Aussie Spirits Masterclass, Cirque du Soleil Backage Pass a spousta nového piva ve sklenici!

Tento týden právě pryč pro nás byl naprosto blázen na Romance HQ. Většinou to bylo díky úžasným věcem s začátkem jara zde v Sydney probuzení každého ze své zimní sezóny spánku. Jsem si jistý, že na obzoru je také mnohem více večírků.

Byli jsme na mistrovské třídě pro australský řemeslný gin, rum a whisky, byli jsme v nejnovějších představeních Cirque du Soleil v zákulisí a dále a začal také Sydney Craft Beer Week.

Na druhou stranu k tomu jsem měl v rodině pár zdravotních děsů (můj bratr minulý týden téměř zemřel na infarkt a moje máma byla o víkendu převezena do zdravotnického zařízení – mimochodem v pořádku). A naše lednice se zabalila, která bude vždy obtěžující a drahá.

Snažíme se však a doufám, že tento týden IG Edition vás najde v podobném pozitivním myšlení jako my v tomto dobrém říjnovém ránu.

Užívat si

Jim & Christina xx

Nezapomeňte se přihlásit k našemu týdennímu zpravodaji, který posílám každý pátek. V něm se jedná o přehled týdne zpráv plus zprávy o tom, co se s námi děje. Rovněž vám poskytneme exkluzivní oznámení o všech soutěžích, které provozujeme, nebo freebies, které rozdáváme.

Kliknutím sem obdržíte náš zpravodaj a také naši zcela bezplatnou e -knihu o cestování.

Rozhodli jsme se sdílet celý příběh o tom, jak byl zasažen bleskem, když jsme se poprvé setkali. A ne metaforicky. Náš kamarád nám řekl, že francouzská volala láska na první pohled „Coup de Foudre“, což se promítá do „zasaženého bleskem“. Ne nic z toho.

Doslova na nás byl vržen šroub z nebes!

Zde je celý příběh o tom, jak jsme byli zasaženi bleskem.

Naši ohromující kamarádi z NIP odvahy nás pozvali na jejich nejnovější (a pravděpodobně největší) událost. Nip odvahy je distributorem a velvyslancem australských řemeslných lihovin.

Poprvé Kath – majitel NIP odvahy – spojil 8 lihovarů dohromady, aby hovořil o svém produktu, jejich historii a průmyslu jako celku. Je to docela žádost – podívejte se na níže uvedený seznam, abyste zjistili, kdo jsou tito fantastickí lidé a jak daleko museli být na této akci.

Tato mistrovská třída je v jednom z našich nových preferovaných městských barů, nejlépe u vchodu do skal a poblíž kruhového nábřeží. Budeme úkolem produktů každého lihovače a uslyšíme jejich příběh. Je to docela zvláštní zážitek.

Zde jsou blázniví géniové, kteří dělají tyto velmi speciální duchy. Zde je seznam toho, kdo jsou (zleva doprava) jejich lihovar a jak daleko museli cestovat, aby se dostali do Sydney.

William McHenry – McHenry Distillery, Port Arthur, TAS – 1 100 km (700 mil)

Peter Bignell – lihovar Belgrove, Kempton, TAS – 1 000 km (650 mil)

Beau Schilg (a zakladatel Dean Druce vpravo) – Corowa Distillery, Corowa, NSW – 600 km (370 mil)

„Spike“ – lihovar Hoochery, Kununurra, WA – 4 200 km (2 600 mil) – trvá to 2 dny, než se sem dostanete.

Genise a Brian Hollingworth – lihovar Black Gate, Mendooran, NSW – 390 km (240 mil) – mimochodem je mnohem více o Black Gate.

Mel Davies – Loch Pivovar a lihovar, Loch, VIC – 980 km (600 mil)

To je celkem 6 670 km (5 160 mil), aby se sem všichni dostali. Impozantní.

Toto je Raymond Dezert III – nebo „Spike“, jak mu všichni říkají. A správně, tento muž je pichlavý a ostrý jako cvoček, ale také krásný chlapík a velmi zajímavý. Lihovar Spike-Hoochery-je v regionu Kimberley v daleké severozápadní západní Austrálii. Je to jeden z nejvíce izolovaných, ale mnoho ohromujících regionů v zemi.

Spikeův rum je naprosto úžasný – ale nepožádejte, aby si Coke vybral rum, když jste tam. Spálí tě na zem! Jeho rum je dost dobrý na to, aby pil elegantně – jak mohou být všichni dobří duchové.

Peter Bignell z lihovaru Belgrove je známý jako šílený vědec – dokonce i mezi lihovary, což něco říká! Peterův názor je hlavně o udržitelnosti a environmentalismu. Jeho lihovar je prakticky určitě nejzelenější na světě.

