Jaká je obchodní třída u United Polaris?

Lezení do postele na 35 000 stop, usrkávání prémiových vín, lihovin a francouzského šampaňského, okusování poctivě chutného jídla a ve skutečnosti se cítí svěží po letu s dlouhým potenciálním snem každého cestovatele. Otázka zní: Získáte to z obchodní třídy United Polaris – United Airlines?

Létání z Sydney do LAX není nikdy zábavný let. Zpět ve dnech Inception (2010) to byl nejdelší let na světě – nepochybně už ne. Přesto je to stále zdlouhavé 13 hodin a 45 minut, které tam chodí a na cestu zpět hodinu a 20 minut.

Je to dlouhá doba být ve vzduchu.

Christina a já jsme v průběhu let odletěli touto cestou a nikdy to nebylo zábavné. Tentokrát jsme se však ocitli modlit se k leteckým bohům za rušné cílové letiště.

Ve skutečnosti, když pilot oznámil, že budeme mít vzorec po dobu nejméně dalších 45 minut, zašklebili jsme se, přitulili jsme se zpět do našich postelí a na našich 16palcových obrazovkách vyskočili další epizodu Fleabagu.

Ale stejně jako u všech špičkových zkušeností, lety United Polaris se netýkají zjevných věcí, jako jsou velká sedadla, která se promění v plné postele nebo přehnané televizní obrazovky. Je tu řada dalších věcí, které dostanete na palubě, které proměňují vaši dlouhou vzdálenost v pohodlný a okouzlující zážitek.

Obchodní třída s United Polaris

Vždy je okamžik, kdy si rezervujete jakýkoli online let, který kliknete na kartu „Business Class“, abyste zjistili, kolik to je. Cena obvykle nutí rychle kliknout zpět na bezpečnost vstupenek na ekonomiku, ale existuje velmi dobrý důvod, proč je mnohem dražší létat na frontě:

Za své peníze dostanete tolik rány.

Samozřejmě, když letíte na vlastní desetník, zdá se, že létání obchodní třídy na krátkých nebo dokonce středně velkých letech je zbytečné. Ale rozdíl odstoupení z letadla po 15 hodinách v první řadě ve srovnání s někam zpět v trenéru je pozoruhodný.

Zde jsou malé věci, které na vaší cestě dělají velké rozdíly:

Check-in

Pokud letíte do cíle, vaše cesta opravdu začíná na letišti a my se potěšíme dostat letiště brzy. Když létáte Polaris, není trest za kontrolu o několik hodin dříve, než je třeba – ve skutečnosti pravděpodobně musíte (podívejte se na náš další bod).

Pokud jde o odbavovací personál United Polaris, jsou potěšeni, že vás uvidí, kdykoli dorazíte k přístupovým stolům Premier. Jsou vstřícní a přátelští a také vám poskytují rychlé vstupenky na letišti, což urychluje věci, jako je projít bezpečností letiště, dokonce mnohem víc, než naše nápady zde.

Neexistuje ani úsudek o zavazadlech – zejména pokud máte příspěvek na dva případy po 32 kg.

Loungs

Jednou z věcí, které United Airlines je hodně potěšeno, je jeho Polaris Business Lounge – můžete si přečíst naši úplnou recenzi a vidět náš video návod na vlajkové lodi LA United Polaris Lounge zde.

Bohužel na letišti v Sydney bohužel není polaris, ale máme mnohem víc, abychom vám o tom v LA řekli. To je krásné.

Na letišti v Sydney máte na výběr Singapore Airlines nebo New Zéland Airlines Business Loungs. Káva je v salonku NZ lepší, ale proč se nečíte, pokud máte čas – další ctnost přijetí brzy!

Letadlo

United Airlines používá 787 Dreamliners, které jsou jedním z největších trysek na trhu. Je to také jeden z nejúčinnějších paliva a mnoho pohodlných.

Nejprve má 787 nový systém filtrace vzduchu, který dodává na palubě čistší vzduch-něco, o co toužíme do konce dlouhého vzdálenosti. Poskytuje také lepší tlak vzduchu a vyšší vlhkost, což pomáhá s únavou a tím hrozný suchý pocit na letech.

Okna jsou značná a nemají žádné uzávěry. Místo toho mají „inteligentní sklo“ – elektronické pole uvnitř skla se maskuje a vyčistí se stisknutím tlačítka. Průvodce palubním průvodcem již nemusí chodit a požádat všechny, aby snížili své odstíny – mohou zmlknout celé rovinu stisknutím tlačítka.

Máte také určitou kontrolu nad odstíny oken, ale naznačuje, že se tato osoba nezvedne, aby viděla venku, když je kabina v „režimu spánku“.

Jídlo

Oba jsme byli překvapeni kvalitou jídla od United Polaris. Letušky si vezmou nákup na večeři, ale vyberete si první a druhou volbu, jen pro případ, že jim dojde jedno jídlo.

Večeře přichází s chlazeným vstupem, horkým hlavním chodem a třemi různými dezerty – sýrový talíř, sortiment malicherných čtyř a pohárkových vozíků, kde pro vás obsluhují pohárku s výběrem zálivek.

Na cestě do LA byl náš chlazený vstup z pálivých krevet, Kawakawa, Pesto a Rosemary Melon Salsa. Pro síť jsem měl marocký kořeněné jehněčí jehněčí s izraelským kuskusem, dýně s medem a kukačkou. Christina večeřila na pečeném tasmánském filetu lososa sCitron Holandaise, chřest a cherry rajčata.

