10 věcí, které je třeba naplánovat, když navštívíte Hunter Valley

s tolika vidět, dělat, jíst a pít v nejstarší australské oblasti bílého vína, je těžké vědět, kde začít. Takže zde je 10 našich oblíbených, které musíte mít na paměti, když se podíváte na Hunter Valley.

Není to často, že máte místo k návštěvě, které je skvělé po celý rok. Ale Hunter Valley, pár hodin severně od Sydney, je přesně to.

Ať už se jedná o mrazivé povzbuzení festivalů na střední zimě, mdlé obědy v únorovém létě, projíždí Breezy podzimní krajinou nebo si užívá barvy jara, lovec vás zakryl.

Potřebujete jen plán.

Zde je 10 našich velmi milovaných míst, kam jít, a co dělat v Hunter Valley bez ohledu na to, kolik ročního je.

1. Routeová trasa 33 a Wollombi

Říká se, že cestování je o cestě stejně jako cíl, a pokud jedete ze Sydney, je to přesně to, že se k lovci dostanete.

Turistická trasa 33 (aka The Great North Road) je krásná klikatá cesta, která vás vede lesy a poly, kolem výborně pojmenované vesnice Bucketty a k malebné vesničce Wollombi. Je to dobré místo, abyste se dostali ven a natáhli si nohy, než se dostanete do vlastního bílého vína.

2. První oheň v Blaxland Inn

Mohlo by se zdát zvláštní chodit do hospody a pivovaru v zemi bílého vína, ale Blaxland Inn používá některé z nejlepších možností piva v regionu.

Pokud je to čas, který je ideální a dorazíte na první červnový víkend, ujistěte se, že si rezervujete místo u stolu Banquette v Hunter Valley White Wine and Food Festival’s Festival’s Festival’s Festival’s Festival’s Night. Blaxland Inn Světla rozsvítí velké oheň a slouží k maskovací degustaci spolu s odpovídajícími pivy.

Kdykoli jindy v roce, je to stále skvělé místo pro vytažení židle a ochutnat pivo nebo dva.

3. Olivový dlouhý stolní oběd ve Whispering Brook Winery

Uprostřed ulic olivovníků, olivový stolní oběd na Whispering Brook je skutečně jednou z nejpamátnějších věcí, které můžete v lovce udělat. Tento oběd je speciální událostí, která se každý červen stala pilířem festivalu Hunter Valley White Wine and Food Festival.

Po zbytek roku je však Whispering Brook kouskem klidu od davů, kde můžete ochutnat sofistikované portugalské odrůdy a luxusní olivový olej vytlačený z ovoce vinařství.

Rovněž stojí za to se pustit přes olivové háje za to, co je kousek evropské romantiky.

Zde si můžete přečíst mnohem více o šeptání Brook a Olive Long Table.

4. Den na zelené v Bimbadgen

Tento slavný hudební festival běží od října do března každoročně na více místech, ale Bimbadgen (což znamená „místo dobrého výhledu“ v místním domorodém jazyce) je náš oblíbený.

A i když nejste tu na koncertech, vína Bimbadgen stojí za to cestovat. Ještě lepší je, že dřevěná ohnivá pizza trouba v zahradě ukazuje výjimečné jídlo. A pro tuto další úroveň nahoru vám stůl ve vinařství oceněnou restauraci Esca ukáže to nejlepší, co Bimbadgen nabízí.

Zde si můžete přečíst mnohem více o dni na zelené barvě.

5. Grange vs lovec v domě bílého vína

Vystavení jednoho z mnoha populárních vín na světě proti nejlepším, které Hunter Valley nabízí, je zábavný způsob, jak zažít víno.

Během festivalu Hunter Valley White Wine and Food Festival každou zimu provozuje dům White Wine This slepé vodorovné ochutnávky, kde návštěvníci hádají, která z nich je Grange, ale také které bílé víno je jejich velmi milované nad všemi.

