Mohlo by být Chicago nejlepším městem ve státech? Náš vitální průvodce po větrném městě

Je snadné panikařit, když se dostanete na místo jako Chicago. Je tu tolik, co můžete dělat, že nevíte, kde začít, a ostré drápy FOMO se mohou opravdu kopat do vaší strany. Náš průvodce prvním časovačem po Chicagu je tu, aby vám pomohl.

Chicago je plné fascinující historie, ohromující architektury, mimořádného jídla a úžasných lidí.

Měli jsme to štěstí, že jsme si to prohlédli-moje osobní velmi milované americké město-několikrát. Je to jedno z těch výjimečných míst, která se při návštěvě zlepšuje.

Jednoduše procházka ulicemi města vám dá spoustu, ale náš životně důležitý průvodce po Chicagu vám doufejme, že vám dá mnohem více směru. V žádném případě to není vyčerpávající průvodce, takže se prosím přidávají své vlastní nápady a doporučení v komentářích níže.

Základní průvodce po Chicagu, IL

Jeden mnohem více upozornění, než se uvízneme: ačkoli jsme zahrnuli několik místních tipů, jedná se o seznam založený na našich vlastních zkušenostech – jsme jen pár lidí, kteří se kontrolují ze zámoří.

Kde zůstat v Chicagu

Jako velké město jsou doslova stovky míst k pobytu v Chicagu – a to je předtím, než se podíváte na věci jako Airbnb.

Ale zde jsou tři hotely ideální v ohromující míli a smyčce, kterou jsme si užili:

Kimpton Monaco Chicago

225 n Wabash Ave, Chicago

Kimpton Monaco, dokonale umístěný na jižním břehu řeky Chicago, je nejen na nejlepším místě, které také poskytuje mimořádnou službu. Hotely Kimpton jsou známé svým nadzemním postojem a Monako není výjimkou.

Naše apartmá se dívalo na řeku a bylo vrcholem jedné z našich mnoha nezapomenutelných výletů do států.

Zde je naše recenze Kimpton Monaco a video průchod.

Kimpton Gray

122 W Monroe St, Chicago

Hluboko ve službě v Chicagu si možná nemyslíte, že Kimpton Gray je na nejlepším místě pro turisty. Toto město však není jako mnoho dalších, kde CBD padá na obličej mimo úřední hodiny. Je to pořád naživu.

Jste také blízko k některým z nejlepších památek ve městě.

U hotelů nemůžete být mnohem lepší než tento nově zrekonstruovaný kus Chicago historie. Ve skutečnosti to byla nejvyšší budova světa na chvíli.

Podívejte se na naši úplnou recenzi a video průchod Kimpton Grey zde.

W Chicago Lakeshore Hotel

644 N Lake Shore Dr, Chicago

Pokud je vaší prioritou zůstat co nejblíže k jezeru Michigan, je tento hotel pro vás. Z oken naší velké „velkolepé místnosti krále“ jsme měli nad vodou superlativní výhledy a otočná světla ruského kola a mola námořnictva.

Odtud jste kamenem hodí z Ohio Street Beach, Navy Pier a samozřejmě ohromující míle.

Klikněte sem pro naši recenzi W Lakeshore.

Věci dělat v Chicagu

V Chicagu je toho tolik práce, je těžké vědět, kde začít. Ale jsme šokováni, kdykoli mluvíme s místními obyvateli, že doporučují jednu věc nad všemi ostatními, pokud je to poprvé zde:

Chicago Architectural River Cruise

Nebyli jsme si jisti, jestli to bude dobré, ale od začátku do konce stojí to za váš čas a peníze. O tomto pozoruhodném městě se toho tolik dozvíte a uvidíte Chicago z úplně jiného úhlu. vysoce doporučeno.

Vstupenky na plavbu můžete získat zde.

A tady je naše recenze Chicago Architectural River Cruise pro mnohem více informací – a trapnou starou fotografii mě!

