TNN: Jak přesně využít své dovolené během věku Corona

Ahoj všichni,

Chtěl jsem sdílet ještě jedno video z nedávné události Nomadic Network. Jedná se o „jak využít maximum z vaší dovolené během věku Corony.“

Když pandemie zasáhla, celá zeměkoule byla hozena do smyčky.

Připojte se k Kamau i Selena pro tuto událost a zjistěte, jak přesně můžete využít jejich tipy na částečný úvazek k maximalizaci cestování, které můžete provést uprostřed pandemie. Mezi mnoha věcmi vysvětlí, co jsou „složené výlety“, přesně jak si užít Stovova …

Ahoj! Omlouvám se, že přerušuji, ale ….

Zdá se, že jste narazili na článek pouze pro předplatitele!

(Už je člen? Přihlaste se zde.)

Tento článek je výhradně pro členy Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program našeho člena, který poskytuje návštěvníkům, jako jste vy, získat přístup k příspěvkům na blogu Perk. Členové rovněž získají knihy, průvodce, průvodce, blogování kurzů, získají přístup k našim akcím, opakováním událostí, měsíčních dárků, triček, speciálním cestovním slevám na úsporu peněz a další!

Jako člen Nomadic Matt Plus získáte nejen spoustu výhod, aby vaše cesty levnější, ale pomáháte nám udržovat hloubkový cestovní materiál, který milujete!

Nejlepší ze všeho, přihlášení k odběru nákladů méně než náklady na oběd!

Pokud chcete získat přístup k tomuto článku (stejně jako 100+ jiných článků pouze pro členy), stejně jako všechny tyto další pozoruhodné výhody, připojte se k nomádskému Matt Plus a také začněte získat více ze svých cest dnes!

Další informace

Přihlásit se

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 8 things You might get with the P1620 travel tax
Next post 10 online fitness classes & WORKSHOPS TO TRY: Yoga, Boxing, massage & More!