Bezpečnostní kroky: Co dělat, když se vaše automobily a nákladní vozidla rozpadnou uprostřed silničních výletů ničeho

, mohou mít za následek zážitek i objev, když se podíváte na nové silnice a regiony na vaší metodě do cíle . Tyto silnice se často větrují se vzdálenými místy, která se nakonec cítí jako uprostřed ničeho. Pokud se vaše auta a kamion rozpadají v oblasti, která je mnoho kilometrů od nejbližšího města, měli byste být připraveni se s situací vypořádat. S příslušnou přípravou a programem akčního programu se budete cítit bez rizika a méně stresovaní v situaci, kdy je výkon vašeho automobilu. Zde je průvodce, co dělat, když se vaše auta a kamion rozpadají uprostřed ničeho:

Prevence

Nakonec nechcete skončit v situaci, kdy jste uvízli s poškozeným autem. Můžete snížit nebezpečí, že se tak stane, zajistíte, aby vaše auto je ve skvělém provozním stavu. Před dlouhým výletem se ujistěte, že se změnily základní věci, jako je olej a chladicí kapalina, a také se otočily vaše pneumatiky. Pokud chcete být další opatrní, můžete své automobily a nákladní automobily vzít do svého regionálního mechanika na vyladění, kde může procházet jakýkoli typ anomálií. Skvělým pokynem je navíc, že ​​vaše skladovací nádrž na plyn by měla být vždy mnohem více než na půli cesty, zvláště pokud chápete, že budete od blízkých měst mnoho kilometrů.

Posoudit okolnost i okolí

V případě, že se vaše auta a kamion rozpadají, nepropadejte panice. I když se jedná o politováníhodnou událost, chcete o sobě udržet svůj rozum, abyste mohli správně vyhodnotit okolnosti i okolí. Zhluboka se nadechněte a rozhlédněte se kolem. Viděli jste další auta a nákladní automobily, když jste byli na tomto úseku silnice? Je pravděpodobné, že bude projíždět velký Samaritán a může pomoci? Pokud dokážete komunikovat s automobilovou službou, vyhledejte křižovatky nebo značky kilometrů, které pomohou identifikovat vaše konkrétní umístění. Ministerstvo veřejné bezpečnosti Texas také naznačuje, že zaparkujete na silnici, zapnete blikající vozidlo a necháte otevřít kapuci vozidla. To je skvělé vedení, ať už jste v Lone Star, určete nebo ne.

Zůstaňte s autem

Měli byste zůstat u svých aut a nákladních vozidel, abyste chránili své cennosti a měli také úkryt v situaci nebezpečných podmínek prostředí. Například, pokud jste v chladnější oblasti i sněžení, je to možnost, nechcete být ještě více uvíznutí, protože jste odešli z auta. Stejně jako pokud jste v pusté oblasti, nechcete nebezpečí v teple vyčerpání a také Heatstroke. Pokud jste viděli benzínovou stanici blízké a také pocit, že je to krátký trek, měli byste si vytvořit své informace a nechat je na čelním skle nebo na palubní desce. Zahrňte své jméno, datum, čas, kdy jste odešli, směr, kterým se chystáte, jména každého, s kým jedete, a také talíře vašeho vozidla.

Nouzové potřeby

Než odejdete na výlet, zabalte nouzové potřeby, které vám pomohou, když jste v špetce. Přineste si s sebou sadu nástrojů pro automobily a nákladní automobily do kufru v situaci, kdy je vaše silniční rozpad snadná oprava. To může zahrnovat některé zásuvky, kleště, šroubováky a hexové klíče. Kromě toho byste měli mít první sadu pomoci, která dokáže léčit jakýkoli typ zranění, další sadu oblečení, jakož i boty, jakož i nějaké fólie, tepelné přikrývky, které vás udrží v teple. Ve svých autech a kamionu si udržujte nějaké nouzové jídlo, které nefunguje, včetně balené vody, granolových tyčí, obtížných bonbónů, sušeného ovoce a směsi cest.

Opravy

Jakmile objevíte pomoc, okamžitě vezměte auta a kamion do nejbližšího automobilového obchodu. Využité smlouvy o automobilech a nákladních automobilech jsou nezbytné ke snížení množství z kapesních nákladů při opravě. Při přípravě na cestu se podívejte na investování do smlouvy od firmy, jako je ochrana mého automobilu, které poskytuje plány služeb, které pokrývají údržbu. Psychologicky se připravíte na opravy, abyste si vzali alespoň jeden den nebo dva v situaci, kterou musí mechanik nakupovat díly. To vám umožní přijmout nepředvídané a šťastně zkontrolovat město, které jste jinak mohli přehlížet.

Rozkládání na místě, které je mnoho kilometrů od nejbližšího města, je však nervózní, je však okolnost, na kterou se můžete rychle připravit a také podniknout pragmatické kroky k nápravě. S nejlepšími zdroji a kroky se můžete udržovat bez rizika a také se vaše auta a nákladní auto napravit a zpět na otevřené silnici. Velké štěstí!

Příbuzný

Top 5 bezpečnostních kroků pro domácnost, o kterých je třeba přemýšlet před vašimi cestami, vaše domácnost zabalila všechny své věci, jste se zabývali napěchováním do kufru a také jste také zásobovali chladič s preferovanými občerstveními každého. Jsme si jisti, že jste pro pozoruhodnounull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Nalezení cesty Hobbit Beach na pobřeží Oregonu
Next post Tři hlodavci prognostikují v Groundhog Day