7 míst, kde můžete vzít své děti do Tillamook, Oregon

Oficiální web pro Tillamook County, Oregon říká: „Vítejte v zemi sýra, stromů a oceánského vánku“, což je (podle mého odhadu) poměrně přesný slogan . Nedávno jsem jel po celém Tillamook County se svými třemi dětmi v závěsu – naším cílem bylo vidět co nejvíce, aniž bych se na konci cesty úplně pociťoval. Během tří dnů jsme počítali poznávací značky z 28 různých států. Podle mých zkušeností, jakmile se setkáte s lidmi z 15 jedinečně odlišných částí země, musíte být někde, o kterém stojí za to psát doma.

V žádném konkrétním pořadí je zde několik různých míst, která vás přimějí k tomu, abyste se vydali na svou vlastní rodinnou dovolenou Tillamook:

Hřiště golfu Bay Breeze

Bay Breeze Golf, sousedící z továrny na sýr Tillamook na Latimer Road North, má osmnácti jamkovou reálnou trávu, která uvádí kurz-něco, co jsem nikdy neviděl na našich mnoha cestách po celé zemi. Bay Breeze, který se setkává s golfisty na scénářích, se setkávají s golfisty na tradičním ukládání zelených, přidali několik zábavných překážek, aby děti udržely zapojené. I když jsme tuto atrakci osobně nenavštívili, zdá se, že důvody jsou pečlivě udržovány; Na hřišti jsme si všimli multigenerační skupiny a zdálo se, že se všichni dobře bavili. Každý golfista platí 8 $, je zahrnuto nájemné.

Webová stránka:

Námořní letecká stanice / Tillamook Air Museum

Podle Guinness Book of World Records je námořní letecká stanice se sídlem v Tillamooku největší dřevěnou strukturou na světě. Jeden z hrstů zbývajících hangárů z druhé světové války rozptýlených po kraji, Air Museum Tillamook Air se snadno vejde do bunkru, který kdysi držel až osm masivních námořnictva „K“. Načasovali jsme naši návštěvu muzea Air Air Tillamook obědem, před vstupem do muzea jsme stolovali v kavárně. Protože velká část zážitku je „vzhled se dotýkat“, nemyslel jsem si, že moje děti vydrží dlouho. Jedním z prvních exponátů je však řada bojových kokpitů, kde se malí lidé mohou vyšplhat dovnitř a získat pocit, jaké by to mohlo být pilotem proudu.

Přidáním zážitku z kokpitu jsme získali ocenění za velikost nákladového přepravy uvnitř břicha mini guppy (toto obří letadlo je umístěno mimo věšák). Moje oblíbená část turné byla heliová místnost, kde můžete vidět obří motory, které kdysi filtrovaly a čerpaly čisté helium do kaválů. Obecný vstup je 9 $ a rodiny čtyř (dvě děti, dva dospělí) dostávají cenovou přestávku za 25 USD. Plánujte zde strávit více času, než nejprve očekáváte.

Webová stránka:

Tillamook Forest Center

Lesní centrum Tillamook bylo nejvíce neočekávanějším a nejpříjemnějším překvapením našich dobrodružství v Tillamook County. Nachází se mimo dálnici 6 asi dvacet nebo minut východně od centra Tillamooku, lesní centrum Tillamook se nachází v srdci lesa Tillamook. Pokud mapujete svou cestu, navštivte tento cíl na cestě do města nebo z města (nebo v deštivém dni). Udržováno a provozované Oregonským ministerstvem lesnictví Toto „interpretační a vzdělávací centrum předvádí dědictví historického popálení Tillamook a veřejného ducha za monumentálním zalesňujícím úsilím, které zanechalo trvalý otisk v Oregonské historii a současně také formoval udržitelné lesní hospodaření.“

Mezi hlavní nejvyšší výlety patří (1) výlet na vrchol lookoutské věže, (2) oceněný patnáctiminutový dokument, který podrobně popisuje spad a návrat ze tří masivních lesních požárů v regionu a (3) interaktivní výstavy, které učí návštěvníky všech všech věk o lese, prvních osadnících v regionu a moderních iniciativách udržitelnosti. Naše návštěva se shodovala s 12:30 Plant Walk, jedním ze čtyř vzdělávacích programů probíhajících po celý den. Přijetí muzea a účast na programu jsou zdarma (dary jsou oceněny i daňově uznatelné). Potkali jsme další rodinu, která plánovala celou svou návštěvu kolem účasti na všech čtyřech vzdělávacích programech; Jíst piknikový oběd a prozkoumávání půdy mezi relacemi. Rodina by mohla snadno strávit dvě hodiny pouhým prozkoumáním zařízení a putování po pozemcích.

Webová stránka:

Cape Meares State Scenic Pohled

Nachází se blíže k Oceanside než Tillamook, Cape Meares State Scenic State Scenic State stojí za malebnou objížďku. Tato bezplatná atrakce je domovem nejmenšího majáku Oregonu (měřící se na 38 stop-vysokých) a současném největším smrkovém stromu Sitka (téměř čtyřnásobek výšky majáku ve výšce 144 stop). V letních měsících mohou návštěvníci prohlížet maják mezi hodinami 11:00 a 16:00. Rozhledna nabízí po celý rok, pokud jde o oko.

Scénický pohled na Cape Meares je také domovem „Octopusového stromu“. Jak název napovídá, strom se rozvětvil způsobem, který je vodorovnější než vertikální; Kombinace větru a genetického zmatku způsobila, že se tento smrkový strom odchýlil od jeho vyšších sourozenců. Všimněte si, že stezka vedoucínull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 15 věcí, které můžete dělat v New Haven, Connecticut [s navrhovanými zájezdy]
Next post NULU je nový Louisville