimu. Můžete téměř objevit, co požadujete v DAISO pro 100 jenů. Na tuto cestu jsem připravil 75 000 jenů a nakonec jsem nakonec po cestě měl v kapse 2 000 jenů.

Všude, kam jdete; Když se ztratíte, existuje spousta praktických japonštiny. Opravdu vycházejí ze své metody, jen aby vám pomohli zkontrolovat mapu nebo přesně popsat, jak přeprava funguje i všechny. Jazyková bariéra je zřejmá, avšak ruční i tělesná gesta vám přimějí dlouhou metodu, kterou je třeba pochopit. Pokud váš rozpočtový plán dovolí, získejte suica kartu pro bezproblémovou přepravu. Stejně jako nejlepší část jsou, japonští dobří přátelé, kteří jsou připraveni se hodit, a také vám pomáhají k míře, že se budete cítit jako regionální i po dobu pouhých 10 dnů. Japonská štědrost a štědrost jsou legendární.

Panchiko

Nikdy opravdu nepochopíte, kam směřujete dál, dokud budete mít opravdu uvádějící své dobré přátele a jejich dlouhý seznam plánů pro vás. Přesto jsem měl opravdu skvělý čas uspokojivý a také náklady na čas se svými japonskými dobrými přáteli, kteří byli hlavním důvodem, proč jsem tuto cestu sledoval.

O spisovateli

Kristine Ann Lama má zájem o finance, fotografii a cestování. Je nováčkem, když se týká cestování a ráda chodí na oblíbená místa v rozpočtu na boty. Byla na několika místech, jako je Boracay, El Nido a Batanes na Filipínách, také cestovala do Japonska. Její cestovní cíl sestává z alespoň cestování jednoho regionálního i celosvětového destinace ročně.

Toto je vstup na soutěž o kompozici cestování dvou ročníků Twire Monkeys Travel Group

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat ve SAPA, Vietnam [s navrhovanými zájezdy]
Next post AK Monthly Recap: Leden 2015