Vystřelí své klidy a provozuje své zemědělské stroje (včetně traktorů) s biopalivem – nebo starým olejem z místního štěpky! Dokonce spálí hovězího ovčího paliva! Veškeré zrno, které používá, se vrací zpět do země nebo se používá jako krmivo a pro duchy roste co nejvíce z jeho vlastního obilí. Je to jeden z mála na světě, který lze nazvat lihovarem paddock-to-bottle.

Jo, a jeho žitné whisky a jeho destilované zázvorové pivo-zázvorové kladivo-jsou ohromně dobré.

Dnes večer, paní Romance a já jsme na kari. To je nejlepší – kari. Naše Pal Carly z Smaggle.com považuje za velmi znepokojující, že nazývám jídlo v indické restauraci „kari“. Nemám ponětí, proč to říkám – měla by to být anglická věc.

Každopádně je toto jídlo naprosto vynikající. Jsme v indickém paláci v Balmainu, což se ukázalo, že je zde 34 let! Měli by tedy dělat něco správně.

Skvěle jsme si příliš objednali-Do té míry, že náš číšník řekl po odběru našeho nákupu: „No, můžete to dát do psí tašky na zítřek, že?“

To je přesně naše myšlenka. Kari vždycky chutná lépe příští den!

Dnes večer jsme tak nadšeni. Jedeme do Cirque du Soleil – ale to je ještě lepší, než jen vidět show. Jdeme v zákulisí. a nejen v zákulisí; Mluvím vážně v zákulisí.

Opravdu se těšíme, až uvidíme tuto show. Je to poslední, který Cirque dělala zvaná Kooza, a říká se, že je to jeden z jejich nejlepších.

Ale před začátkem show jsme tady v kuchyni Kooza, abychom zjistili, co se děje v potravinářském oddělení. To je místo, kde všichni zaměstnanci a umělci přicházejí k jídlu. Veřejnost není obvykle k dispozici.

Setkali jsme se s manažerem kuchyně Shane Schipper a on nás vzal nejlépe zpět za jídelnou do tajného prostoru samotné kuchyně. Dokonce jsme chytili značku-along: Jeden z umělců s námi přišel na cestu, protože ani on předtím neviděl zákulisí kuchyně!

Kuchyně Kooza je naprosto fascinující. Shane a jeho tým 3 (ano, jen 3 lidé) vaří pro celý personál Cirque po celý den 6 dní v týdnu a nikdy nemají v nabídce totéž v řadě. To je neuvěřitelné.

Máme mnohem víc, co vám řekneme – včetně Shaneova tajného receptu na jeho vepřové karnity, které jsou absolutně oblíbené posádky. A chápu, proč …

Dnes večer je mexická noc a je oblíbený. Musíme vyzkoušet nabízené jídlo a je to neuvěřitelné. Nevím, co jsem čekal, ale rozhodně jsem to nečekal.

Podívejte se tedy na tento prostor pro mnohem více o tom, jaké to je na Cirque du Soleil Three Leandage v zákulisí!

Hype má naprostou pravdu: Kooza je úžasná show. Nemám ponětí, jak tito lidé dělají věci se svými těly, které dělají. Během pořadu v Cirque není přísná politika fotografie, což si vlastně považuji za skvělé. To však znamená, že pro vás nemáme žádné vizuály show.

Na konci pořadu jsme však znovu v zákulisí a setkáváme se s některými postavami. Tento muž nepracuje pro cirkus, ale mysleli jsme si, že s ním stejně dostaneme fotku. Jen si dělám srandu.

Za fází představení je celá oblast tréninku a zahřívání, která nás měla agrogně. Ještě mnohem více byly tyto 100 kg činky s jedním ramenem! Chápu lidi, kteří potřebují tento druh váhy, aby trénovali … ale jsou jich čtyři.

Dnes je denní gala spuštění Sydney Craft Beer Week! Je nastaveno jako fantastický týden dopředu se spoustou velmi vynikajících piv, které mají být vzorkovány z celého světa.

Gala je ve starém divadle v Redfernu a je ideálním prostředí pro ochutnávku piva!

Nezapomeňte se podívat na web SCBW, abyste si nenechte ujít žádnou z zábavných pivních akcí plánovaných pro město po zbytek týdne.

Nejlepší ze všeho je, že jsem mohl vyzkoušet speciální červené pivo Tumut River Brewing Co, které vyrobili jen pro SCBW. Možná víte, že jsem se stal podstatným fanouškem vaření řeky Tumut-dělají to, co je nyní do značné míry moje preferované pivo všech dob-kýčká prasečí Apa.

Tito muži jsou stále velmi malí a je nesmírně těžké najít některou ze svých piv mimo Tumut, malé město někde mezi Wagga Wagga a Canberrou. Ale podívejte se na tento prostor. Jejich pivo je tak dobré, že je jen otázkou času, než ho posílají daleko!

