15 Letní koncepty data, které budete opravdu chtít udělat

Jsem trochu opotřebovaný z těch výpisů konceptů data, kterým chápu, že nikdy nebudu dělat. Sájí mě s úhledným nadpisem a pak mě nechají s držením nedosažitelných nebo nudných nápadů a podrážděnou galerií click-baity. Věřili jsme tedy, že přijdeme s vlastním výpisem konceptů dosažitelných datu a také ve stylu, o kterém jsme věřili, že je mnohem přitažlivější. Zde je naše top 15 letních datových konceptů, které budete opravdu chtít udělat.

Nejlepší věcí v létě je, že nemusíte dělat extrémně, abyste měli fantastický čas s vaším oblíbeným. V závislosti na tom, kde žijete, přesně kolik peněz nebo času investujete, stejně jako vaše nálada, zde je náš nejvyšší seznam nápadů v létě.

15 konceptů léta, které budete opravdu chtít udělat

Plážová procházka

Není nic lepšího než procházka po pláži. Nemusíte však plavat … ale znovu vás nic nezastaví, pokud chcete!

Farmářský trh

Je zábavné zkontrolovat, co se děje na regionálním trhu zemědělců nebo pěstitelů. Můžete to dokonce smíchat a vyrovnat to s nápadem na piknik.

Plachtění – nebo hledejte charterové plachetnice

Líbí se nám, že jsme venku na vodě, ale já ani paní Romance nemá náznak plachtění. Podívejte se na mapované plachetnice – udělali jsme jeden v NYC a bylo to úžasné!

Piknik v parku

Umístěte přikrývku do velmi milovaného parku nebo dokonce mnohem lépe objevte park s lavičkami i stoly. Stejně tak se ujistěte, že jste oba potěšeni celou věcí pikniku.

Plavba po řece – nebo si najmout veslovací loď na odpoledne

Pokud jste poblíž řeky, zjistěte, zda existuje nějaký druh plavby, které můžete pokračovat. Mnoho měst na řece je má a některá jsou opravdu zajímavá. Architektonická plavba řeky v Chicagu je vynikající.

Ruská jízda kola

Mnoho současných měst má nyní v nějakém typu obrovské kolo. Je to fantastická metoda, jak získat jiný pohled na to, kde jste, a také to může být také okouzlující!

Líbí se nám London Eye – a také existují i ​​další fantastické metody, které jsme objevili, abychom viděli Londýn z Up High.

Střešní bar

Paní Romance i já jsem skutečnými přísavkami pro střešní bar. Je to nejlepší kombinace alkoholu a také být vysoko, což – věří o to – s největší pravděpodobností není vůbec nejlepší mix. Máme však rádi.

Zde je několik střešních barů, o kterých jsme mluvili.

Zoo

Nemusíte být David Attenborough, abyste se potěšili za den v zoo; Je to fantastická metoda strávit den s vaším oblíbeným.

Filmový piknik

Nedávno jsme začali chodit na data s tématem filmu. Trvá to trochu přípravy, ale může to být hodně zábavy.

Rychlý alternativa k datum s tématem plného filmu je pouze stáhnout film do tabletu, získat dvojitý adaptér pro sluchátka a také vzít svůj film na piknik!

Crazy Golf

Paní Romance, stejně jako já mám rád hru bláznivého golfu-nebo „putt-putt“, jak to Telefon Australans zavolá. Snažíme se ve hře ve hře kdekoli cestujeme. Je to vždy skvělý smích, což je jedna z nejdůležitějších věcí, které hledáme, když jsme spolu.

Prohlídka vašeho města nebo města

Být rekreant ve vašem rodném městě je tak zábavné. Najdete nové věci, které jste s největší pravděpodobností prošli mnohokrát. Rádi jsme kontrolovali Sydney a neustále pokračovat v pobytu.

Tady je naše 24 hodin v Sydney Guide.

Najměte si na den kabriolet

Otevřete otevřenou silnici se střechou dolů. Jen mějte na paměti opalovací krém. Konvertibles jsou o něco nákladnější než vaše rutinní pronájem vozidel, takže zkuste si rezervovat střední týden nebo se zeptejte, zda existují nějaké typy diskontních sazeb, než si rezervujete. Také kniha ve vývoji od té doby, co ve velkých dnech, se kabriolety zvednou.

Pro naše další nápady na vítězství při pronájmu vozidla, zkontrolujte to.

Ochutnávka vína

Pokud jste online do denní jízdy po zemi bílého vína – nebo se tam můžete dostat a zůstat přes noc – stojí za to. Rádi kontrolujeme dveře sklepa. Je to tak zábavná věc.

Pokud si nejste jisti, co musíte dělat, právě zde je našich 5 základních nápadů, jak cítit mnohem více v domě u dveří sklep.

Denní kino

Pokud se snažíte dostat teplo, existují dvě místa. Kupní centra, která nejsou extrémně romantická, stejně jako kino. Manažeři kina, jako je klimatizace, jako je klimatizace, tak proč se nedržet nějaké občerstvení a také vzít svou zlatíčko do denních filmů? Rádi jsme se každou teď a znovu roztroušili i třídu Go Gold, kde se vám podává jídlo, stejně jako sedadla. Dobře stojí za další peníze.

Moonlight Cinema

Sledování filmů venku je skutečně knižní zážitek – a také spíše romantický. Nakonec je extrémně prominentní mít v létě obrazovky v obrovských parcích, stejně jako tato externí kina převzala, odkud se objevily filmy.

Náš hodně milujícíEd Outdoor Cinema je kino OpenAIR na židli paní Macquarie na přístavu v Sydney.

Bonusový tip!

Proč neintegrovat několik z těchto konceptů, které zahrnují větší den společně? Jít na farmářský trh, pak by piknik nebo plavba po řece byla úžasná. Nebo si najměte kabriolet i projížďku do země bílého vína. To bychom udělali!

Jaké jsou vaše datové plány pro toto léto? Nebo pokud jste na severní polokouli, máte pro nás nějaké nápady na jihu od svých zkušeností v tomto létě právě pryč? Řekněte nám v komentářích!

Obrázky paní Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post AK Monthly Recap: Duben 2020
Next post Zeptejte se Kate: Jaký je sex na stezce batohu?