Plavba s pobřežními Mississippi

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

“Čtení v centru města.” To je návrat. “

“Je to skutečné?” Zeptal jsem se. Bylo mi 21, děsila jsem na léto, stejně jako můj šéf týdne mi řekl, že moje vlastní rodné město bylo pozoruhodné.

“Je to něco zvláštního.” Už nevidíte tolik měst. “

Tak jsem o tom nevěřil. Vyrůstající ve městě Massachusetts, které bylo založeno v roce 1644, je jednoduché předpokládat, že všechna americká města mají kompaktní, pěší centrum s rozkošnými budovami, společné a několik výrazných kostelů.

Když jsem začal cestovat s Kalifornií v Texasu a také s jihozápadem, začal jsem si uvědomovat, že taková, že taková města jsou opravdu docela vzácná. V těchto dnech je mnohem pravděpodobnější, že objevíte současné vzory a také nákupní centra obklopená obrovskými automatická parkoviště. Chcete chodit? Vydejte se do nákupního centra nebo nákupního centra.

A dokonce i v mém rodném městě se kolem místa objevují nové pokroky. Obrovské lékárny převzalo řadu malých výkladů; Obrovský komplex ukotvený v domácnosti a Jordánskou je také novým hlavním nákupním centrem. Důvody vidět čtení v centru města jsou méně a také méně.

To znamená, že v kapsách Ameriky stále existují krásná malá návratová města. Objevil jsem ještě jednu na hlubokém jihu – Ocean Springs, Mississippi.

Ocean Springs je, jak můžete hádat, nejlépe na pobřeží v Mississippi, kamenný hod z hranice Alabamy. Mnohem všeobecně známý biloxi je právě vedle. Měl jsem však rád, že jsem zde založil mnohem víc než Biloxi.

Co to bylo opět desetiletí? Kdyby to nebylo pro auta, mohl bych přísahat, že jsem byl v padesátých nebo 60. letech.

V centru Ocean Springs není moc vystoupit, ale měl jsem dobrou procházku a podíval se na několik obchodů.

V Gině, uměleckém obchodě s módními šperky a designem domu (typ umístění, které by vaše matka milovala), jsem byl pobaven, abych objevil přívěsek postavený z keramiky Stoke-on-Trent! Stoke-on-Trent, město v Anglii Midlands, bylo používáno jako jeden z nejlepších producentů jemné keramiky.

Měl jsem dobrý chatu s majitelem o náhrdelníku, o mé výlet a přesně o tom, jak jsem směřoval na Floridu. “Měl bys jít na moře,” povzdechla si. “To je nádherné.”

Neřídila ani slovo o tom, co způsobilo, že moře bylo tak úžasné, ale její povzdech byl tak hluboký a zasněný, okamžitě jsem pochopil, že jsem tam musel jít.

Nakonec to bylo jedním z vrcholů cesty.

Biloxi

Všude, kam jdete na pobřeží Mexického zálivu, je hmatatelný pocit „před“ i „po“. Událost, o které lidé mluví, je samozřejmě hurikán Katrina. Je obtížné si představit jednu přírodní katastrofu, která ovlivnila vyšší pruh americké krajiny než tato.

Bylo to téměř deset let, protože Katrina. Vývoj byl pomalý. Poškození je stále viditelné. Stejně jako bez ohledu na to, jak obtížné se pobřeží Mexického zálivu táhne dopředu, je to stále tam a krvácí do současnosti.

Biloxi je hlavním cílem pobřeží Mexického zálivu Mississippi, plné kasin a prodloužených pláží. Podél krajiny je několik doteků kultury, jako je Ohr-O’Keefe Art Museum, ale Biloxi se chápe tak daleko a široké jako cíl pro slunce a propuštění.

Bohužel, povětrnostní podmínka nebyla během mé návštěvy nejlepší. Bílé písečné pláže byly zakrývány těžkými šedými mraky, takže výlet na pláž, nikoli nejlepší aktivitu pro tento den.

Ale musel jsem si prohlédnout alespoň jednu z nejlepších restaurací Biloxi.

Half Shell Oyster House

“Promiňte,” přitáhne hlas u stolu za mnou.

“Ach, omlouvám se,” říkám a přesunul židli, aby se mohla dostat kolem.

“Ach, zlato, předpokládal jsem mě.” Jsi faaaaaaahn. “ Ona se usmívá. “Vaše ahhhhhs jsou krásné.”

Jedná se o opakující se styl mého času na jihu-lidé se omlouvají předem (ne na rozdíl od Britů) a také sledováním tím, že vás rychle vylepšují (zcela na rozdíl od Britů).

Half Shell přišel velmi navrhl Amit z Country Inn v Ocean Springs. Jako významný fanoušek ústřice jsem byl nadšený, že jsem konečně vyzkoušel některé ústřice z jižního stylu, i když jsem přemýšlel, jestli bych se v nich opravdu potěšil. Rád jíst syrové ústřice s trochou citronu, křenu, poklesem Tabasco a také spoustu chladné oceánské vody kapající pod maso. Proč by ses s tím pohrával?

