Jak přežít předběžnou úzkostí

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

První návrh tohoto příspěvku jsem napsal na můj let z JFK do Cartageny a jsem v rozpacích, že jsem prakticky nedostal do letadla.

Když se datum odjezdu mé kolumbijské výlety objevilo, v mém žaludku mi rostly uzly. Cestoval jsem jen proto, že jsem si myslel, že bych měl cestovat? Chtěl jsem být pryč od svých přátel a rodiny v New Yorku po dobu 19 dnů, když jsem měl letos na podzim tak mnoho dalších cest?

Mohl bych tam udělat práci? Chybí by mi doma spousta skvělých událostí? Jaký měl smysl platit nájemné v drahém New Yorku, kdybych chtěl platit také za současné ubytování?!

Hodně jsem otočil tam a zpět. Až v den předtím jsem řekl svým přátelům, že jsem byl rozdělen 80/20 pro to, že jsem nešel.

To se stane nám všem – dokonce i profesionálům.

V určitém okamžiku před vaší cestou budete pravděpodobně cítit několik pochybností, které se vplíží. Obvykle na poslední chvíli, během několika dnů od odjezdu.

To je zcela normální a v určitém okamžiku se to stává všem.

Co to může spustit? Něco tak neškodného jako slyšení přátel plánuje, když budete pryč. Mohlo by to být offand komentář od někoho o tom, jak je váš cíl škodlivý nebo nudný. Nebo si uvědomíte, že jste během olympijských her neúmyslně rezervovali výlet a nebudete si je prohlédnout.

Brzy tyto pochybnosti mohou snížit do monstrum, což vám přiměje druhé bránící myšlenky a pocity. Ale pokud plánujete taktickou obranu pro tuto úzkost, budete ji schopni lépe zvládnout.

Procvičte si před vaší cestou další péči

I když se cítíte sebevědomí, je dobré chránit před úzkostí, než se vydáte na cestu. To je zvláště důležité, pokud se snažíte dokončit velké projekty v práci nebo doma, než odejdete.

Zde je několik způsobů, jak praktikovat péči o sebe:

Cvičení. Ať už jste fitness profesionál nebo gaučový brambor, ujistěte se, že pravidelně zlomíte pot. Jsem fanouškem 7minutové tréninkové aplikace a tanečních tréninků na YouTube.

Proveďte dlouhé procházky. Pokud potřebujete motivaci, uložte své podcasty nebo audioknihy pro tyto procházky.

Přemýšlet. Jsem velkým fanouškem aplikace Headspace, která je ideální pro začátečníky.

Přečtěte si, psát, dělat hudbu nebo uvolnit kreativní energii. Mějte odbytiště, která vám umožní vyjádřit sebe a své pocity, i když nepřímo.

Trávit čas s blízkými. Dejte jim vědět, kolik vám naznačují, i když plánujete výlet bez nich.

Zůstat zdravý. Jezte dobře, dostatek spánku, nechoďte na ohýbání se svými přáteli.

Zjistěte zdroj toho, co vás trápí.

Pokud váš výlet dorazí a jste při pomyšlení na to, zkuste určit, co vás trápí. Jste nervózní, že jste okradli? Nejste schopni s nikým komunikovat? Bojíte se létání? Nebo že budete osamělí? Myslíte si, že vám bude doma chybět nezbytná událost?

Jakmile identifikujete zdroj, podívejte se, co můžete udělat, abyste jej napravili. Cítili byste se mnohem sebevědomější, že se nedostanete na kapesnici, pokud jste si koupili tašku na videokameru, která byla zamčena? Pokud jste nervózní z setkání s lidmi, proč nezveřejňujete zprávu na místní skupině Couchsurfingu nebo si zarezervujete do koleje nebo soukromého pokoje v sociálním hostelu?

Někdy budete mít obavy pouze o neznámé. Což je opět zcela normální. V takovém případě to může pomoci naplánovat svůj první den na silnici.

Naplánujte svůj příjezd a první 24 hodin na zem.

Udělal jsem to opatrně pro svůj příjezd do Bangkoku v roce 2010, výlet, který odstartoval mé cesty na plný úvazek. Bylo to poprvé v Asii a ačkoli jsem intelektuálně věděl, že Thajsko bude snadným regionem, ve kterém je třeba cestovat, byl jsem nervózní z toho, že jsem čelil zcela nové kultuře.

Tady je to, co jsem plánoval:

Po procházení imigrací bych šel do bankomatu a vzal hotovost.

Dostal bych taxi do svého penzionu, vily divoké orchideje a měl jsem kousek papíru s adresou napsanou v thajštině.

Zkontroloval bych do svého penzionu a pošlete e -mail své rodině, abych jim dal vědět, že jsem to udělal.

Šel jsem spát a pak jsem šel do Wat Phra Kaew, abych se příští ráno podíval na Grand Palace a Wat Pho.

Na oběd bych dostal pouliční jídlo.

Tu noc bych potkal přátele bloggerů na večeři na Khao San Road.

Teď to všechno neplánovalo. Šofér taxíku měl potíže s nalezením mého penzionu a neustále se zastavil a žádal lidi o pokyny. musel jsemnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 30 smíšených nápojů za 30 dní – 17. den: Starší Berry Fizz a Chambord Pink Fizz
Next post 10 neuvěřitelných věcí, které můžete vystupovat v Bruselu v Belgii za den @VitItbrussels