Zkušenosti třídy Avianca Airlines Service Class z Miami-Bogoty do Madridu

Snil jsem o tom, že jsem jezdil na letech s dlouhým postavením, zatímco jsem v ubytování ve třídě služeb vzhledem k tomu, že jsem začal cestovat. stejně jako předpoklad co? Letos se to stalo! Po dobu 51 hodin můj cestovní cyklus skákal z letadla do letové terminálové salonek do jednoho dalšího letadla, jakou jsem to nevynořil – vůbec. Ubytování mě přimělo k tomu, aby jsem byl dostatečný, takže zpoždění proudových lagů nebyly v historii výletů pro služby pro nikoho, vždy. S jeho nejlepšími zařízeními a privilegiami se budete cítit zvláštní jako nějaký velký výkonný výkon

I když v současné době zažívám tyto luxus, moje nohy jsou stále na zemi navzdory mnoha požehnáních, které jsem obdržel. Šel jsem s velkým množstvím útrap jako typický člověk. Stejně jako s touto náhodou ideální nyní to řeknu předem, přesně na tom, jak jsem to udělal, aby to lidé mohli také zažít!

Před čímkoli jiným jsem tento výlet uspořádal dopředu. Takže jsem zřídil tento pozoruhodný, ale šílený dlouhý tah z Miami do Nairobi, jen abych dosáhl východu a Jižní Afriky Star Alliance. Bylo to vynikající přemýšlení o tom, že všichni byli ve třídě služeb, což naznačovalo, že má mnohem více výhod.

Pro pozadí je Star Alliance jedním z největších celosvětových aliancí světových leteckých společností. Pokrývá 28 leteckých společností, které zahrnují Avianca, Egyptair, jakož i etiopské letecké společnosti – které jsou ty, které jsem jel na metodě do Afriky. Tato celosvětová aliance poskytuje mnoho výhod oddaných klientů při jejich příštích cestách.

Odměny mohou zahrnovat upgrade na vaši třídu na vaší další cestě, bezplatnou leteckou cestu a také mnohem více, co můžete objevit na jejich oficiálních webových stránkách Star Alliance.

Na cestě, která trvala den, jsem si rezervoval pouze lístek od Avianca Airlines Avianca Airlines, aby získal ubytování výkonné/obchodní třídy od jiných členů společnosti Star Alliance Airlines.

Obsah

Proč jsem vybral třídu služeb Avianca?
Kvalitní letecká služba
Létání se spokojeným žaludkem
Osobní zábava
VIP Lounge
FAQ: Často se ptají obavy o Avianca Airlines
Zábavná fakta, které jsem objevil jako spolujezdce třídy služeb

Proč jsem vybral třídu služeb Avianca?

Můj nejdelší let byl s Avianca Airlines. Letěl jsem do řemesla AV9 s číslem sedadla 27A. Z Miami do Bogoty jsme odešli do 09:39 a také se objevili na letovém terminálu El Dorado v Bogotě ve 12:13. Před čímkoli jiným jsem však pomocí své oficiální aplikace využil mobilní odbavovací službu.

Proč jsem si vybral Avianca? Jednoduchý Peasy. S jejich luxusní židlí, která má sklon a širší oblast pro natahování nohou, mi to poskytlo mnohem pohodlnější zážitek ve vzduchu. Při rezervaci třídy ekonomického klimatu to bylo vždy problém pro 9 z 10 cestujících, které jsem uspokojil, kdykoli natahují své zanícené nohy. Proč? Sedadla byla absolutně umístěna k tomu, aby držely četné cestující v letadle. Natažení nohou tedy může naznačovat, že zasažení sedadla osoby, která sedí před nimi – narušuje jejich spánek nebo jim poskytuje nepříjemnosti.

Takže pokud jste někdy měli ten pocit, kde se vaše nohy začnou znecitlivit, je to od té doby, co se posadíme, již narušujeme typický krevní oběh v našich nohou. Představte si, že cestujete jako klaustrofobní, na odlehlém sídle pro ekonomickou klimatickou třídu, celé hodiny! To vás bude naprosto chtít udržet v chodu a také přehodnotit o opětovném získání ekonomické třídy pro celosvětový let!

Určitě je to trochu drahé, ale má své vlastní výhody, jako jsou bezplatná jídla, sady, které udržují celou dobu trvání cesty, nejvyšší zábava a program – nejlepší salonek na letišti El Dorado, Avianca VIP Diamond Lounge na čem to půjdu později.

Kromě toho byla okna vybavena systémem třídění svítivosti, kde byste mohli změnit intenzitu jasu. Už nebudete vyžadovat, abyste se zabývali tím, že sluneční vyzařování je také extrémní pro vaše oči.

Kvalitní letecká služba

Správci letecké společnosti byli zdvořilí a velmi pozorní k mým potřebám. Jako přivítání mi poskytli pivo a několik smíšených ořechů, na které se mu podaří. Byli také laskaví, když mi podali polštář a přikrývku po celou dobu letu v kabině třídy služby. Vzhledem k tomu, že letadlo pojíždí nebo se chystá letět, musí být tyto obaly i prádlo vyčleněny.

Spolu s Beddings je rovněž předána sada pohodlí tumi pro všechny vaše potřeby za letu. Obecně se skládá z produktů, jako je zubní kartáček, zubní pasta, zvlhčovač na rty, pero, ponožky, tkáň, čistič sluchátka, černé oční spací masku, která oslepuje světlo, stejně jako další!

Létání se spokojeným žaludkem

Uvést, že jejich jídlo bylo v pořádku, je skutečné und.nullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Seznam nejlepších špičkových hotelů v Thajsku
Next post 21 méně cestovaných destinací, díky nimž se dostanete do Jižní Ameriky