Proč nám nikdo neřekl, že jsme byli ovce na silnici?

Takže jsme blogujeme nyní téměř 3 roky, stejně jako jsme měli stejné logo pro většinu té doby. Proč nám nikdo nikdy neřekl, že naše logo byly opravdu dvě ovce a také ne dvě kozy?

Jistě, možná říkáte: „Je to váš web, pokud si telefon zavoláte kozy, musíte pochopit, jak vypadají kozy“.

No, nevěděli jsme!

Docela obrovský rozdíl ne?
Podle Sheep101.info (ano, tento web existuje):

“Kozí rohy jsou mnohem užší, vzpřímenější a méně zaoblené než ovčí rohy.” Ovce mají tendenci stočit rohy do smyček po stranách jejich hlav. “
„Nejjednodušší metodou, jak rozeznat rozdíl mezi ovcemi a kozou, je podívat se na jejich ocasy. Kozí ocas stoupá “

Naše současné logo:

Rohy jsou zaoblené a ocas klesá! Impostery ovcí!
Jak vidíte na výše uvedené fotografii, jsme jasně „ovce na silnici“.

Máme oddané dodržování a jsme za to velmi vděční. Máme poněkud několik lidí, kteří čtou tento web každý měsíc, stejně jako jsme měli slušné množství komentářů, ale ani jeden člověk nám neřekl, že jsme ovce!

Je to v pořádku …

Nejsme na naše čtenáře naštvaní. Při prohlížení těchto obrázků můžeme vidět, kde jsme se všichni pokazili. Tato zvířata jsou podobná. Možná všichni lidé, kteří si tento blog zkontrolovali, opravdu rozumějí stejně o typy koz jako my!

Kozí zmatení
Jak přesně jsme si uvědomili, že jsme ovce?

Konečně, po 5 letech na silnici, náš izraelský německý kamarád, kterého jsme uspokojili v Mongolsku, nám vysvětlil rozdíl mezi kozami i ovcemi. Jmenuje se Merlin, stejně jako od něj, stejně jako jeho obrovské porozumění všem věcem koz, vidíte nové logo níže. Vytváření koz není snadné. Ve skutečnosti mi tyto malé úpravy vzaly absurdní množství času.

Jak vidíte, pečlivě jsem udělal jejich ovčí rohy do kozích rohů, za předpokladu, že jim ušily a otočily ovce ocasy vzhůru nohama. Rovněž jsme změnili styl písma i náš slogan, abychom se na naše webové stránky lépe přizpůsobili. To vše bude viditelné, když představíme náš odborný redesign koncem tohoto měsíce!

To je pravda, kozy se dostávají!

We’re having the site totally revamped by the dazzling Scott Eldo at Eldo web Design. He’s been incredible so far as well as we’re truly liking the new look. below is a sneak preview of the site so far. It’s bound to modification a bit before we introduce however we wished to show you so we might hear your sincere criticisms!

The new style therefore Far…
We requirement Your Help! Please response These concerns In The comments Below!

1. What do you really believe of the new Goats On The road Logo? If you dislike it as well as you want us to modification our name to ‘Sheep On The Road’, please tell us!

2. Do you like the new style (colours, design etc.)?

3. What things would you like to see in the new site? a lot more articles on a specific topic? new pages?

We appreciate your help!

Mít rád? Připnout! ?

Disclaimer:Goats On The road is an Amazon partner as well as likewise an affiliate for some other retailers. To naznačuje, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na našem blogu a nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zkoumání velkolepých Vis, Chorvatsko: Cestovní průvodce po ostrově Vis Island
Next post Řídit vlastní fantastický bariérový útesový ponor z domu