Post host: Profesionální nápady na úsporu peněz při cestování

Úspora peněz je zásadní, když cestujete jako rodina. To, co by nebylo významným drtičem rozpočtu pro jednu osobu, se může výrazně přispět, když se vynásobí čtyři nebo pět. Požádali jsme Teri Gault, generální ředitelka společnosti GroceryGame.com, jakož i pravidelného letáku, aby nám poskytla své osobní nápady na úsporu peněz na silnici. Teri každý rok letí přes 150 000 mil, takže má velké zkušenosti s udržováním svého rozpočtového plánu pod kontrolou.

Zde jsou nejlepší tipy Teri:

Zapojte se do rozhovorů s místními obyvateli: Chowhound, prominentní na desce internetových potravin, je vynikajícím zdrojem, kde si místní i turisté mohou povídat a vyměňovat si nápady, aby se místa mohla vidět a věci vidět. Zeptejte se na vývoj vaší cesty o návrhy pro vaši domácnost – místní obyvatelé mohou poskytnout nejlepší doporučení, co by bylo pro vaši speciální rodinu nejlepší.

Vyberte si oběd nad večeří: Nabídky na oběd jsou obvykle mnohem dostupnější než večeře a často slouží stejné věci. Pokud se díváte na opravdu skvělou restauraci, místo toho, abyste místo toho platili dvakrát tolik na večeři, vyberte místo toho na oběd.

Ušetřete na croissanty a pomerančový džus: sbalte jídlo. To je obzvláště důležité, pokud jde o snídani. Pokud váš hotel používá snídani, využijte ji! Pokud váš hotel nenabízí tento výhoda, vyberte si rychlý obchod v obchodě s potravinami a vyzvedněte si jogurt a obiloviny pro levné jídlo.

Kde získat radu: Nežádejte recepční tipy, kde se najíst, protože obvykle získávají návratnosti z různých míst. Místo toho přemýšlejte o tom, jak se zeptat regionálního občana, jako je čisticí žena nebo majitel obchodu, co je jejich preferované umístění. Z mé zkušenosti bude jíst na regionálním drahokamu ten nejlepší zážitek za nejlevnější cenu.

Stránky pro obchody po celé zemi: Přejděte na stránky jako Groupon nebo Living Social a také vyhledejte nabídky pro každé město, které budete navštěvovat. Dalším podobným webem je GoldStar.com, který dodává vstupenky na poloviční cenu na akcích a pořady v řadě měst po celé zemi. Plánováním dopředu můžete využít nabídky.

Buďte všestranní při létání: Čas dne, kterou cestujete, kromě denní doby, kdy si zakoupíte vstupenky, může být rozdíl mezi úsporou 100 $ i ne. Cestování ve výškovém dni a dobou týdnech může poskytnout vynikající úspory nákladů na náklady na lety. Obvykle cestujte v úterý, středu nebo ve čtvrtek nejlevnější. Rozhodnutí odletět na střídavá letiště může přinést významné úspory. Dalším tipem je zaplatit úrok za to, jakou denní dobu hledáte lety, pokud se zdá, že náklady jsou také vysoko, zkuste je hledat v jiné denní době. Letové náklady se mění v závislosti na hodině. AirfarewatchDog.com je jednoduchý pohled, který pomáhá navigovat, když a také tam, kde jsou lety nejlevnější.

Zde je několik preferovaných produktů společnosti Teri, které můžete při cestování přinést:

Ruční dezinfekční prostředky: Pochopili jste, že máme mezi dvěma a 10 miliony bakterií mezi našimi prsty i lokty? Když pravidelně cestujete, věřte přesně tomu, jak přesně se nacházíte spoustu lidí a přesně toho, jak moc se dotknete. Veripur je vynikající nový produkt, protože nejen chrání vaše ruce před ošklivými bakteriemi, ale také je udržuje zvlhčené. Veripur je nabízen v 3 FL. Oz Tube (což naznačuje, že ji můžete udržet ve svém přivedení) a také se prodává ve Walgreensu, takže můžete ušetřit odměnou za registr.

Tenisky: Přiveďte běžecké boty do svého přivedení, pokud měníte letadla. Chápu, že to může blázen hluk. Možnosti jsou však velmi pravděpodobné, že váš první let bude pozdě. Pokud vám ten druhý let chybí, můžete se uvíznout v letovém terminálu na den nebo mnohem více v pohotovostním režimu. Pokud běžíte pozdě při prvním letu, než přistane, sundejte si boty a nasaďte si běžecké boty. Vlastně jsem běžel na let a také bych to neudělal jiným způsobem, mnohokrát.

Balená voda: Přiveďte s sebou alespoň jednu láhev s vodou – nejlépe dva. Poté, co půjdete se zabezpečením, jděte přímo k prodejci a získejte dvě nadměrné lahve na vodu. Později mi můžete poděkovat. Toto je politika, kterou přísně dodržuji na všech letech, bez ohledu na to, jak dlouho nebo krátké. Při krátkém letu z Memphisu do Phoenixu minulý týden jsme byli uvízli v letadle na hodinu i půl před vzletem. Když jsou na asfaltu venku, nemohou letušky sloužit žádným typem nápojů. Letadlo bylo horké, protože pokud nejste u brány, není vzduch. Když v hotelu nezískajte vodu, využijte prázdnou láhev nebo tu, kterou jste dostali na letové terminál, a naplňte ji v tělocvičně. Je studený, bezplatný a filtrován!

Spray brouků postele: V dnešní době s brouky postele se objevují kdekoli a nikdy nemůžete být jako Wnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 6 jednoduchých tipů, jak přesně se neztratit při cestování
Next post Můj popis útoku na Boston Marathon