Dostal jsem talíř vzorkovače: tři charbroiled ústřice (máslo, česnek, bylinky, parmezán), tři ústřice Bienville (krab, krevety, slanina, drobky chleba, parmesan), tři ústřice Rockefeller (špenát, smetanový sýr, Pernod, Pernod, Parmesan) a také tři ústřice Orleans (horká omáčka Cajun).

Ó MŮJ BOŽE.

TheÚstřice. Tyto úžasné, fantastické ústřice.

Tyto ústřice byly to nejlepší, co jsem jedl na celém výletu #Southusa-konkrétně podpisové charbroiled ústřice s Orleans Oysters jako vzdálený finalista.

Tyto ústřice byly tak dobré, že jsem škrábal skořápky svými zuby, nadšený pro všechny zbytky, které bych mohl dostat.

Half Shell je špičkové umístění-ale talíř 12 zcela oblečených i charbroiled ústřice byl jen 18 USD. Rozhodli by se to zdvojnásobit ve špičkové restauraci mořských plodů v Bostonu!

The Shed

Když vám téměř každý regionální řekne, že požadujete jít do konkrétního grilovaného kloubu, posloucháte je. V tomto případě to byla přístavba, regionální rodinný grilovaný kloub, který má nyní svou vlastní show na potravinové síti.

Místo se zdá, jako by bylo vyhozeno dohromady z kusů odpadu – stejně jako ano, bylo to opravdu vyhozeno z zachráněných předmětů. Funguje to však drsným způsobem.

Uvnitř jsou parkové lavičky a bluesové kapely provádějí několikrát týdně.

Je to down-domácí, extrémně otevřené místo. Jako Yankee mě personál i spoluobčany přivítali s otevřenou náručí.

Pokud by existovalo něco, co by si zasloužil kamarád pro ústřice konzumované jen před 30 minutami, byla to jejich specialita: tažený vepřový sendvič.

Teď to bylo skvělé tažené vepřové maso! Perfektně se roztavilo. Úžasné bramborové hranolky i nádherný čaj také nebyly špatné.

Štěňata se inzerovala jako bláznivá – v obchodě v Ocean Springs jsem zjistil, že mají na prodej alespoň spoustu grilovacích omáček spolu s širokou škálou zboží. To by mohlo skončit jako další hlavní franšíza grilování.

Zajímavé je, že jsem zjistil, že několik znaků uvnitř způsobilo, že odstranil, že rasistický jazyk nebyl v kůlně přijatelný. Obvykle je to situace pro celou dobu – to však není typ věcí, které vyžadujete, aby si vložili znamení, mnohem méně několika znaků.

Přinutilo mě to pochybovat o tom, kolik rasistického jazyka obvykle slyšíte za běžnou noc v Mississippi nebo někde jinde na jihu.

Stejně jako tradice Katriny by mohla tato ošklivost krvácet pod povrchem vůbec?

Kde jsem zůstal – Country Inn i apartmá, Ocean Springs

Byl to dlouhý den, kdy jsem se vydal na letový terminál, aby zvedl auto, znovu se zavěsil, jezdil na plantáž dubové uličky, zamířil zpět do New Orleans, pak v těžkém webovém provozu do Mississippi – nicméně neexistuje žádná metoda lepší odpočívat než v Jacuzzi na pokoji.

Country Inn v Ocean Springs je nejlepší z dálnice a také krátká jízda od centra města i z oceánu. Biloxi je asi 10 minut jízdy; Shed je asi 10-15 minut odtud. Stejně jako ostatní Country Inns byly postele pohodlné, snídaně byla horká a služba špičková. Sazby začínají kolem 66 $ za noc.

Skutečným vrcholem této Country Inn byl však Amit, jeden ze zaměstnanců recepce, který šel nad i mimo něj, aby se ujistil, že mám úžasný pobyt. Je to rodák z Mississippi a také se ptal koncepty věcí. Stejně jako by to pro něj nebylo, nikdy bych nenašel ty ústřice měnící život na Half Shell. Stejně jako byl také horlivým obhájcem kůlny!

Pokud dostanete možnost zůstat tady a povídat si s AMIT, buďte ujištěni – zajistí, že máte co nejchutnější čas.

Kampaň #Southusa vám dává Country Inns i apartmá od Carlsona a Holiday AUTOS. Všechny názory, jako vždy, jsou moje vlastní.

Získejte e -mailové aktualizace od KateNever Miss a příspěvek. Odhlásit se kdykoli!

křestní jméno
Poslední jméno namelast
Váš e -mail s e -mailem
Předložit

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 4 dny v Hongkongu a Macau – itinerář, cestovní náklady a tipy
Next post 28 věcí, které jsem se dozvěděl o životě, lásce, stejně jako o štěstí