Můj popis útoku na Boston Marathon

Adventurous Kate se skládá z přidružených odkazů. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Včera jsem si šel užít Boston Marathon. O několik hodin později jsme se zotavili z ničivého útoku na naše město.

Moji přátelé, rodina, stejně jako já, mám štěstí, že jsem bez zranění. Užívali jsme si dvě míle od výbuchu na náměstí Copley.

Boston: Dům nejlepšího maratonu na světě

Boston je hodně věcí – intelektuální centrum, technologický hotspot, historický poklad. Jsme ohniví, jsme chytří, jsme nezávislí, stejně jako slavíme Den Patriots-dovolenou pouze v Massachusetts, která slaví tuto událost, když Britové byli během americké revoluce vyhnáni z Bostonu.

Boston je také sportovní město. Oh, jsme někdy sportovní město! Dokonce i pro někoho, jako jsem já, který není sportovním fanouškem, jsou sporty životností, které spojují Bostonians, stejně jako máme nějaké fantastické týmy (všechny z nich vyhrály mistrovství v posledním desetiletí). Red Sox porazí Baltimore a také skandování „Yankees Suck“ se na Yawkey Way uskuteční, sám o sobě o sobě mnohem víc než urážku. Sakra, Celtics může porazit Lakers a také uděláme totéž.

Bostonský maratón se však liší od ostatních Bostonských sportů. Je to ze své podstaty radostné. Není to konkurenceschopné – dobře, kromě krátkého přemýšlení, jestli to bude rok, kdy Američan nakonec porazí Keňany i Etiopie. Bez ohledu na to, kdo vede cestu na výletu 26,2 mil z Hopkintonu na Copley Square, tleskáme za ně jako bláznivé, stejně jako stále fandíme běžcům, kteří přecházejí naší cestou v příštích několika hodinách.

Když jsem pracoval v Bostonu, nikdy jsem nedostal volno Patriots, ale stejně bych to stejně sundal, šel dolů na povrchovou linii, abych si užil běžce, a také si vzal atmosféru. Když mi přišel čas, abych naplánoval svůj jít domů, rozhodl jsem se načasovat v pondělí Marathon – rychle nejlepší čas jít do Bostonu. Můj kamarád Beth i její partner Brian mě pozvali, abych se vyhnul Copley Square a místo toho si užil jejich polohu v Brookline.

Tleskali jsme za běžce na Beacon St. a ujistili jsme je, že s notoricky známým kopcem Heartbreak, kteří jsou v minulosti, byli v domácím úseku maratonu. “Jsi skoro hotovo!” Pokračuj!” Rozveselili jsme. “Můžeš to udělat!”

“Bůh ochraňuj královnu!” Můj kamarád zavolal na řadu běžců vyzdobených Union Jack Shorts, které často vyvolaly čerpanou pěst v odpovědi. “Mám tě rád, Tinkerbell!” Křičel jsem na chlapa oblečeného v ekologickém pohádkovém kostýmu s hůlkou.

Za námi byla skupina vysokoškolských stážistů grilování na jejich střeše, červené sólové poháry v ruce. Mnohem více času, který uplynul, opilce, kterého dostali – však nikdy nepřestali povzbuzovat běžce. Křičeli jména, která lidé psali přes jejich košile, spolu s drsným „U-S-A! U-S-A! “ Kdykoli prošel voják oděný únavou.

Na jednom místě se běžec oblečený v ekologickém přátelském spadl na kolena, jasně v bolesti.

“No tak, zelená!” vykřikl vysokoškolské studenty. “MŮŽEŠ TO UDĚLAT! Vyzvedněte se, zeleně, jste skoro hotoví! Máš to! ANO MŮŽEŠ! ANO MŮŽEŠ! ANO MŮŽEŠ!” A brzy se ten chlap v ekologickém přátelském vybral a začal znovu běhat a házet vděčný pohled na jejich směr.

To je Bostonský maraton. Je to tak pozitivní i povznášející.

Takže pro někoho, aby nejen úplně napadlo nevinné lidi, ale v souvislosti s takovou radostnou příležitostí, byl tak úžasně chladný manévr.

Šok i hrůza

Beth i já jsem měl oběd v thajském místě na míli 23, když mi zavolal můj táta, a řekl mi, že na náměstí Copley došlo k explozi. Moje bříško spadlo. Všichni tři z nás se okamžitě dostali na naše telefony a začali aktualizovat sociální síť a také volali naše oblíbené.

O několik minut dříve, kapela venku hrála „ahoj, to jsem já“ do davu, když se kouř z grilu vynořil. Elitní běžci dlouho překročili povrchovou linii, ale lidé stále povzbuzovali běžce, kteří prošli, a používali jim vodu i pomerančové plátky. Ale jak se šířilo slovo katastrofy, všichni na vedlejší koleji měli své telefony ven. Hudba i grilování se zastavily. Prostředí ztmavlo. Netrvalo dlouho, úřady začaly zasahovat na trase a říkaly běžcům, aby šli domů.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Post host: Profesionální nápady na úsporu peněz při cestování
Next post Představujeme Gamma, nejchytřejší cestovní bundu