Zeptejte se Kate: Jaký je sex na stezce batohu?

Adventurous Kate se skládá z přidružených odkazů. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Obava tohoto týdne se týká jednoho z mých preferovaných témat: sex na silnici!

Ahoj Kate,

Jsem velkým fanouškem vašeho blogu. Plánuji cestovat po světě a četl jsem různé blogy, abych získal koncepty a také zjistil, kde začít a přesně jak nastavit věci/atd.

Nejsem si jistý, koho se mám zeptat, stejně jako se cítím, že se ptá, ale jedním z mých největších starostí je sex. Mám sklon být sériovým monogamistou a také vždy ve spojení, takže sex dostávám extrémně pravidelně. Měl jsem spoustu sexuálních partnerů (jsem ve svých 30 letech a také jsem sexuálně aktivní po polovinu mého života, takže čísla se sčítají), ale měl jsem jen 1 noční stojan.

Co jste viděli mezi batůžkáři na silnici? Objevují batůžkáři spojení nebo je to obecně o velikosti jedné noci? Není to tak, že jsem proti jedné noci. S největší pravděpodobností je budu mít, ale obávám se, že se moje „číslo“ dostane do vysokých. Už jsem v 17, stejně jako věřím, že je to vysoké. Jaký je váš smysl pro „čísla“ batůžkářů?

Nějaká rada?

Během mého prvního ročníku vysoké školy jsem byl chápán jako „Lady Condom Lady“ mé koleje. Chránil jsem se s dívkami, slyšel jsem, jak mluví o spojení s lidmi, s nimiž flirtovali s AIM, a také jsem rozdal kondomy ženám, které je potřebovaly.

“Máš kondom?” Zeptal bych se svých kamarádů na jejich metodě ze dveří.

“Ne, s největší pravděpodobností ho bude mít.”

A povzdechl jsem si a také jsem si zmocnil vlastní kondom, abych jí předal. Brzy se slovo dostalo ven, stejně jako ženy by se u mých dveří ukázaly s rozrušený úsměv a zeptaly se, jestli mám nějaký typ doplňků, které bych mohl ušetřit.

Proč tyto ženy neměly vlastní kondomy? Protože se styděli. Čistý akt kondomů naznačil, že plánují potenciálně mít sex s někým, koho v současné době nechodili, a také v důsledku toho jednal „slutty“. Tyto ženy by ohrozily STI a těhotenství, aby přiznaly, že mají na mysli sex.

O deset let později je Slut-Shaming stále stejně převládající jako vždy-stejně jako uspokojuji dámu poté, co dáma založila svou vlastní hodnotu na její sexuální chování a připisovala lítost jakémukoli typu sexuálních návyků, které jsou mimo spojení a také jakýkoli typ Počet sexuálních partnerů, který je nad její osobní význam „přijatelného“ čísla. A nenechte mě začít přesně s tím, jak se ženy i ženy navzájem snižují – to je úplně jiný příspěvek.

Musí to být mnohem lepší – zdá se však, že se nic nezmění.

Ženy stále hluboce internalizují tuto hanbu. Vypadá to, že je to jedna z posledních hranic, které požadujeme překročit. Dívám se na inteligentní i světské ženské spisovatele, které obdivuji, stejně jako uprostřed jejich nádherné cestovní prózy, přidají se usmívající se: „Ale nebuďte slutty!“

Moje zpráva pro vás: Přestaňte jí poskytovat tak velkou hodnotu pro vaše „číslo“. Má to nesmyslné. Pokud jste bezrizikoví i moudří o sexu, nezáleží na tom, zda jste měli 17 partnerů nebo 200, a také ideální budoucí partner se o toto číslo nebude starat. Toto číslo nezjistí, zda jste skvělý člověk, moudrý člověk, pečující člověk. Neznamená to, že jste poškozené zboží.

Sex na silnici

Na stezce na batůžkáři lidé online v současnosti a také okamžitě typu přátelství. Nezáleží na tom, kdo jste nebo co jste udělali v životě před backpackingem. Nemáte žádné trapné příběhy spojené s vaší minulostí. Lidé nemluví o tom, čím se živí; Mluví o tom, kde byli, kam jdou, a přesně o tom, jak dlouho cestují.

Atmosféra, kterou tato otevřená a přátelská, jak si dokážete představit, je nesmírně pozvána k sexu.

Je sex typický na stezce batohu? Absolutně, zejména místa, jako je Asie, kde je osobní prostor stejně levný jako kolejní postel. Pokud chcete objevit sex s kolegou batůžkářem, pravděpodobně nebudete mít problém, zejména ve slavnostních městech. Sex se absolutně vyskytuje také mezi cestujícími i místními obyvateli. (Sidenote: Pokud se snažíte najít horké místní obyvatele, navrhuji, abyste se vydali do Španělska nebo Bali. Yum.)

Pokud jde o vztahy, jsou to také naprosto typické. Během jejich času jsem viděl spoustu batůžkářů, kteří se najednou objevili ve spojenínull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 15 Letní koncepty data, které budete opravdu chtít udělat
Next post Rodinná zábava v Decorah, Iowa