Cloudová brána

Synonymem pro Chicago je gigantická stříbrná socha poblíž Millennium Park. Cloudová brána je lépe známá jako „Bean“ pro počáteční mazlení svého návrháře Sira Anish Kapoor, je slavným uměním, na které se musíte jen podívat. Jeho zkreslení odrazů městského panorama vytvářejí zábavnou fotografii a chůze pod 3,7 m obloukem je skutečný výlet.

Kulturní centrum v Chicagu

78 E Washington St, Chicago

V rámci zdí ohromující budovy z konce 18. století, která byla kdysi domovem první veřejné knihovny v Chicagu, je kulturní centrum jedním z mnoha městských míst. Její ohromující kopule vitráže a neobvyklé dekorace jsou fascinující a řada veřejných výstav zde naznačuje, že je vždy co vidět.

Kupte si brožuru Chicago Citypass

Pokud jste tu několik dní, brožura Chicago Citypass vám poskytne úžasné slevy (asi 50%) na vstupních vstupech na nejlepší památky v Chicagu. Brožura vám také poskytuje úžasné nápady na nejlepší čas na prohlédnutí každé atrakce, nejlepší nápad pro vaši kontrolu a také kde najít jídlo v okolí.

Můžete si brožuru získat online a mít v telefonu digitální kopii, mít do hotelu doručenou brožuru, nebo si ji vyzvednout na poskytnutých místech. Ať tak či onak, je to stejná cena.

Dostanete přístup k některým z nejlepších, spoustu populárních památek a mnoho z nich vám také dává přístup k této brožuře.

Tady jeCo je v brožuře Chicago Citypass:*

Skydeck Willis Tower

Po dlouhou dobu to byla nejvyšší budova na světě. Je to však docela vysoko! Skleněné krabice vyčnívající z boku budovy jsou pozoruhodným zážitkem. Expresní průsmyk, který dostanete s knihou CityPass, stojí za váhu.

Shedd Aquarium and Field Museum

Ještě se nám nepodařilo dostat se na tato dvě místa, ale vypadají skvěle. Polní muzeum má vynikající sbírku artefaktů ze starověkého Egypta a největší, hodně neporušené fosilie T Rex.

Buď Adler Planetarium nebo Art Institute of Chicago

Nechodili jsme do planetária Adler, ale umělecký institut je úžasný. Mnohem více uměleckého muzea má toto místo mimořádnou škálu děl, včetně podstatné sbírky Monet, která je úžasná vidět. Ale je tu umění, které se datuje 3 200 let. Můžete tu strávit celý den, je to obrovský komplex.

360 Pozorovací paluba Hancock Tower nebo Museum of Science and Industry Chicago

Hancock Tower – také jednou nejvyšší budova na světě – vám dává úplně odlišný výhled na město, čtyři další státy a samozřejmě šumivé vody jezera.

Úhledný trik, který se dostane na vrchol věže, aniž byste platili nebo ve frontě za pozorovací palubu, je jít do baru na úroveň níže. Získejte sedadlo u okna a potěšení z jednoho z nejlepších martinů, jaké kdy budete mít.

Muzeum vědy a průmyslu je ve skutečnosti poslední zbývající budovou světového veletrhu z roku 1893, který na mapu opravdu postavil Chicago. Nejen, že se jedná o senzační budovu, ale je to také největší vědecké muzeum v zemi.

*Tyto atrakce byly přímo v době psaní. Atrakce v brožuře mohou být v průběhu času přidány a odstraněny.

Navštivte vesnice

Rychlá jízda vlakem na sever a západ od centra města vás postaví mezi mnohem autentičtější Chicago, než jaké vidíte ve smyčce nebo mag Mile. Zde je jen málo, na kterém jsme byli a milovali.

Bucktown a Wicker Park

Zkoumání ulic kolem těchto dvou předměstí s vám ukáže mnohem bohatší poloměstské čtvrti v Chicagu. Spousta barů, restaurací a kaváren je zde lákavé strávit tady mnohem více času.

