Třídenní itinerář ve Vídni, Rakousku a můj luxusní pobyt v hotelu Das Triest

Guten Tag z Vídně v Rakousku (ano, mluví zde německy)! Z Kréty v Řecku jsem si vzal 3hodinový let, abych se sem dostal. Přistál jsem kolem 11:00 a za pouhých 12 eur jsem vzal vlak města do centra města. Odtud jsem vzal Uber do svého * velmi luxusního * hotelu, o kterém jsem tak nadšený, že vám mohu říct více o později.

Rakousko je vnitrozemská země se sídlem ve střední Evropě. Leží v Alpách, a proto ponechá pouze 32% pod 500 metrů. Milovníci pláže, nebojte se, Rakousko je domovem velmi malebných jezer a vodopádů, takže si můžete vychutnat vodu stejně. Je to jen to, že to není slané: P Vienna je jeho kapitál a osobně si myslím, že toto město je nad magické. Není těžké vidět, že když zde byl vyroben první sněhový glóbus (miluji sněhové koule !!), zvuk hudby byl natáčen někde blízko a samozřejmě byl důsledně součástí nejvíce obyvatelného města na světě.

Některé magické věci, které můžete dělat ve Vídni za 3 dny (nebo více)

Strávil jsem jen 2 noci ve Vídni a příště přísahám, že zůstanu déle! Někteří z vás si možná myslí, že jsem „opravdu“ nebyl ve Vídni za to, že zde zůstal 2 noci, ale hej, ne všichni z nás mají luxus a čas a peníze (navíc mám manžel a dvě kočky, abych se také vrátil domů) . Každopádně zde jsou některé věci, které můžete dělat ve Vídni, pokud jste tu jen na krátkou dobu (i když navrhuji, abyste zůstali déle).

1) Naplánujte si cestu dopředu a podívejte se na skvělé koncerty, akce a festivaly – měl jsem to štěstí, že jsem chytil cirkus Roncalli, německý cirkus, který byl založen v roce 1976. Mají ve Vídni měsíční show a já jsem nemohl a nemohl jsem Odolejte, musím vidět jejich výkon na světové úrovni těsně před mýma očima! Byl jsem tam na poslední chvíli, takže jediným dostupným křestem bylo prémiové, kde jsem musel platit 104 eur. Žádné lítosti, byla to taková magická show, která trvala 3 hodiny a všechno to stálo za každý penny! Podívejte se na seznam koncertů, akcí a festivalů na oficiální rakouské stránce cestovního ruchu.

2) Jděte na prohlídku po městě – Vídeň je krásné město a nemohu to dostatečně zdůraznit. Projděte se a vezměte si do své kosmetické uličky po Alley v kavárně po kavárně. Když jste u toho, jděte do paláce Schonbrunn, katedrály St. Stephen, Opera, Naschmarkt a mnohem víc. Mimochodem, město je v noci obzvláště fascinující. Můžete se také připojit k některým zájezdům, které se specializují na různé tváře ve Vídni – kulturu, kuchyni, historii atd. (Měl jsem to štěstí, že jsem ho cestoval kolem LJ, čtenáře Filipiny. Vzala mě kolem turistických atrakcí a vzala mě do restaurace a vzala mě do restaurace který podává filipínské jídlo. Yum!)

3) Projděte se a obdivujte krásnou uměleckou sbírku v muzeu Belvedere Palace – pro milovníky umění je to místo, kde být! Pro ty, kteří nejsou moc fanouškem umění, je to stále místo. To je domov pro některá vznešená umělecká díla Claude Monet, Vincent Van Gogh a Max Beckmann. Zde najdete také největší sbírku obrazů Gustava Klimta na světě a díla Egona Schieleho a Oskara Kokoschka.