Na cestě domů do Sydney byl náš chlazený předkrm uzený kachna, farro salát, sušené brusinky, broušené mrkev a celozrnnou hořčici.

Mým hlavním byla výjimečná kaciová pepe ravioli (i když jsem byl v pokušení opěrnou hovězí krátké žebem) a Christina měla kuřecí misku ženšenu – ženšen, citronovou trávu a kuřecí vývar s grilovaným kuřetem, celerem, zelenou cibuli a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a kuře a Knedlíky s citronovou trávou.

K dispozici je také „kdykoli nabídka la carte“, kde si můžete pomoci s občerstvením z kuchyně nebo požádat o horkou možnost. Při našem letu s laxem Syd to byli kuřecí hrnec a grilovaný sýr s rajčatovou polévkou.

Není špatné.

Ale návrat-laxní-syd-musel jsem mít grilovaný mac a sýr s humrem! A moje dobrota tam byla tolik humra. Úžasný.

Snídaně na palubě jsou s Polaris dokonce docela dobré.

Sedadlo

Každé sedadlo, které se sklopí do plného rozmístěného postele, je samozřejmě mimořádné. Jakmile se posadíte na sedadle Polaris, chcete se sklonit. A vpředu a v caddy na stranu je téměř dost oddílů, téměř nepotřebujete žádné úložné úložiště.

Získáte obrovské množství prostoru pro nohy, i když, když se letadlo zužuje, máte tendenci získat mnohem více místa vpředu, pokud jste na uličce. Sedadla B, D a K jsou ta, která hledají, pokud jste vysoká.

Sedadla, která jsou měkká a luxusní, jsou bezpochyby pravdivá sedadla plošiny a mění se jako transformátory na velmi pohodlné postele.

Stále se však zápasí se stejným problémem, jaký jsme viděli na jiných sedadlech s plochými plochami: spojení mezi zadní a základnou, když sedadlo vyrovnává, zanechává mezi oběma polštáři mezeru. Nakonec bylo řešení, které jsme našli, zabalit mezeru bederním polštářem, aby byl mnohem pohodlnější.

A pak, jakmile jsme se vrátili domů, zjistili jsme, že jsme zmeškali skutečné řešení.

Když jsem znovu četl menu, kterou jsem z letu „půjčil“, literatura zmiňuje „polštář matrace“. Vzpomínám si, jak jsem si to přečetl na letu a myslel si, že to byl jeden z polštářů, které jsme již měli.

Ale ne.

Je to skutečná matrace, kterou můžete položit na sedadle. Přemýšlíte o tom, ale pravděpodobně jsme stejně dobře nepatřili tento malý trochu pohodlí dříve. Bylo to dost těžké opouštět naše sedadla tak, jak to bylo!

Doplňky

Jakmile se usadíte ve svém úžasném sedadle, podíváte se na vás a uvědomíte si, že dostanete spoustu dalších věcí. Je tu luxusní prošívaná peřina od Saks Fifth Avenue, která zcela zakrývá vaši postel. Máte také vlněnou přikrývku s rybí kostí také od Saks Fifth Avenue, která je úžasně měkká – i když může zanechat trochu chmýří.

Kromě toho máte bederní polštář pamětní pěny a polštář na spaní, také od Saks Fifth Avenue.

A pak je tu sada pro vybavení.

Uvnitř velkého pouzdra na koženou koženku, které se samo o sobě hodí, je spousta dobrot. Ponožky, robustní spací maska, tkáně, zátky do uší, zubní kartáček a zubní pasta a pero, které je užitečné pro tyto otravné vstupní karty, jsou v jedné sekci.

Na druhé straně je sada nedělní péče o pleť Riley: čisticí hadřík obličeje, krém na ruce, krém na obličej a balzám na rty.

Zaměstnanci se také obejdou, aby se zeptali, zda byste chtěli pyžamo, což je meč s dvojitou hranou. Samozřejmě říkáte ano, ale pak obsluhující předpovídají vaši velikost, což je zábava. Vezměte si to ode mě: Pokud nejste zvedák nebo BFG, jste střední nebo menší.

Jsem potěšen majitelem velké/xl sady Polaris pyžamas. Vypadám v nich jako šedý klaun. Na cestě domů jsem požádal o médium a byl jsem mnohem pohodlnější.

Christina však vypadala velmi úžasně a nějak glam ve svých PJ – jak se dá očekávat.

Je to opravdu tak pohodlné ve třídě United Polaris Business Class, vím, že nás to zkazilo pro náš další let na dlouhou vzdálenost.

Je to skvělý způsob, jak cestovat, přiblížit vzduchem ve vaší vlastní posteli, útulný a vřelý a přemýšlet, jaké dobrodružství přijdete.

Ale mnohem víc než to, je to neobvyklý pocit, že vystoupí z letadla a cítíte se dobře a osvěžují se ve vašem novém cíli.

Jak jsem řekl: úžasný způsob, jak vidět svět.

Naše lety United Polaris zde byly součástí ceny, o které si můžete přečíst mnohem více zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Souostroví Quirimbas: cestování Ibo Island & Quirimba Island v Mosambiku
Next post HOW 22-YEAR-OLD LAUREN saved $18K FOR HER epic adventure