15 věcí, které můžete dělat v New Haven, Connecticut [s navrhovanými zájezdy]

domov jedné z nejprestižnějších univerzit v zemi. Druhé největší město v Connecticutu a šesté největší v Nové Anglii. Toto město vás naučí spoustu informací o úžasné historii oblasti. Mluvím o New Haven. Pokud vás někdy přemýšlíte, co vidět v tomto městě, máme to pro vás všechno!

Foto od Xiquinhosilva CC od 2.0
Uvedli jsme věci, které můžete udělat, a podívat se v New Haven v Connecticutu. Při pohledu na seznam budete mít představu o tom, co dělat, když se rozhodnete zkontrolovat.

Další články, které si můžete přečíst:

Kompletní seznam doporučených nízkonákladových hotelů v Connecticutu, USA

Seznam nejlepších hotelů v Connecticutu v USA-od levných pobytu po luxusní hotely

Série itineráře pro kutily: 24 hodin zkoumání Washingtonu, DC

Seznam nejlepších hotelů v Iowě v USA-od nízkonákladových po luxusní hotely

Seznam nejlepších hotelů v Missouri v USA-od levných pobytu po luxusní hotely

Obsah

Nejlepší věci v New Haven, Connecticut

1. Yale University
2. Yale University Art Gallery
3. Knihovna Beinecke vzácná kniha a rukopis
4. Muzeum přírodní historie Yale Peabody
5. Yale Center for British Art
6. East Rock Park
7. Knights of Columbus Museum
8. Shubert Theatre
9. Edgerton Park
10. Pearl Harbor Memorial Bridge
11. Chapel Street
12. Divadlo dlouhého přístaviště
13. Center Church
14. Hřbitov Grove Street
15. Malá Itálie
Věci, které mají dělat 3 dny v New Haven, Connecticutday 1 v New Haven, Connecticut
Den 2 v New Haven, Connecticut
3. den v New Haven, Connecticut

Často kladené otázky týkající se New Haven, Connecticut

Nejlepší věci v New Haven, Connecticut

1. Yale University

Foto: Pascal Walschots CC od 2.0
Zažijte zábavné turné kampusu na Yale University! Tato univerzita v New Haven je jednou z nejstarších a nejdůvěryhodnějších univerzit v zemi. Studenti budou vaším průvodcem, dozvíte se o historii univerzity a uvidíte zařízení kampusu. Prohlídka začíná v 10 hodin a je zdarma.

Navrhované turné: Fitness Walking Tour po Yale a New Haven

2. Yale University Art Gallery

Foto od Gunnar Klack CC By-SA 2.0
Toto je nejstarší vysokoškolské umělecké muzeum v Americe. Najděte pozoruhodné sbírky italské malby, africké sochy, moderního umění a mnohem více. Toto umělecké muzeum je také značné, že byste mohli strávit celý den procházením a díváním se na displeje. Vstup je také zdarma a otevřený pro veřejnost!

3. Knihovna Beinecke vzácná kniha a rukopis

Foto od Gunnar Klack CC By-SA 2.0
Skutečně nebe pro knihomoly! Knihovna Beinecke Rare Book & Manuscript se nachází také na Yale University. Vůně vzácných knih, když vstoupíte, je jedním z nejlepších pocitů, které jste kdy cítili. Struktura této budovy je také velmi jedinečná, díky čemuž tato knihovna vyniká.

Navrhované turné: Pojďme Roam’s New Haven Scavenger Hunt: Yale & Beyond!

4. Muzeum přírodní historie Yale Peabody

Foto: Ben Ledbetter, architekt CC od 2.0
Muzeum, kde si mohou užívat i děti. Muzeum přírodní historie Yale Peabody je jedním z nejstarších a největších univerzitních muzeí přírodní historie na světě. Má širokou sbírku indických artefaktů, egyptského umění a velkých ptáků. Uvnitř jsou také zábavné aktivity. Toto muzeum bylo skutečně nuceno pobavit děti a lidi všech věkových skupin.

5. Yale Center for British Art

Foto od Gunnar Klack CC By-SA 2.0
Yale Center for British Art je veřejné umělecké muzeum v New Haven v Connecticutu. Má také největší sbírku britského umění, která je mimo Velká Británie. Nemusíte být britským uměleckým blbcem, abyste ocenili toto místo. Displeje jsou již ohromující, určitě byste si o nich určili hledat a učit se.

6. East Rock Park

Foto: Kenneth Casper CC od 2.0

Tento tichý a klidný park nabízí hřiště a míčová pole. Na vrchol je také krátké, ale náročné stoupání, které má piknikové oblasti a nádherný výhled na město a zvuk Long Island. Toto je optimální místo pro chlazení po dlouhém únavném dni.

7. Knights of Columbus Museum

Velmi zajímavé muzeum, které vystavuje historii, umění a víru. Když jdete sem, dozvíte se více o rytířích Columbusu a jejich roli ve druhé světové válce. Pokud máte zájem zkontrolovat toto muzeum, musíte naplánovat prohlídku předem.

