Žádost o mongolské vízum v Šanghaji

žádající o mongolské vízum v Šanghaji? Právě zde zjistíte, co potřebujete porozumět, včetně 3minutového videa o tom, jak přesně objevit velvyslanectví a co přinést!

Aktualizace červenec 2017: Mongolský konzulát se přesunul. Nová adresa je 1428 Pudong S Rd, Lujiazui, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Čína, 200000, uvidíte níže Google mapu.

Aktualizace května 2018: Návštěvníci nás povzbudili, že tato kancelář již nepodává víza turistům a že budete vyžadovat získat mongolské vízum v Pekingu. Je to však skvělý koncept telefonicky hovořit o konzulátu v Šanghaji sami a také zjistit, zda možná právě přestali vydávat víza pro konkrétní národnosti, nebo zda možná náš návštěvník právě dostal nepřesné informace. Telefon: (+86) 21 6891 1207, e -mail: shanghaiconsulate390@gmail.com

Nová adresa mongolského konzulátu v Šanghaji:

1428 Pudong S Rd, Lujiazui, Pudong Xinqu, Shanghai Shi, Čína, 200000

Přinést:

1 Passport obrázek (jakákoli velikost a barva pozadí)

Váš pas

Fotokopie stránky obrázku vašeho pasu

Vyplnění se vyvíjí (nebo je vyplňuje na velvyslanectví)

270RMB/495RMB pro zpracování 5/2 servisního dne (aktualizace července 2017: Slyšeli jsme, že náklady proběhly až 700RMB pro 30denní mongolské vízum).

Jak se dostanete na mongolské velvyslanectví v Šanghaji?

Všimněte si, že podle Wikipedie, pro obyvatele dodržování zemí, nevyžadujete vízum jít do Mongolska:

Jako vždy se ujistěte, že proveďte due diligence a spojte se s velvyslanectvím, abyste získali aktuální informace o víz.

Jako tento příspěvek? Připnout!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou partnerem Amazonu a také přidružením pro některé další maloobchodníky. To naznačuje, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na našem blogu a nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 způsobů, jak spatřit bezpečné svatyně slona
Next post Koh Phi Phi je velmi ohromující a může vás zabít