AK Monthly Recap: Říjen 2021

Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Říjen je jedním z nejúžasnějších měsíců v roce a měl jsem tu čest utratit jej na třech různých místech: Nová Anglie, Nová Skotsko a Praha. Podzimní barvy, horký mošt, nový fialový peacoat a spousta procházek po ohromujících místech!

Tento měsíc vypadá zaneprázdněn, ale možná jste si všimli, že jsem nedávno nečetl mnoho knih ani nezveřejnil mnoho blogových příspěvků. Existuje důvod: pracuji na novém (a obrovském) pracovním projektu.

Moji lidé Patreonu o tom vědí všechno, ale udržuji to pro všechny ostatní, dokud nepřijde správný čas. Tento druh práce se pro mě cítí jako mise, což je to, jak se cítí nejlepší práce.

Jsem nadšený, že se s vámi mohu podělit; Jen vím, že to bude úžasně!

Užívá si procházku do parku Letlá v Praze.
Navštívené destinace

Čtení, North Andover, North Reading a Middleton, Massachusetts

Manchester, Franklin, Sandbornton, Tilton, Nashua a Newington, New Hampshire

Halifax, Peggy Cove, Black Point, Chester, Western Shore, Mahone Bay, Lunenberg, Barrington, Cape Sable Island, Shelburne a Summerville Center, Nové Skotsko

Praha, Česká republika

Londýn, Anglie

Můj oblíbený dům v Novém Skotsku – dům s svatebním dortem v Lunenbergu!
Hlavní body

Úžasný výlet do Nové Skotska! Nemohu vám říct, jak dobré to bylo vracet se do mé milované Kanady. Počasí bylo neskutečně dokonalé (pevné modré nebe celý týden) a bylo to tak ohromující a úžasné a čisté.

Tato cesta byla hlavně o jižním pobřeží, oblasti jižně od Halifaxu. Musel jsem si užít Sensea Nordic Spa v Chesteru, prozkoumat Lunenbergovu architekturu, podnikl plavbu lodí kolem ostrova Oak, muzeum se vrhl v Halifaxu a naučil se, jak být dřevorubcem na Lumberjack Axerelience v Barringtonu!

Poprvé jsem se mohl poprvé seznámit s mým kamarádem Cailinem (velká změna od cestování spolu několikrát do roka). Museli jsme se potkat v lázních, chytit si pár jídel a společně se potýkat v Lunenbergu. A musím se setkat s jejími kočičími, Murphy a Rafferty.

Noc venku v The Rage Cage v Nashua. RAGE CAGE je místo, kde můžete věci rozbít! Oblékli jste oblek, rozbili nějakou hudbu a rozbili tunu skla a porcelánu. Můj kamarád Alexa a já jsme šli spolu a měli jsme úžasný čas!

Účast na mém prvním powwowu. Spadl jsem powwow, který dal Laconia Indian Historical Association v oblasti Lakes v New Hampshire, a musel jsem potkat spoustu úžasných lidí a užít si nějakou hudbu a tanec.

Užívá si lehký mošt s Cailinem v Lunenbergu!
Vidět milované kamarády a rodinu. Bylo dobré být doma a získat ten zvláštní čas s mými blízkými. tuny kvalitního času.

Obzvláště dobré bylo vidět jednoho z malých chlapců v mém životě, kterého jsem po celou dobu viděl, když jsem neviděl za rok a půl. Nyní jsou tři, a když mě viděl, běžel ke mně na velké objetí. To bylo nejlepší!

Užíváte si Amodio Rodeo na Jeopardy! Pokud jste ohrožení! Fan přinejmenším víte, jakou absolutní radost to bylo sledovat neuvěřitelný běh Matta Amodia na show. Jeho poslední epizoda byla můj poslední den v USA, takže to fungovalo příliš dokonale.

Flying Business Class zpět do Prahy. Obvykle jsem trochu parsimonious se svými body a mil, jen je doling v malém množství, ale nakonec jsem použil spoustu na letu s dlouhým přístavem v obchodní třídě. Takový úžasný způsob cestování!

Bohužel jsem nebyl podstatným fanouškem obchodní třídy na American Airlines, která se ve srovnání s mými dlouholetámi obchodními lety na KLM a zejména Ana (i když lepší než Keňan Airways). Až příště udělám Transatlantic Business Class, budu se zaměřit na Deltu, což slyším, je hezké.

Musím říci, že to bylo úžasné létání den po Bostonském maratonu. Běžci na letišti byli všichni vyzdobeni v jejich modrých a žlutých bundách a byli jako celebrity a vyprávěli všem o svých závodech!

Zábavné časy v Praze. Zpátky v Praze jsem si užil vestřízenější, než je obvyklé podzimní sezónu (typicky je po celém podzimu šedá) s festivaly potravin, odhlášení do botanických zahrad na dýněné botanické zahrady, Dia de los Muertos Halloween večírek v Manifestu. Charlieho táta nás přišel na pár dní zkontrolovat, což bylo opravdu hezké.

Dokončil jsem měsíc letem do Londýna Lnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Foto esej: Krásné kanály v Brugges, Belgie
Next post AK Monthly Recap: Duben 2020