6 jednoduchých tipů, jak přesně se neztratit při cestování

, protože jsem byl malý, věřím, že mám tuto schopnost ztratit se a bezpečně se dostat zpět do domu. Nechápu přesně, jak jsem to udělal, ale právě to došlo a stále se vyskytuje po celou dobu. Samozřejmě, když jsem byl dítě, měl jsem kousky od té doby, co jsem byl bezstarostný.

Jak jsem vyrostl, rostly také úzkosti o cestování. Věřil jsem tedy o sdílení těchto šesti jednoduchých tipů, které by mohly pomoci ztraceným v návratu do jejich domu v žádném okamžiku.

Další články, které si můžete přečíst:

Nehoda v zahraničí – Co byste měli dělat, když cestujete sólo?

5 míst, která musíte vidět na Floridě při cestování sólo

Cestování sólo jako vdaná žena: 9 důvodů, proč byste měli cestovat s vibrátorem

Top 10 destinací pro sólové cestovatele

5 věcí, které jsem objevil z cestování sólo v zahraničí poprvé

Obsah

1. Vždy naplánujte dopředu
2. Přineste mapy, GPS zařízení atd.
3. Pokyny pro žádost
4. Buďte horlivým pozorovatelem
5. Využijte svůj typický smysl
6. Využijte svou fotografickou paměť

1. Vždy naplánujte dopředu

Foto: Glenn Carstens-Peters na Unsplash
Měl by to být SOP (standardní operační postup), když cestujete bez ohledu na to, jak blízko nebo daleko by byl váš cíl. Plánování dopředu vám může ušetřit čas a také si užít své cestování déle. Může vás také zachránit před ztrátou na silnici. Jak přesně to udělat? Můžete pouze výzkum blogů o cestování studií, cestovní webové stránky nebo dokonce zkontrolovat knihy o místě, do kterého se chystáte. Využijte web po celém světě optimálně!

2. Přineste mapy, GPS zařízení atd.

Foto: Markus Spiske na Unsplash
Když cestuji, vždy se obrazovám na část blogu, který jsem prozkoumal, „jak se tam dostat“. Je to jako přivést mapu na dlani. Někteří lidé by přemýšleli o mapách, aby byly zastaralé; Přesto je to jeden z nejužitečnějších nástrojů při cestování. GPS Gadgets jsou omezené, stejně jako pokud jste kutilství, stejně jako Shoestring-rozpočtové cestovatele (jako já), tyto by nebyly na vrcholu vašich možností. Můžete si vybrat libovolný typ z nich jako průvodce, pokud je to pro vás praktické.

3. Pokyny pro žádost

To nikdy nezestárne. Požádat lidi o pokyny je jednou z nejpraktičtějších věcí, které musíte dělat, když jste ztraceni. Stejně jako nejlepší lidé, kteří se mohou ptát, jsou místní obyvatelé, protože místo rozumí velmi dobře. Mohli by vám dokonce říct zkratky a také nejlepší oblasti ve městě! Narážení na jiné cestovatele je nevyhnutelné. Využijte okolnosti k vyžádání pokynů a také k získání nových dobrých přátel. kdo ví? Na cestě můžete mít okamžitého přítele! Mohou s vámi také sdílet své objevy. Nezapomeňte být zdvořilí, když žádáte o pokyny a v případě potřeby využijte své odvolání. * mrknutí* Také je v pořádku mít problémy s důvěrou. Vyberte si správnou osobu, kterou se zeptám.

4. Buďte horlivým pozorovatelem

Většina cestujících by měla mít tento typ vlastnosti. Pozorujte své okolí pečlivě nejen z bezpečnostních důvodů, ale také na navigaci. Když cestuji na neznámá místa, zkontroloval jsem všechny náznaky, že by někdy mohly být jen proto, abych pochopil, kde jsem. Pokud cestujete do města, doporučuji, abyste si prohlédli banky, protože určují jejich pobočku. Když cestujete do provincie, zkontrolujte zařízení, jako jsou obchody s potravinami a hardwarové obchody. Poskytují svou adresu na svých obchodech. Indikace silnic jsou nejlepší, na co je nejlepší, protože vám říkají, kde jste, a přesně jak daleko jste od svého cíle. Ty mohou ušetřit několik vašich starostí.

5. Využijte svůj typický smysl

Vždy, vždy, vždy nutností pro cestovatele. To by nemělo být mimo vaše možnosti. Požadavek, který říkám více?

6. Využijte svou fotografickou paměť

Někdy cestujeme do přesně stejné provincie, avšak jiné město. Když pochopíte, že jste již odjeli touto cestou, zkuste si vzpomenout na všechny památky, které jste použili k procházení kolem nebo na scénách, které jste viděli, když jste cestovali touto cestou. Fotografická paměť je jedna dovednost, která vám může pomoci dostat se s vaší cestou. Až příště cestujete, nezapomeňte zachytit tyto památky a uložit je do své paměťové banky. To by vás mohlo zachránit před cstawayem v budoucnu.

Pokud jde o mě, tyto tipy skončily pro sebe, když cestuji kdekoli, zejména na neznámá místa. Chápu, že hodně z vás to všechno udělal během vašich cest, ale někteří si stále nepamatují význam každého tipu. Až se příště ztratíte, nebojte se a dodržujte tyto jednoduché tipy. Když však všechno ostatní selže, ztracení je vždy mimořádným zážitkem. Nikdy nepochopíte, co najdete na těch méně cestovaných silnicích.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post NULU je nový Louisville
Next post Post host: Profesionální nápady na úsporu peněz při cestování