8. Shubert Theatre

Optimálním způsobem, jak zabít čas při zábavě, je jít sem v divadle Shubert. Vyznačuje se Broadwayské pořady, které jsou velmi zábavné. Existují také nedaleké restaurace, na které byste mohli jít po sledování představení.

9. Edgerton Park

Tento 20-akrový veřejný park obsahuje konzervatoři, komunitní zahrady, hry nebo festivaly a skleníky. Stromy, tráva, zahrady, všechno tady je taková krása. V tomto nevyplněném parku byste mohli strávit magický den.

10. Pearl Harbor Memorial Bridge

Foto: Dannel Malloy CC od 2.0
Odhlášení na tento most, zejména v noci, je nutností. Pearl Harbor Memorial Bridge, aLSO volal Q Bridge od místních obyvatel, má ohromující architekturu. Nikdy nezmeškáte šanci vidět tento malebný most v New Haven.

11. Chapel Street

Tato rušná ulice v New Haven je plná restaurací, úžasných nákupů a muzeí. Je to dobrý způsob, jak se v této oblasti setkat, abyste si užili pulzující energii místa.

12. Divadlo dlouhého přístaviště

Další úžasný způsob, jak se pobavit. Sledujte dobrý výkon nebo show s pozoruhodnými herci. Vyznačuje 2 fáze, nabízí nové hry a moderní verze klasiky. Pokud jste fanouškem show Broadway, měli byste jít sem.

13. Center Church

Center Church je velmi historický a posvátný. Krátká cesta zde stojí za to. Ohromující architektura tohoto kostela je plus. Veřejné turné začíná od 11:00 do 13:00, během měsíců dubna do října.

14. Hřbitov Grove Street

Ohromující historický hřbitov, který nabízí klidnou procházku. Existuje spousta zajímavých a ohromujících památek a zde je pohřbena spousta významných lidí. Přestože prohlídka na hřbitově může znít neobvykle, odhlášení zde na hřbitově Grove Street je nutností.

Navrhované turné: Ghost Walk z New Haven

15. Malá Itálie

Pokud chcete mít tu italskou atmosféru, pak se vydejte do malé Itálie v New Haven. A když uslyšíme slovo „Itálie“, pizza přijde na mysl jako první, že? Tady mají jednu z nejlepších pizzy v USA, nikdy nezmeškáte šanci vyzkoušet svou úžasnou pizzu!

Věci, které mají dělat 3 dny v New Haven, Connecticut

Foto od Xiquinhosilva CC od 2.0

1. den v New Haven, Connecticut

Knights of Columbus Museum – Získejte více znalostí o rytířích Columbusu a jejich roli ve druhé světové válce v tomto muzeu. Byli byste ohromeni jeho úžasnou historií.

Den 2 v New Haven, Connecticut

Yale University – Když jste v New Haven, měli byste se určitě podívat na Yale University. Na tomto areálu můžete vidět spoustu zajímavých a vzdělávacích zařízení, která by vaše cesta byla vzrušující. Když jste uvnitř, nezapomeňte jít do Yale Center for British Art, Beinecke Rare Book & Rukopis knihovny, Yale Peabody Museum of Natural History a Yale University Art Gallery. Tato zařízení jsou velmi zábavná a poučná. Na této nádherné univerzitě byste mohli úplně strávit celý den.

3. den v New Haven, Connecticut

East Rock Park – Přeji krásný poslední den výletu ve East Rock Park. Můžete mít piknik zde se svou rodinou nebo kamarády, nebo si můžete jen chladit a zároveň si užívat ohromující výhledy.

Často kladené otázky týkající se New Haven, Connecticut

Foto od Xiquinhosilva CC od 2.0
1. Je bezpečné cestovat do New Haven, Connecticut?

Chůze během dne v New Haven je obecně bezpečná. Existují však místa, která se zločiny stále vyskytují, i když jsou vzácné. V uvedeném městě se nedoporučuje chodit pozdě v noci, i když jste v bezpečnější oblasti.

2. Kdy je nejlepší čas podívat se na New Haven, Connecticut?

Chcete -li si plně užít svůj výlet New Haven, je vhodné tam jít během letní sezóny. Měsíce června až září mají nejteplejší počasí. Ale pokud nejste dobří s teplým počasím, můžete se podívat na podzim a jarní sezónu.

3. Jak se dostat do New Haven, Connecticut?

Bohužel jen velmi málo leteckých společností létají přímo do New Haven. Abyste tam mohli jít, musíte najít spojovací let. Hlavním letištěm v New Haven je letiště Tweed New Haven. V Skyscanner můžete vidět více dostupných letů.

Jste na Pinterestu? Připněte je!

O spisovateli

Ahoj! Jsem Fatima. Moje první hlavní cestování bylo v roce 2016 v ohromujícím městě Cebu. Poté jsem měl zájem o cestování. Nyní si užívám učení jazyků a kultur jiných zemí. Mým cílem je každý rok vyzkoušet alespoň jednu zemi a sdílet své zkušenosti s ostatními lidmi prostřednictvím psaní nebo blogování. svědkem mé cesty sledováním mě na Instagramu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Host Post: Top 5 způsobů, jak moje rodina těžila z léta venkovní hry
Next post 7 míst, kde můžete vzít své děti do Tillamook, Oregon