Jak se dostat do kempu

Mnoho z nás nemá finanční prostředky cestovat po světě. To znamená, že budeme muset přijít s novými a vynalézavými způsoby, jak strávit náš prázdninový čas. Jinými slovy, možná se budeme muset dostat dolů na holé náležitosti. Podívejme se na výhody kempu, než zabalíte tašky a maximalizujete kreditní karty. Zdá se, že mnoho lidí to považuje za příliš temné a drsné pro jejich vkus. Jak však můžete začít kempovat, pokud jste proti celému konceptu a přitom z něj děláte příjemný zážitek z dovolené?

Pohodlné kempování

Zatímco mnoho lidí si užívá myšlenku glampingu, pokud je pro vás stále příliš blízko k zemi, můžete získat karavan. Existují prodejci, kteří vám mohou dodat karavan, který splňuje vaše požadavky. V mnoha ohledech se jedná o vynikající metodu kempování než postavení stanu uprostřed pole. Můžete se vydat na výlet a najít místo, které je pro vás optimální. Svoboda odejít kdykoli chtějí! Pro ty, kteří si užívají pojem kempu, ale kteří stále vyžadují některé ze základních pohodlí domova, je to jeden z nejúčinnějších způsobů, jak najít slušnou rovnováhu z těchto dvou.

Udělejte kroky dítěte

I když to může znít trochu směšně, kempování na vašem vlastním dvorku je vynikající metodou, jak si zvyknout na pocit být venku v prostředí. Navíc, pokud máte malé děti, jedná se o úžasnou metodu, jak přimět všechny v náladě na dobrodružství současně. Je také možné se uklidnit tím, že jste blízko domova tím, že jdete ven do zadní zahrady, takže pokud opravdu potřebujete umýt ruce, můžete se vrátit zpět do domu! Kempování na dvorku vám však umožní získat smysl pro tuto příležitost, aniž byste se cítili, jako byste byli úplně mimo svou hloubku.

Soustředit se na potěšení

Pokud se vám nelíbí kempování, je docela snadné se soustředit na špatné aspekty zážitku. Kempování, na druhé straně, má výhodu, že vám umožní dosáhnout mnohem více, než byste mohli očekávat. Můžete si užít grilování stejným způsobem jako na dvorku, ale je to také příležitost k tomu, aby se sestoupilo na základy života. Zaměření na skutečnost, že nemůžete získat mobilní signál, vám zabrání mít příjemný zážitek. Kempování je úžasná příležitost vrátit se k základům, ale považujte o tom za prostředek k organizaci činností, které byste obvykle neudělali. Vracet se do přírody je užitečné pro naše zdraví, ale pokud jste někdo, kdo je pravidelně svázán s jejich telefonem, zvažte vyplnění času dalšími činnostmi. Případně byste si mohli přečíst knihu nebo konečně využít dostupných prostojů, abyste zlepšili své kytarové dovednosti. Nemusí to být nudné!

Příbuzný

Top Picks: Děti kempingové převodovky ze stanu, zabalit děti do auta a na cestě si kupovat marshmallows. Je to opět ten roční období: čas na kempování!
15. července 2011 v „kempu“

10 úžasných tipů pro automobilové kempování s dětmi před dětmi, kempování se děje na rozmaru. Chcete jít kempovat? Tak určitě. Hodit pár věcí do automobilu a odjedete. Po dětech potřebujete profesionálního organizátora. Zeptali jsme se Helen Olssonové, autorka The Down & Dirty Guide to Camping s dětmi, aby nám dala její vrchol …
30. dubna 2012 v „kempu“

7 tipů, jak zajistit, aby váš zážitek z kempu byl více pohodlí, je pro mnoho lidí populární zábava, včetně mnoha Američanů. Více než 40 milionů lidí v USA ročně, aby si užili úžasné venku. V těchto dnech nemusíte obětovat pohodlí pro zábavu, protože venkovní průmysl investoval značněji do pohodlí kempování. Existují…
26. ledna 2021 v „kempu“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 9 Metody, jak přesně můžete přistěhovat do Kanady s filipínským pasem
Next post AK Monthly Recap: Únor 2015