Štěstí pronásledování s Chrisem Guillebeauem

Zveřejněno: 09/08/2014 | 8. září 2014

Když jsem poprvé začal blogovat, narazil jsem na web s názvem The Art of Nekonformity. Bylo to od tohoto chlapa na osobní snaze navštívit každou zemi na světě, než mu bylo 35 let. Ten chlap byl Chris Guillebeau. Začal jsem intenzivně sledovat jeho dobrodružství – jako cestovatel byla myšlenka sledovat, jak někdo navštíví každou zemi na světě, inspirující (dělám to samé, ale v mnohem, mnohem, mnohem pomalejším časovým měřítkem). V průběhu let jsme se s Chris stali přáteli a narazili jsme na sebe na několika místech po celém světě.

Před několika měsíci mi Chris vyprávěl o své nové knize The Happiness of Pursuit. Zkoumá, proč lidé začínají questy a co se ostatní mohou naučit, aby se vydali sami. Jako cestovatelé mám pocit, že jsme často na našich vlastních úkolech, takže mě jeho kniha zaujala, a zatímco jsem minulý měsíc překročil Evropu, četl jsem jeho knihu.

Pro ty, kteří jsou obeznámeni s Chrisem, poznáte spoustu témat, o kterých už mluvil: odlomení sám, nedává se strachu, sledujete vaše sny a vybuchte trend. Jsou to spousta stejných témat, o kterých zde mluvím.

Ve své knize Chris stanoví pátrání ve formátu navrženém tak, aby lidi přesunul od tohoto šíleného nápadu k popravě, a po cestě zdůrazňuje 50 příběhů lidí, kteří sledovali jejich sny, a nahlédnutí nejen o tom, proč šli a jak šli a jak Udělali to, ale jak je po pátrání změnilo a vytvořilo menší vedlejší úkoly. Zjistil jsem, že všechny příběhy jsou velmi inspirativní a zajímavé. Všichni jsou tkaní velmi pěkně. Mnoho z nich jsem si označil, včetně dívky, která se plavila po celém světě a chlapa, který prošel po Spojených státech.

Úkoly však nemusí být tak velké – některé mohou být stejně malé jako žena, která se rozhodla pro svou dceru vařit jedno jídlo z každé země na světě. Protože nemohla cestovat do každé země na světě, byl to další nejlepší způsob, jak přivést rodině mezinárodní kulturu.

Tento víkend jsme se s Chris posadili přes Skype a několik minut jsme si promluvili o jeho knize a o tom, co se dozvěděl o úkolech (P.S. Zaznamenal jsem to na svém počítači přes Skype. Omlouvám se za špatnou kvalitu videa. Bylo to poprvé, co jsem “ to udělal):

Myslím na úkoly, velké nebo malé, jako způsob, jak udělat něco jiného, ​​co obohacuje váš život. Od Chrisova snahy vidět každou zemi až po snahu jíst jídlo z různých zemí, po mé, jen se naučit švédsky – tato dobrodružství přicházejí ve všech tvarech a velikostech a jeho kniha je skvělý inspirativní čtení, které vám pomůže přesvědčit, že váš blázen Myšlenka není vůbec bláznivá.

Štěstí pronásledování je kniha, která stojí za nákup. Knihu si můžete zakoupit prostřednictvím tohoto odkazu!

Zarezervujte si svůj výlet: Logistické tipy a triky
Zarezervujte si let
Najděte levný let pomocí SkysCanner. Je to můj oblíbený vyhledávač, protože prohledává webové stránky a letecké společnosti po celém světě, takže vždy víte, že žádný kámen nezůstane bezúhon.

Zarezervujte si ubytování
Svůj hostel si můžete zarezervovat pomocí hostelworld. Pokud chcete zůstat někde jinde než hostel, použijte Booking.com, protože neustále vracejí nejlevnější sazby pro hostující domy a hotely.

Nezapomeňte na cestovní pojištění
Cestovní pojištění vás ochrání před nemocí, zraněním, krádeží a zrušením. Je to komplexní ochrana v případě, že se něco pokazí. Nikdy jsem nejezdil na výlet bez toho, protože jsem ho v minulosti musel mnohokrát používat. Moje oblíbené společnosti, které nabízejí nejlepší služby a hodnotu, jsou:

SafetyWing (nejlepší pro všechny)

Pojistěte moji cestu (pro ty nad 70)

MedJet (pro další pokrytí evakuace)

Jste připraveni rezervovat si cestu?
Podívejte se na moji stránku zdrojů, kde můžete použít nejlepší společnosti při cestování. Uvádím všechny ty, které používám, když cestuji. Jsou to nejlepší ve třídě a vy se na své cestě nemůžete pokazit.

Foto kredit: Chris Guillebeau

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 9 Nápady pro mnohem lepší cestování domácnosti
Next post Alishan do Chiayi od přímého autobusu a vlaku: Plán a tarify