Beyond London: Nejlepší středověká vesnice v Anglii – Lavenham, Suffolk

s jeho křivými domy Tudor, které se nakláněly na jeho bitovou vysokou ulici a dědictví sahající zpět k Williamovi, dobyvateli Lavenhamu, Suffolk je britská historie v maso. Je to dokonce rodiště Brumbála a Harryho Pottera!

Dlouhá historie Anglie poskytuje návštěvníkům tolik, aby se podívali na to, že je téměř ohromující. Od nejvýznamnějšího města po nejmenší vesničku můžete zjistit důkaz o mimořádných věcech, které se objevily právě tady v tisíciletí.

Návštěvníci Spojeného království běžně míří přímo do Londýna – do Epicentru – za jejich vkus Anglie, což dává nejlepší smysl.

Ale trochu zastrčená města, jako je Lavenham, hluboko v krajině Suffolk, nám poskytují koncentrované kapsy středověké i Tudor Anglie, které oživují historii. Pokud chcete opravdovou chuť Anglie, jsou to taková města, která mají největší chuť. Ve skutečnosti by Lavenham mohl být nejvíce anglickou vesnicí, kterou najdete.

Lavenham, Suffolk

Zde získáte pocit, že věci se nezměňují extrémně. Ve skutečnosti podle regionálního okresního sčítání lidu se ani údaje o populaci Lavenhamu za posledních 200 let příliš nezměnily.

Počet napůl dřevěných tudorových budov vesnice však ještě více zřejmé, že modifikace přichází do Lavenhamu blaženě pomalu.

Díky vesnici a obchodu vlny a cechům byl Lavenham, když bylo jedním z 15 nejlepších měst v Anglii, což je s největší pravděpodobností, proč můžete vidět takové bohatství příkladů tohoto typu architektury. Měli peníze na stavbu.

Věci k vidění v Lavenhamu

Tržní náměstí a Guildhall

Lavenhamovo tržní náměstí bylo, když bylo jedním z nejrušnějších, mnoho klíčových míst pro službu v zemi. Na počátku 15. století zvýšil prodej svého váženého modrého vlněného materiálu Lavenhama do 14. nejbohatšího města v Británii.

Pro zajištění město i jeho průmyslu byly Guildhalls vyvinuty kolem náměstí, což je to, co můžete vidět dnes. Tyto překvapivě brilantně zbarvené dřevěné rámové budovy stojí od typické černé, bílé nebo šedé Tudor, stejně jako středověké styly napůl Timber, které obvykle vidíte.

Tento čtverec představuje srdce Lavenhamu a dokonce i v klidných dnech, stále můžete cítit jeho význam. Byl to také soubor pro Johna Lennona a také pro krátký film Yoko Ono v roce 1969.

Dům de Vere

Lavenham, dar od dobyvače Williama, jeho švagrové Alberic de Vere brzy po invazi 1066, zůstal v domácnosti de Vere až do roku 1703.

Dům domácnosti na Water Street – De Vere Home – stále existuje a také byl soubor CGI pro domácnost v domácnosti Harryho Pottera (a Brumbáls ‘) v smrtelných posvátných částech I. Ve filmu bylo několik dalších ulic jako ve filmu jako Stejně jako je zábava vyzkoušet a také je oblast.

Timbers Antiques

Na hlavní ulici se tento obchod se starožitnostmi jeví jako běžný, typický obchod v malé vesnici. Když však tlačíte dveřmi a začnete zkoumat, uvědomíte si přesně, jak špatné byly vaše předpoklady.

Toto umístění je obrovské a také plné všech typů pokladů. Vrdící, nerovnoměrné podlahy i staré nízké stropy dělají tento dlouhý obchod, který se táhne přes 40 metrů, ještě větší. Je to, jako byste zkontrolovali neobjevený tah pokladu od nějakého bláznivého Kleptomaniac Pirate. To je nádherné.

Křivý dům

Po staletí se začaly všechny starobylé domy podél Lavenhamových ulic. Přidává to k mimořádné estetice vesnice, ale také vás nutí ptát se přesně, jak několik z nich stále stojí.

Některé jsou připáleny, jiné jsou zkroucené. Někteří se nad vámi objevují jako učitel rozrušené instituce. Je tu však jedno konkrétní, že se naklání mnohem víc než ostatní.

Stejně jako věž Pisa je tento dřevo orámovaný domov Tudor známý ve své wobbliness. Zdánlivě podporovaný svými sousedy, jeho posazená střecha vypadala téměř vesele s úhlem horního patra všiml si, pokřivený domov vzdoruje gravitaci.

Ale nejlepší ze všech, můžete jít dovnitř …

Kde jíst v Lavenhamu

Čajové místnosti Munnings

Munnings Tea Spaces, který je umístěn v nakloněných lesích Crooked House, je jedním z našich preferovaných míst, kde se rozhodnete pro oběd. Naše jediné varování: Ukažte hlad.

Majitel i šéfkuchař Everyl Mall se ukáže na to nejlepší pluh, jaké kdy budete mít, sendviče, které jsou stejně plní, jako jsou chutné, sýrové koláčky stojí za svou váhu ve zlatě (a tyto krásy jsou těžké) a také proprietární směs Čaj, díky kterému je to tak extrémně anglický, budete chtít ještě jeden hrnec.