4) Vydejte se na jednodenní výlet do alpského panoramatického Hallstatta, Melk Abbey a Dunabe Valley, Wachau Valley – jak jsem vám řekl dříve v tomto příspěvku, Rakousko je domovem nádherných jezer, řeky a údolí. Vyberte si některou z těchto zájezdů, které vás vezmou mimo město a umožní vám zažít rakouskou povahu v nejlepším případě. Pokud máte více času, tak proč se nezkusit vidět všechno? ? P.S. Nezapomeňte na fotoaparát a 100 GB paměťové karty!

Kde jsem zůstal ve Vídni v Rakousku

Když jsem si myslel, že se věci nemohou zlepšit, protože jsem zůstal v nádherném hotelu na Krétě v Řecku, tady teď zůstávám v hotelu Das Triest’s Room 001, který se nazývá Triest Suite, masivní obchodní sada a zjevně je největší místnost V této 72-pokojové butikové vlastnosti. Tady je to, co na nich miluji:

1) Samotný hotel je historický-představte si, že se před 300 lety stojíte v postu do inscenace na trase trenéra poštovního zásilky mezi Vídni a Triestem (tedy jméno), v tom se nachází hotel Das Triest. Původní stáje s jejich klenutými stropy z tehdy byly přeměněny na salonky, apartmá a konferenční místnosti.

2) Architektura je mimo velkolepý – díky rakouskému architektovi Peterovi Lorenzovi úspěšně přeměnili starou budovu na jedinečný butikový hotel, charakterizovaný nóbl současným designem a luxusem. Stále nemůžu uvěřit, jak by se tradiční budova mohla proměnit v něco, co je to moderní a luxusní. Opravdu můžete říct, že v každém rohu této budovy vyvíjeli spoustu úsilí. Toto je perfektní příklad toho, kde se minulost a současná směs harmonicky.

3) Interiérové dekory a čalouněné kousky – stejně jakoArchitektura, interiér je stejně magický, díky slavnému architektovi interiéru Sir Terence Conran. Čalouněné kusy jsou z rakouské firmy Wittman a televize Bang & Olufsen a zvukový systém nelze vynechat. (To jsou značky, které jsem právě četl z časopisu. Nikdy jsem si nemyslel, že budu mít šanci je skutečně použít haha)

4) Poloha – Vzhledem k tomu, že se nachází uprostřed centra města, téměř všechny atrakce jsou snadno dostupné. Podzemní stanice Karlsplatz je 2 minuty chůze, katedrála sv. Štěpána je dosažena 15 minut chůzí. Také Naschmarkt je během několika minut chůze. To je místo, kde je spousta restaurací a je také známý pro nakupování suvenýrů.

5) Zaměstnanci – Někteří z jejich zaměstnanců jsou Filipínci a jsem hrdý na to, že jsme skutečně velmi pohostinní (všichni, nejen Filipínci haha). Dokázali se věnovat mým otázkám a potřebám a všichni byli velmi laskaví a vřelí.

6) Místnost – Kdo nemám rád obchodní apartmá?! No tak, tato místnost je jako sen! Úplně jsem se cítil, jako bych byl skutečný VIP ve chvíli, kdy jsem vstoupil do této místnosti. Měl jsem spací a obývací prostor, B & B Italia, Wittmann, Philippe Starck a Minotti. Tato jména jsou v této oblasti velmi slavná, takže mě omluvte, když jsem ležel na těchto kusech nábytku. Haha. Podívejte se na mou stránku na Facebooku a podívejte se na prohlídku této místnosti!

7) Hodnota za peníze – za cenu 417 EUR za vynikající dvojitou místnost, jak je zveřejněno v Booking.com, musím říci, že byste opravdu dostali hodnotu za své peníze. Dobrý den, 417 EUR za krásný historický hotel ve Vídni v Rakousku ?? To není vůbec špatné!

Celkově si myslím, že Vídeň je jednou ze zemí, do kterých bych se rád vrátil. Právě jsem odešel, ale už plánuji svůj let zpět. Haha. ♡

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 nejlepších věcí, které můžete vystupovat v Mallorce ve Španělsku [s navrhovanými zájezdy]
Next post Vítejte zpět do Anglie!