28 věcí, které jsem se dozvěděl o životě, lásce, stejně jako o štěstí

Adventurous Kate se skládá z přidružených odkazů. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

“Jaké je tajemství, Maxe?” Zdá se, že to přijde. “

“Předpokládám, že prostě musíte objevit něco, co máte rádi, stejně jako pak to po zbytek svého života.” Pro mě to půjde do Rushmore. “

–Rushmore

Často se mě zeptám, co je to trik. Takže dnes, k mým 28. narozeninám (nejsmyslnější narozeniny!), Rád bych se podělil o 28 vlastních tajemství: věci, které jsem se dozvěděl o životě, lásce a štěstí.

Tady jsme:

1) Politika je výjimečně nepříznivým sát vaší energie. Nechápejte mě špatně – politika může být živá a vzrušující, zejména když se pro vašeho zvoleného kandidáta dobře daří.

Ponoření se do politiky však naznačuje, že se ponoří do neustálého napětí i negativity. Využil jsem k pohlcení všech sousů zpráv v všech hlavních volbách – každé redakci, každou analýzu každé mikrogafy.

Dnes jsem se zkontroloval dostatečně, abych zůstal informován a nechal to. Už nejsem utápěn v bahně, stejně jako moje úroveň napětí značně klesla.

2) Dokonalost neexistuje. Přestaň se to snažit najít. Ať už je to práce, místo k životu, okouzlující partner nebo něco úplně jiného, ​​vždy existují kompromisy. Není to roztomilé malé kompromisy. Významné kompromisy, na kterých vám záleží.

Dokonce i roztleskávačky Chiang Mai vědí, že stejně jako zbožňují své město, musí nabídnout každou zimu nezdravé mraky smogu, kouře a prachu.

Život je dlouhý akt kompromisu, stejně jako pokud se budete neustále snažit najít dokonalost, nikdy se nebudete moci usadit.

3) Není vaším úkolem udělat radost všem. Existuje spousta lidí, kteří se opravdu potěší, že jsou nešťastní, i když nikdy tak sami nestanoví. Nic, co uvádíte nebo děláte, je nemůže přesvědčit jinak. Snižte své ztráty a také.

4) Vyberte si strávit čas s lidmi, kteří vás zvednou. Tenhle se může zdát jako neomylný, ale nemáme všichni kamarády, kteří nás šílí nesčetnými způsoby? Může se zdát mnohem snazší držet silnější vztahy s těmi, s nimiž sdílíte historii, nebo kteří byli součástí vaší skupiny déle, ale mnoho těchto vztahů může být emocionálně vyčerpávající.

Neříkám, že je úplně odřízněte – jen se ujistěte, že stojíte většinu času s lidmi, kteří vás přimějí k úsměvu, smát se a také se o sobě cítíte skvěle.

5) Mít vysokoškolské vzdělání neznamená, že vyžadujete pracovat v úkolu, který vyžaduje vysokoškolský titul. Vyrůstal ve městě, kde se usadil na vysokou školu! je zatlouchán do vaší hlavy od mladého věku, používal jsem, abych cítil, že vzdání se povolání pro úkol „kdokoli může udělat“ by bylo kromě rozpaků kolosální chybou.

Už ne. Mám kamarády, kteří opustili obchodní svět, aby skončili jako instruktoři jógy, osobní trenéři, potápěčští instruktoři, fotografy. Milují svou práci, vydělávají skvělé peníze a nakonec objevili práci, která je splňuje.

6) Být skvělým posluchačem je něco, co vyžaduje čas i úsilí. To je vysoká kvalita, kterou byste měli vzít čas na zdokonalení. Soustřeďte se na poslech toho, co někdo říká. Odolejte touze skočit brzy i přerušit, nebo přidat prázdné potvrzení, nebo s něčím, co se vám stalo. Poslouchejte, přemýšlejte, odpovězte.

7) Buďte laskaví – vždy. Když jste vyčerpaní, zdůraznění a také se snažíte dostat s tím, že děláte své pochůzky, když někdo techniky děláš něco, co vás otravuje bez konce – bojujte s touhou být hrubý, udělat sarkastický komentář, dělat cokoli, co je to tak dokazuje, že ve vaší vlastní mysli, že jste nějak pozoruhodný všem ostatním kolem vás.

To je silná touha bojovat, ale musíte. Laskavost patří laskavosti. Kindness otevírá dveře. Kindness z vás dělá mnohem lepšího člověka.

8) Nejjednodušší metodou, kterou je třeba fascinující, je zkontrolovat současnou fikci. Existují fascinující knihy o jídle, o náboženství, o levné módě, dokonce i o bláznivých předmětech, jako jsou mrtvoly. Vždy budete mít něco fascinujícího mluvit – mnohem víc, než co můžete získat v televizi.

9) Mír brzy a často. Život není spravedlivý. Nebudete dělat zlomek věcí, které chcete dosáhnout. Nezasloužící lidé dosáhnou astronomických úrovní úspěchu; Jejich více zasloužené protějšky se ujmou. Stejně jako v mnoha případech s tím nemůžete nic dělat.

Udělejte mír s těmito fakty a často si je připomínajte. Ušetříte si hodně duševní úzkosti.

10) Podnikání je dnes mnohem jednodušší, než tomu bylo předtím. Ať už jste crafter, spisovatel, prodejce předmětů nebo hranullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Plavba s pobřežními Mississippi
Next post Nejlepší koncepty pro vycpávání, které kampaň putuje