Čajové prostory jsou ozdobeny starožitným pocitem, který se hodí do města jako rukavice. Vystavené dřevěné paprsky, rozkošné bitové lampy, krajky, Čína, čajové kosi a obrázky ve starých rámečkách – je to, jako byste obědvali v něčí doma.

Rovněž existuje nezdravé množstvíFotografie související s koňmi a ozdoby kvůli závazku každého závodění. Nechte ji mluvit o typu a také ona bude tvým dobrým přítelem na celý život!

Ujistěte se, že telefonujete dopředu, protože existuje pouze 5-6 tabulek. Nahoře, kde se podlaha opírá o osnova v dřevěném rámu, je k večeři krásný stůl, který si můžete zarezervovat na události. V ložnici vedle je také postel se čtyřmi planetami.

Munnings také funguje jako B & B – mohu si jen představit, jaká by byla snídaně. Kvalifikace Everyl jako šéfkuchaře by určitě vyzařovala, stejně jako na oběd.

Angel Hotel

Pokud nemáte žádný druh štěstí rezervovat stůl v Munnings nebo elegantním pivem s obědem, je váš cíl hospoda The Angel Hotel Village a restaurace na rohu tržního náměstí.

Angel, který odpovídá munnings pro svou přitažlivost a autentičnost, si udržoval své původní rysy podřízených paprsků a krásný krb u baru. Jídlo právě zde je domácí, ale dovedně vyrobené a pivo – mnoho výrazně – je dobře udržováno.

Rovněž je zde nabízeno 8 okouzlujících vypadajících prostorů, z nichž každá má nejlépe dotyk pro krátkodobý pobyt.

Butchers Lavenham

Pokud hledáte možnost Take-Away, musíte si prohlédnout lahůdku Lavenham Butchers. Jejich pult je plný domácích (ano, dělají je) klobásy, koláče, skotská vejce a další zázraky pečiva. Ne zmiňujte skvělou volbu ošetřeného masa, antipasti i sýrů.

Pokud máte v okolí zařízení vaření, ještě lepší. Jejich klobásy jsou vynikající, všechny vyrobené v domácnosti s masem na volném dosahu, dokonce zdroje regionální divoké zvěřiny sezóny a také mě nezačali na jejich slaninu.

Hadleyho zmrzlinová salon

Pokud máte náladu na něco sladkého, udělejte svou metodu pro Hadleyho zmrzlinu. Toto umístění je působivé. Všechno je ručně vyráběné i místně pocházející, od Maldon Sea Salt a Essex Honeycomb po starší kvetery z vlastních živých plotů a krém z jejich mléčné farmy.

To, co začalo jako nadšení pro majitelku Jane Hadleyové, se proměnilo v plnohodnotnou operaci. Stejně jako moje dobrota zmrzlina je dobrá.

Mimochodem, můžete tam oblast moje máma i táta? Nejsou roztomilí?

A pokud hledáte mnohem více věcí k jídlu, nejste daleko od jednoho z našich dalších preferovaných měst Suffolk: Sudbury. Tady je náš průvodce, kde se najíst v Sudbury.

Kde zůstat v Lavenhamu

Přestože Lavenham je pod dvouhodinovou jízdou z Londýna a také stojí za den, je tu také poněkud několik míst, kde zde zůstanete. Možná pochopíte toto mimořádné umístění s jeho historií i krásnými budovami – nemluvě o jeho přátelských místních obyvatelích.

Zde jsou naše doporučení:

Chata Keeper Cottage

Tato útulná chalupa se dvěma ložnicemi s kousky zděnou i zajištěnou zahradou je ideální uprostřed tržního náměstí a přehlíží Guildhall. Pro všechny pohodlí stvoření, o které byste si mohli přát při pobytu v zemi, má chalupa tržního chovatele.

Každý detail – od uvítacího komentu a bezplatné dekantované whisky po celkovou kuchyňskou oblast a také ukončení dřeva – je tu, aby byl váš pobyt v Suffolku metodou, kterou chcete.

Hodinová chata

Přímo naproti domu slávy Harryho Pottera se Hour Cottage na Water Street postaví na velmi pohodlný pobyt. Ačkoli tato budova se dvěma ložnicemi Redbrick II je plná historie, je také ve svých zařízeních naprosto moderní.

Osobní odstupňovaná zadní zahrada způsobuje, že nejlepší oblast může kopnout zpět na ranní kávu nebo se dívat na slunce pomalu klesá na ty fantastické dlouhé letní noci.

Labutí v Lavenhamu

Pro originální špičkový konec v jedné z nejúžasnějších dobových budov v Lavenhamu je labutí v Lavenhamu vaše go-to. Kromě svého hotelu s plnou kvalitou, SWAN slouží také s jemnými jídly a také denní zdravotní lázně, aby skutečně využilo vaši dobu v této krásné části Anglie maximum.

A jak jsme již zmínili, čajové prostory Munnings i anděl mají také ubytování, pokud hledáte něco kratšího a méně zapojeného.

Všechny tyto volby by udělaly výlet do to, co je určitě nejlepší britská středověká vesnice.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 5 game of Thrones places You Can travel To Today
Next post INTERVIEW WITH TIM LEFFEL