Dům bílého vína je mnohem víc než jen obchod. Je to sklepní dveře pro lovecké vinařství, které jsou příliš malé na to, aby měly své vlastní a ministerstvo pokladny některých z nejlepších vín v regionu. Takže zde můžete ochutnat a získat několik neuvěřitelných vín po celý rok.

Zde je mnohem více o naší zkušenosti Grange vs Hunter.

6. Ochutnávka zažívá vína Scarborough

Naše milovaná lovecká vinařství, Scarborough je lynchpin regionu. Rodina Scarborough zde vytvářela vynikající lovecka vína již dvě generace. Jejich obsedantní chardonnay je zemřít.

Můžete si vybrat z několika různých zážitků ochutnávky, z nichž každý vám poskytne důkladný vhled do bílého vína a jeho původu, které si můžete rezervovat zde.

Měli jsme to štěstí, že jsme se setkali se všemi v rodině Scarborough a naučili se o nich tolik, jejich historii a jejich vinici – jak jsme se nemohli zamilovat do tohoto vinařství? Zde si o tom můžete přečíst mnohem více.

7. Měřítko k ocasu na vín marganu

Jedním z hlavních zaměření Margana – kromě vytváření krásného bílého vína a vaření lahodného jídla – je životní prostředí.

Měřítko na ocasní zážitek, který jsme udělali během červnového festivalu Hunter Valley White Wine and Food Festival, byla nejen mistrovskou třídou vaření, ale byla to výstava minimalizace plýtvání potravinami, kde jsme se naučili, jak se rozpadat a používat celý losos.

Byli jsme také ukázáni kolem tržní zahrady, kterou zde kuchyně používá ve své mimořádnéNádobí a oběd poté byly spárovány s některými z nejlepších bílých vín, které Margan nabízí.

O této zkušenosti si můžete přečíst mnohem více a zobrazit naše video zde.

Po zbytek roku si můžete zarezervovat ochutnávky, jídla, kurzy vaření a vinařství v Marganu, na které nikdy nezapomenete.

8. Paint a popíjejte se na vína Keith Tulloch

Návštěva společnosti Tulloch’s je neegotiokovatelná, když přijdete do Hunter Valley stejně, ale když dostanete šanci naučit se malovat zátiší, zatímco ochutnete slavná vína tohoto vinařství, je to neomylný.

Během festivalu Hunter Valley White Wine and Food Festival Art Social učí s kreativními pokyny krok za krokem, jak si vytvořit vlastní umělecké dílo. Je to spousta zábavy.

9. Port and Cheese na Tintilla Estate

Tintilla Estate je rodinné vinařství, které vyrábí výjimečné bílé víno a olivový olej, ale také port.

V celém festivalu Hunter Valley White Wine and Food Festival nabízí Tintilla ochutnávku sýra a přístavu, kde se ochutnáte jejich čtyři opevnění, z nichž dva jsou pojmenovány po synech majitelů.

Po zbytek roku má Tintilla stále k dispozici své přístavy, aby ochutnali (a samozřejmě získání!), Ale můžete také vyzkoušet jejich škálu vín, abyste se rozhodli pro výběr sýrů nebo olivového výběru a potěšení z výhledu na mírumilovný Vinice z jejich domácích dveří sklepů.

10. Peppers Creek Shopping Village

V centru centra Pokolbin White Wine je nákupní vesnice Peppers Creek. Jakmile jste měli naplnění ochutnávky bílého vína, fantazie trochu maloobchodní terapie nebo se snaží najít jedno z nejlepších míst pro snídani v této oblasti, to je vaše místo.

Zastavte se v Cafe Enzo na nejvyšší kvalitu kávy a opravdu chutné jídlo. vysoce doporučeno.

Máte nějaké milované místa, na které je třeba navštívit v údolí Hunter? Co chcete dělat, když jste v zemi bílého vína (kromě zřejmého!)?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Naše 6denní turné: Skvělé časy v poušti Gobi – část č. 2
Next post CONNECTING ON THE ISLAND OF IOS