Po Gala jsme se s kamarádem Antonem vydali na další zjevný cíl: Dove a Olive v Surry Hills. Tito muži přeměnili hospodu tohoto místního obyvatele na úžasné útočiště pro řemeslné pivo.

Na kohoutku je pivo od mého preferovaného pivovaru Stone ze San Diega. Toto je jejich kávová mléko Stuut-hořce sladké krémové pivo s kávou. Je to opravdu velmi více pivo!

Nemůžu se dočkat, až uvidím, co ještě tento týden přinese tento týden piva.

Rekapitulace cestování tohoto týdne

Každý týden se vracíme v čase přes některé z našich preferovaných cestovních destinací pomocí nikdy předtím viděných fotografií našich cest. Zde jsme se ohlédli tento týden.

Toto je Plaza de la Cateral ve staré Havaně a je stránkou světového dědictví UNESCO. Byl dokončen v roce 1777, ale teprve poté, co museli přidat další věž na pravé straně. Aby byla katedrála na Kubě, měly by existovat 2 věže! Tato země opravdu ví, jak učinit i rozšíření ohromující.

Na Kubě máme tak mnoho fantastických vzpomínek na náš čas. Podívejte se na naši knihovnu zpráv o tom, co jsme udělali, kam jsme šli, co jsme jedli a jak jsme to všechno udělali tady!

Je tu něco o prohlížení bouřkových mraků, které se valí přes moře, které je extrémně terapeutické – zejména když voda vypadá, jako by to bylo kolem Noosa, Qld. Očekávejte, že bychom se však měli pravděpodobně vystoupit z pláže!

Zde je náš příspěvek o tom, jak se správně odpočinout v tomto ohromujícím malém městě.

Pobřeží pod majákem Byron Bay v nejasnějším bodě Austrálie je naprosto ohromující. Když se podíváte dolů z známého majáku Cape Byron, sledujte oko pro želvy, delfíny, žralokyA dokonce i velryby keporkaků – ve vodách je tu tolik života.

Byron Bay měl v mém srdci vždy zvláštní místo od doby, kdy jsem sem cestoval před lety – ještě předtím, než jsem potkal paní Romance. Ale protože naše nedávná odhlášení zde máme úplně nový soubor důvodů, abychom ji zde milovali.

Zde je naše knihovna o tom, co jsme napsali o Byron Bay, NSW.

Villa Noi v Aleentě Phuket je duchovní domov paní Romance. Tato úžasná samostatná část střediska Aleenta je optimální pro rodinné skupiny, svatební večírky nebo spoustu kamarádů, kteří hledají ideální únik pláže v Thajsku. Ale pokaždé, když mluvíme o tomto místě, vše, co slyším od paní R, je: „Mohu už přemístit?“

Pokud se chystáte na naši recenzi tohoto letoviska a podívejte se na náš video průchod několika pokojů, na konci je celá sekce téměř o dovolené Home Noi. To je parádní!

Docela ohromen výběrem snídaně v Aleentě Phuket. Tolik na výběr a také tak svěží. Tato šíření opravdu zahanbuje mnoho dalších hotelových brekkies! a všichni v dohledu na ohromující Andamanské moře. Docela zvláštní!

Navzdory všem fantastickým místům, na která jsme v průběhu let spolu šli, paní Romance a já jsme vždy ohromeni tím, co v Austrálii najdeme nejlépe. Toto je pláž Cabarita nejlépe na severním konci Nového Jižního Walesu a domov do Halcyon House, krásně přeměněného motelu a restaurace.

K dispozici je také restaurace připojená k Halcyonově domu s názvem Paper Daisy. Je to krásně vyzdobená restaurace a dělá si vážné jméno pro sebe. Naše recenze našeho jídla není tak zářící, jak jsem si myslel, že to bude, než jsme se posadili … ale stále to bylo dobré jídlo.

Podívejte se na naši recenzi papírové Daisy a také rychlé rozhlédnutí Halcyon House.

Absolutně milujte styl v hotelu Hua Chang Heritage v srdci Bangkoku. Toto místo je v tomto bláznivém městě takový skrytý poklad – skutečná oáza. Připadá mi to, že jste v jiném čase a místě, když zde projdete dveře. A to je to, co návrháři chodili, když dali tento hotel dohromady.

Přibití to!

Podívejte se na naši úplnou recenzi Hua Chang. Opravdu se nám to líbí – ve skutečnosti tu budou blízcí kamarádi zůstat za pár týdnů. Doufám, že se jim to také líbí!

Doufáme, že váš týden odtud vypadá dobře. Řekněte nám vše o svém víkendu v komentářích níže!

Obrázky pana a paní Romance prostřednictvím Instagramu: @Mrandmrsromance.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 CASTLES YOU should SEE IN FRANCE
Next post THE reality about satisfying LOCALS ABROAD