4 dny v Hongkongu a Macau – itinerář, cestovní náklady a tipy

Po našem vynikajícím čase v Malajsii jsem odešel do Hongkongu i Macau. Byl to 4hodinový let sám, protože Jonathan musel jít do severního Vietnamu pro své vlastní dobrodružství na motorce. U manželských párů bych opravdu navrhl náklady na sebe navzájem. Je to docela zdravé pro jakýkoli druh vztahu.

Obsah

Pomocí níže uvedeného boxu objevte ty nejlepší denní výlety v Hongkongu i Macau

Hongkongské atrakce, které musíte zkontrolovat – co vidět v Hongkongu?
Co vidět v Macau?
Kam jinde jít z Hongkongu?
Co vidět v Shenzhenu?
Kolik požadavku na krátké hongkongské dobrodružství?
FAQ: Často se ptát na cestování do Hongkongu

Pomocí níže uvedeného boxu objevte ty nejlepší denní výlety v Hongkongu i Macau

Dobře, tak se vracím na můj hongkongský výlet, bylo opravdu jednoduché jít do centra města z letové terminály od vlaku. Jen mi to trvalo přibližně 30 minut, stejně jako už jsem v cíli.

V mém případě jsem měl tu čest, že jsem byl ubytován 2 z nejlepších hotelů v zemi, Pottinger Hotel a Olympian Hotel. Abych byl přímý, Hongkong není váš typický útočiště batůžkáře. Pokud se mě zeptáte, je to spíše kupující čtvrť. Pokud však cestujete s rozpočtem na šněrování, existuje velké množství ubytoven a regionálních restaurací, z nichž si můžete vybrat, můžete zjistit náš seznam právě zde pro hotely s rozpočtovým plánem a ubytovny pro batůžkáře v Hongkongu.

Pro let si můžete prohlédnout webové stránky AirAsia a také hledat jejich promo, stejně jako prodej sedadel a získat přesně stejný zážitek z zábavy, jaký jsem měl v Hongkongu.

Číst přidružené články:

Seznam nejlepších špičkových hotelů v Číně

10 Tradiční aktivity čínské medicíny, které můžete hrát v Pekingu, Čína

Seznam nejlepších špičkových hotelů v Hongkongu

10 okouzlující aktivity pro páry v Hongkongu

Seznam nejlepších ubytoven v Hongkongu

Hongkongské atrakce, které musíte zkontrolovat – co vidět v Hongkongu?

Podívejte se na několik velkých i cenově dostupných zájezdů, které byste mohli udělat v Hongkongu.

Co se mi na Hongkongu líbí, je to, že vám nikdy nedojde den aktivit, stejně jako den. Ve skutečnosti se můžete připojit k 6hodinovému večernímu turné s plavbou a být fascinován světelnými show Hongkongu, pouliční trhy a samozřejmě delikátní jídlo.

Hongkongské pozorovací kolo-Získejte pohled na přístav Victoria srážku shora.

Temple Street v Jordánsku i enklávy Yau Ma Tei – jste připraveni na nějaký nákup? Toto místo je chápáno jako jeden z nejrušnějších bleších trhů v této oblasti. Rovněž telefonují tímto umístěním „Pánské ulice“. Trh začíná ve 14:00, ale během pozdního odpoledne byste viděli více lidí. Zde můžete objevit prakticky cokoli!

Harbour Cruise Bauhinia – jsem si jistý, že byste byli unaveni kromě vyjednávání a také k hagglingu v Temple Street. Čeká tedy vynikající večeře formou bufetu, zatímco posloucháte online hudbu, která se hraje na pozadí.

Symfonie světel – Když v Hongkongu, nenechte si ujít tuto show, kde je naprosto okouzlující a neuvěřitelná. Chtěl jsem, aby tam byl Jonathan se mnou, ale stojí to s mým přítelem, jedl Belle, přesto to udělal zvláštní.

Pokud si přejete vidět Disneyland i další atrakce, jako je tento, podívejte se na náš další hongkongový itinerář zde!

Třetí den jsem se rozhodl jít do Macaa, kde jsem dostal spoustu bezplatných testů vkusu! Neměl jsem žádný koncept, kam jít, ale můžete to jen „křídlo“, protože není opravdu těžké obejít a objevit něco zajímavého. Když však uvidíte Macau, neočekávejte však na pasové razítko. Haha! Cestování do Macau je opravdu snadné, stačí jít na trajektový terminál a to je to, že se to však objevuje, může to být matoucí. Můžete si kutilství (používat bezplatné kasino raketoplány) nebo získat regionální průvodce, který vás povede po městě (a někdy jsou drahé). Pro sebe jsem udělal rezervu na své turné v Hongkongu, takže jsem se nemusel zajímat o žádný typ hagglování nebo rezervace, protože mám jen den na Macau!

Co vidět v Macau?

Podívejte se na několik velkých i cenově dostupných zájezdů, které byste mohli hrát v Macau.

Zříceniny St. Paul – s největší pravděpodobností jste to viděli z cest svého přítele. Zříceniny sv. Pavla jsou chápány jako jedna z nejvíce fotografovaných oblastí v Macau. V roce 2005 byla uvedena jako součást historického centra Macaa.

Macau Tower – To nabízí nejlepší výhled na Macau, stejně jako si můžete užít restaurace, divadla a nákup nákupních center uvnitř.

Senado Square – Toto je také součást historického centra UNESCO v místě světového dědictví Macau. Náměstí bylo pojmenováno po Leal Senado, uspokojivém místě pro Číňany i portugalské staletí. Právě tady můžete objevitnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Koh Phi Phi je velmi ohromující a může vás zabít
Next post Plavba s pobřežními Mississippi