Host Post: Top 5 způsobů, jak moje rodina těžila z léta venkovní hry

minulé léto, jsme se s dětmi zúčastnili druhé výroční výzev Kaboom! Cílem výzvy bylo pomoci Kaboomu! Vytvořte národní „mapu hry“. Šli jsme do více než 50 parků v oblasti San Francisco Bay a opravdu jsme potěšili rozmanitost a rozmanitost nových parků, které jsme objevili.

Návštěva přes 50 parků má určitě výhody – vybral jsem si první pět, abych se s vámi podělil:

Nejprve jsme dostali skvělé cvičení – jízda na kolech, lezení s sítěmi, houpající se vysoko, hraní značky, zrychlení skluzavek a visící z opičích tyčí. Věděl jsem, že moje děti budou na cestě domů zticha, kdyby byly jejich tváře červené a jejich vlasy přilepené k čele.

Za druhé, udělali jsme spoustu nových přátel. Jakmile moje děti našly ostatní svůj vlastní věk, představily by se a navázaly konverzaci. Brzy si spolu hráli, stejně jako se po léta znali. V těch dnech bychom měli těžko odcházet, protože moje děti se se svými novými kamarády tolik bavily.

Zatřetí jsme prozkoumali přírodu tak mnoha způsoby. Leželi bychom na přikrývce a rozhodli jsme se, jak zvířata vypadají mraky. Zjistili jsme, že tuny chyb a přesměrovali několik řádků mravenců. V parcích s potoky jsme udělali přehrady z hole a bláta. Jednou moje dítě mělo na oběd docela vtipný tah-válečný boj s ambiciózní mývalovou mývalovou. A oh, jak jsme milovali čas na prohlížení veverky.

Začtvrté, praktikovali jsme vědu, aniž bychom to věděli! Pokaždé, když se moje dcera pokusila houpat výše, praktikovala fyziku. Moje dítě ráda hledala nejlepší směs vody a písku, aby vytvořila odolný hrad s pískem – Viola! – chemie. V jednom parku jsme dokonce narazili na roj včel, což vyvolalo velkou diskusi o biologii!

Nakonec jsme spolu trávili čas jako rodina zcela bez počítačových a televizních obrazovek. Zasmáli jsme se navzájem, praktikovali jsme spolupráci a střídavé a moje děti si uvědomily, že mít bratra a/nebo sestru bylo ve skutečnosti docela v pohodě … zvláště když jste potřebovali někoho, kdo vás tlačí na houpačky!

Brenda Roberts recenze na jejích webových stránkách.

Příbuzný

5 automobilových her, které začleňují vědu do vaší letní silnice, která trojnásobná pro automobilové hry, které udržují děti obsazené a učení současně? Zde je pět nápadů, které zahrnují vědu, zatímco se nikdo nedívá.
4. června 2012 v „Post host“

Post host: Top 5 Family Road Tripslaooking pro útěk, který nezlomí banku? Požádali jsme Dana Weismana z Flipkey.com, přední webové stránky pro půjčovnu útěku, aby nám poskytli několik návrhů na destinace, které jsou výlet za hodné, skvělé pro rodiny a zábavu na návštěvu.
13. července 2011 v „Ubytování“

Jak prozkoumat americké národní parky: Solidní vedení ze zkušených rodinných cestování, pokud máte v plánu navštívit jeden z národních parků rozptýlených po celé USA, americké Samoa nebo na Panenských ostrovech, naskenujte tento seznam a zjistí, zda váš park ( s) je na seznamu. Napsali někteří z nejzkušenějších bloggerů a novinářů rodinných cestování z…
3. července 2015 v „Národní parky“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Mardi Gras v Houmě, Louisiana
Next post 15 věcí, které můžete dělat v New Haven, Connecticut [s navrhovanými zájezdy]