Logan Square

Logan Square byl s trochou mnohem více štěrku než Bucktown a Wicker Park teprve nedávno gentrifikován. Stále existuje spousta známek tvrdé minulosti tohoto předměstí. Tady jsou některé pozoruhodné bary, pivovary a lihovary, které jsou nezbytné.

Revoluční pivovar, Chicago Distiling Co, Scofflaw a nejlepší záměry jsou úžasné pro nápoje, chaty a jídlo.

Kde jíst v Chicagu

Chicago je stravovací ráj. Možnosti jídla jsou zde úžasné. Od hlubokých klasik až po speciální místa pro foodie skrytá daleko, tady je několik, do kterých jsme se zamilovali.

BAR BISKAY

1450 W Chicago Ave, Noble Square, Chicago

Snad jeden z nejvíce podhodnocených, ale úžasných zážitků z jídla, které budete mít, se Bar Biscay zaměřuje na jídlo konkrétně z Atlantické strany Španělska a trochu, pokud Francie. Jídlo je jednoduché, ale jídla jsou dobře provedená-těžká rovnováha k dosažení. Bar je zde také velkolepý.

Rootstock White Wine & Beer Bar

954 N Kalifornie Ave, West Town, Chicago

Kromě jednoho z majitelů – Johnny Hap o vás mluvíme – být trochu Nob, toto místo je v pohodě. Jejich bílý víno je zajímavý a v restauraci je pohodlný pocit. Pokud jde o jídlo, může to být nejlepší hamburger, jaký jsem měl. Velké volání, ale bylo to skvělé.

Billy Goat Tavern

430 N. Michigan Ave na nižší úrovni, Chicago

Tento hamburgerový kloub, trochu instituce a zvláštní místo k návštěvě, má na základě i založeno i v sobotu v noci živou náčrtek. V těchto dnech je po městě několik kozích kozích, ale originál je na nižší úrovni N Michigan Avenue. Mimochodem jsou hamburgery krvavé chutné.

Portillo’s

100 W Ontario St, Chicago

Chicago Hotdog je speciální stvoření. A to je to, co si Portillo vytvořil vlastní. Obecně má Chicago Hotdog hodně okurky a zelí. Portillo to dělá nejlépe.

Restaurace Oak Street Beach

Když už mluvíme o Chicago Hotdogs, moje první zkušenost s jedním byla v restauraci Oak Street Beach. Nejen, že se dostanete na dobrý příklad psího psa Chitown, ale můžete se těšit na lidi, kteří sledují na této populární pláži u jezera.

Hluboké pizzy

Většina místních vám nedává moc za doporučení na pizzu na hluboké jídlo. Není to někde, kam normálně jdou. Pokud je však tlačíte, normálně řeknou Giordanovi nebo Lou Malnati.

Giordano je docela dobrý, ale ve skutečnosti je to „plněná“ pizza se sýrem mezi dvěma základnami a bohatými rajčaty nahoře.

MALNATI je skutečným obchodem pouze s jedním opravdu hlubokým pokrmem. Je to něco, co musíte absolutně zažít jednou … možná dvakrát!

Doporučení od místního

S omezeným časem, který jsme měli v Chicagu, si myslíme, že jsme udělali dobře, ale stále existuje tento seznam náš motorista Uber zLetiště nám dalo (milujeme doporučení Uber!), na kterém pracujeme:

Al’s Hovězí maso – pro další Chicago Classic: Italský sendvič.
Slyšel jsem, že Carm je v malé Itálii je také pozoruhodný pro své sendviče.
Gibson’s Restaurant Bar-městský centrální steakhouse
Nebe na 7 – úžasné jídlo Cajun
Ocean Prime a Harry Carey’s – oba steakhouses s úžasnou reputací

Kde pít v Chicagu

Byli jsme velmi nadšeni, když jsme se dozvěděli, co jsou výjimeční pijáci Chicagoans. Milují šerbet. Z tohoto důvodu je po celém městě celá řada zavlažovacích děr. Nabídka a poptávka, zlato!

