Řídit vlastní fantastický bariérový útesový ponor z domu

, kde zkontrolujte úžasný podvodní svět fantastického bariérového útesu, obvykle znamená dlouhé cesty, jízdy lodí a alespoň svou základní licenci PADI potápění. Objevili jsme však metodu, která vás tam okamžitě přepravuje.

Jeden ze sedmi zázraků přírodního světa, Fantastický bariérový útes pobřeží North Queensland je jedním z nejúžasnějších míst, jaké jsme kdy navštívili.

Mezi fantastickými živými jeskyněmi a hory pulzujících pohyblivých korálových drahokamů barev. Hřiště klenovaných ryb zdobí největší živý organismus na světě se safíry, smaragdy, rubíny a opály.

Ve skutečnosti je rozlehlost fantastického bariérového útesu ve skutečnosti, než specifikace Victoria a Tasmánie.

A ačkoli to zahrnuje přes 344 000 km² australského východního pobřeží, jít na fantastický bariérový útes je něco, co mnoho z nás nikdy nebude dělat.

To je místo, kde vám teleportální i jeho ponorkové roboty předá Loupe online klenotníky.

Jak vidět fantastický bariérový útes z vašeho domova

Ukotvené na 100 metrů Tethers poseté kolem části fantastického bariérového útesu je řada 10 kg dálkových spravování ponorných dronů.

Tato úžasná práce, Mastermind of Documentary Maker a Naturalist Adam Cropp, vám umožňuje plně spravovat svou vlastní vzdálenou ponorku a také ji řídit mezi korály a stvořeními tohoto podvodního ráje.

Vše z vašeho vlastního počítače.

Je to nejbližší, co se dostanete k opravdovému potápění, aniž byste se namočili, a také se cítíte, jako byste byli ve vědecké expedici, která rovingovala oceán svým vlastním ponorným.

Teleportal je ve skutečnosti součástí systému Osibot Open Source Robot Style System, který investoval do zlepšování celosvětového vědeckého výzkumného studie v reálném životě a úsilí o ochranu. S největší pravděpodobností by se tedy mělo cítit, jako byste byli součástí expedice.

Když jsme mluvili o expedicích, měli jsme štěstí, že jsme Adama uspokojili poprvé na palubě National Geographic Ship Orion, když jsme prozkoumali divoké pobřeží Kimberley.

Byl vedoucím expedice a ukázal nám několik úžasných částí regionu.

Co dělá váš podvodní dron?

Začínáte na povrchu, vyzbrojíte svůj dron a potápíte se pod vlnami. Netrvá dlouho, než se dostanete na mořské dno, kde objevíte mnoho života.

Video kamera 1080HD namontovaná vpředu zachycuje zorné pole 110 stupňů a může se při pohybu naklonit i dolů. Stejně jako byste si chtěli vyzkoušet noční ponor, tmavé vody kolem útesu dokonale osvětlují tmavé vody 4000 lumenů.

Můžete fotografovat svou plavbu, jak také jdete, což okamžitě ušetří do galerie systému.

Nasměrujete ponorku pomocí klávesnice pomocí tradičních hráčů. Jedná se o extrémně responzivní systém, který vám poskytuje vynikající množství správy i obratnosti.

Motory i gyroskopy na robotech jsou silné, aby se vypořádaly s proudy, stejně jako systém vyhýbání se sonarům pomáhá, pokud se dostanete stejně blízko svému okolí.

Ve skutečnosti je to neočekávané přesně, jak blízko se můžete dostat k divočině (detektor blížící se kolem 65 cm) a ryby se vůbec neobtěžují existencí robota.

Je to fenomenální zážitek.

Můžete si prohlédnout Adama, aby si vzal robota na online ponor přímo na svém kanálu YouTube.

Potápění teleportálním

Nejprve označujete účet přímo zde a také vyberte svazek, který chcete.

Nakupujete balíčky kreditního hodnocení, které se rovnají minutám času na potápění a také pro praxi je také plný tréninkový simulátor. Kromě počítání na mě budete chtít zakoupit mnohem více kreditních ratingů, než se domníváte, že budete potřebovat.

Měli jsme hodinu v tmavě modré (asi 200 kreditů) a také to bylo 10 minut.

Mnoho času jsme strávili mezi útesy kolem 5 metrů, ale šli jsme až asi 10 metrů dolů. Toto není problém pro tyto ponorky, které se mohou ponořit na 100 metrů.

Na konci relace se ponořitelné unášení nedbale stejně jako povrch, kde se její solární baterie mohou dobít na další plavbu.

Obrázky z našich zkušeností a také se svolením teleportálu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Proč nám nikdo neřekl, že jsme byli ovce na silnici?
Next post Je příliš pozdě na to, aby se to stalo jako cestovní blogger?