NULU je nový Louisville

na jednom konci východního trhu známého jako New Louisville, dva gigantické venkovní křídové desky, vítají návštěvníky eklektické nákupní a jídelní čtvrti jednoduše známé jako Nulu.

Komunitní umělecký projekt, lidé všech oblastí života veřejně odpověděli na jednu otázku trvale zapsanou a opakované napříč deskou několik desítekkrát: „Než zemřu, chci: _____________“.

Nulu je ideální pro lidi, kteří si užívají a zkřížení oken, kříž mezi New York’s Soho a 6. ulicí v Austinu v Texasu s porcí Portlandu v Oregonu na boku. Centrum pro místní umělce, udržitelné jídlo a některé z nejhorších nakupování ve městě je v okrese Nulu v posledním desetiletí symbolem revitalizace centra.

Geograficky řečeno, Nulu je obsaženo mezi Main a Jefferson (na sever a na jih) a Hancock a Wenzel (na východ a západ). Okres je domovem více než šestnácti jídelních zařízení, dvacet dva maloobchodních obchodů a čtrnácti galerií a divadel.

Nulu žije ve dne i v noci a odvolává bokovky, profesionály, rodiny a důchodce. S něčím pro každého je zde několik míst:

Joey Ley Antiques:

Joey Ley Antiques je domovem třístranných blažeností lovu pokladů. Budova, která byla v budově a majetek, byla kdysi školním domem. Místo pro vzpomínku, stejně jako lov obchodu, ponechte více času na to, abyste to všechno vzali.

Restaurace Decca:

Nabídka Decca, která zabírá tři úrovně a nádvoří historické budovy, obsahuje regionální jídlo a nápoje kreativně spárované s atmosférou talentovaných místních hudebníků a umělců. Stravování v Decca se cítí jako oslavovat zvláštní příležitost s intimitou být doma.

Muthovy bonbóny:

Domov populárních Modjeskas-karamelově pokrytý marshmallow pojmenovaný pro polskou herečku Helenu Modjeska-Muth’s Candies uspokojuje Louisville Chocolate Couction po více než devět desetiletí. Pomocí původní nostalgie v demelném obchodě je v Muth’s v pořádku být dítětem v obchodě s bonbóny.

Garážový bar:

Scéna automobilové havárie s pomalým pohybem kolizí, garážová lišta obsahuje vývoj umění cestující po pneumatické trati. V noci s twinkle-in-tmavě venkovními ping-pongovými stoly v noci se mohou těmto patroni baru těšit z piva nebo bourbonu z jejich baru nebo na lavičce pokryté trávníkem počasí.

Příbuzný

Kansas City Neighborhoods: Tam, kde místní obyvatelé nazývají Den Homea’s Drive od mnoha středozápadních, centrálních plání a dobrého kusu na jihu, kouzlo a charakter Kansas City je zřejmé v hloubce a šířce jeho výrazných čtvrtí. Od špičkového konce po bohémské, městské až po příměstské, tyto zvláštní cíle vám poskytnou představu, proč tak …
1. června 2015 v „Kansas“

Rodinná dovolená v Louisville v Kentuckykentucky je oblíbená pro koňské dostihy, bourbon a dokonce i modrou trávu. S uměním, kulturou, eklektickými čtvrtími a nezávislými službami prosperujícími v městské komunitě nás Louisville vše okouzlila.
2. září 2010 v „Kentucky“

Americká spousta strašidelných měst je ve vzduchu a je čas přemýšlet o výletech na téma Halloween. Ne pro slabé srdce – zejména pro rodiny mladších dětí a pro ty z nás s nadměrnou představivostí – jsem zřídil tento seznam některých z mnohem více strašidelných měst v Americe. Všichni mají historickou složku a…
1. října 2015 v „Sezónní cestování“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 míst, kde můžete vzít své děti do Tillamook, Oregon
Next post 6 jednoduchých tipů, jak přesně se neztratit při cestování