House Clark Street Ale

742 n Clark St, Chicago

Možná můj velmi milovaný pivní bar vůbec, objevil jsem dům Clark Street Ale na samém začátku sólového samostatného hopu (zní to smutně, ale ve skutečnosti jsem měl nejlepší čas) v roce 2013. Mají na kohoutku pozoruhodný výběr zde To se pravidelně mění. Zachytávejte sedadlo u baru a potěší se při žertování.

Revoluční vaření

2323 n Milwaukee Ave, Logan Square, Chicago

Jaké je to přátelské místo. Od chvíle, kdy jsme vešli do bodu, kdy jsme se odtáhli pryč, jsme to milovali tady. Skutečně vynikající piva vyrobená a nalita zde. Jídlo je také úžasné.

Chicago Distiling CO

2359 N Milwaukee Ave, Logan Square, Chicago

Těsně po silnici z pivovaru revoluce má tento lihovar a sklepové dveře velmi úžasnou atmosféru, ale také některé z nejlepších žito a jediné sladové whisky, které najdete. Vzali jsme s sebou láhev jejich slepého tygra žita. Také zde dělají úžasné koktejly. Moje mrtvola Reviver zasáhla místo!

BAR BISKAY

1450 W Chicago Ave, Noble Square, Chicago

Jídlo je zde úžasné a to je Biscayovo zaměření. Ale bar by měl mít vlastní zmínku. Nejenže jsou police šíleně dobře zásobené, ale lidé, kteří drží třepačky, opravdu vědí, co dělají.

Nejlepší úmysly

3281 W Armitage Ave, Logan Square, Chicago

To sladké místo mezi potápěčským barem a mluvením, nejlepší úmysly je hodně zábavy. Od nápisu „Fancy Cocktails“ nad barem až po staré školy Arcade Games Back, budete chtít zůstat tu jen o jednu mnohem víc po každém kole.

FYI, slouží angostura hořkosti na kohoutku zde. Zkuste to – slouží mu v rámci a je to vlastně úžasné.

Scofflaw

3201 W Armitage Ave, Logan Square, Chicago

Tento maličký bar dělá velmi dobře (obrovský) Martini – do bodu, kdy jsme potřebovali položit sklo na stůl a záviset na meniskus!

Stojí za váš čas, Scofflaw (jméno pro nelegálního pijáka během zákazu) je ztělesněním hygge – to norské slovo pro útulné místo, díky kterému se cítíte pohodlně a v pohodě.

Zdroj klavírní bar

16 W Ontario St, Chicago

Už jste někdy měli pocit, že jste vlastně na filmu nebo televizi a ne skutečným životem? To je to, co dostanete na Redhead’s.

Když se chystáte na pití a jděte a postavte se u kulatého baru a poslouchejte klavíristu, který uprostřed něj hraje klavírní muže, zatímco všichni – a já naznačuji všem – zpívá spolu … je to kouzelné a tolik zábavné.

Je tu také úžasné malé nádvoří tu nejlepší pro doutník pozdní noční … mají dokonce humor. Jen řekni.

Jak se dostat do Chicaga

Byla to dlouhá a obtěžující cesta s alespoň jedním spojujícím letem, aby se dostal do Windy City z Austrálie. Ale to se teď všechno změnilo.

Od dubna 2020 má Qantas přímé lety z Brisbane přímo do Chicaga, s plány létat přímo z jiných hlavních měst Aussie, včetně Sydney, se pěkně scházejí.

V opačném případě, proč se nejen dostat kamkoli se stávat a pracovat se do Windy City v jedné z největších zemí, do které se cestuje. Naše poslední cesta do Chicaga jsme dorazili pomocí Kansas City, MO – grilování světa!

Zde si můžete přečíst mnohem více o našem čase v KCMO.

Máte nějaké horké nápady na objevování Chicaga? Řekněte nám v komentářích níže!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post HOW THIS BOOMER couple TRAVELED THE world FOR A YEAR
Next post Kompletní seznam cestovních balíčků pro ženy