Takto je to, jak se vydáte-Larchmont Sanctuary Day Spa

Nejlepší pro hýčkání, které potřebujete po USA Long-Haul, LA je vyrobena pro luxusní vrstvu. A v mírovém (to je správné, mírové) sousedství ve vesnici Larchmont ve vesnici Larchmont Den Spa Larchmont je jediným místem, kde musíte začít s oživeným, uvolněným a osvěžujícím a dobím.

Od Santa Monica po Long Beach po San Bernardino, dolů v údolí a nahoru v kopcích Griffith Parku a populárního hollywoodského znamení, je LA stejně rozmanitá jako nesmírná.

Pro spoustu cestovatelů – zejména nás létajících z Austrálie a NZ – je LA prvním přístavem, když kontrolujeme USA. Bohužel nejvíce, co vidíme z tohoto fascinujícího města, je přenosový salonek LAX, když si pospíšeme do našeho skutečného cíle.

Ale den nebo dva v tomto městě andělů není jen dobrá výmluva k prozkoumání města plného překvapení a zvědavosti, je to také skvělý způsob, jak se tlačit zpět na Jetlag a snadnější vyčistit do amerického života.

Larchmont Sanctuary Spa

Lázeň Larchmont Sanctuary Day, který se schovává zpět ze silnice, je diskrétní, a dosud vítá, nás lámá den, vůně éterických olejů nás kopala zpět od okamžiku, kdy jsme přes dveře.

V relaxační místnosti lázní s otevřeným ohněm a pohodlnými sedadly se přihlašujeme, potěšíme si lahodnou Mimosa a dozvíme se mnohem více o našem nadcházejícím ošetření.

Léčba – romantika se znovu objevila

Larchmont Sanctuary Day Spa má řadu ošetření párů. Naše je ve třech částech:

Namočení do neuvěřitelné měděné vany lázní, cukru a bylinkové kůže a hodinová masáž aromaterapie.

1. Koupel šampaňského pro dva

Nejprve se změníme na úžasně silné, měkké róby a pantofle dodávané v segregovaných šatně a poté společně vstoupíte do soukromé sprchové místnosti.

Dalších 20 minut se sklopíme v masivní měděné vaně naplněné bublinami a teplou vodou a usrkáváme na našich sklenicích chlazeného šumivého Perryho.

Osvětlení-většinou ze svíček zasazených mezi kameny kolem vany-je jemné a relaxační a trysky vany jemně masírují naše cestovní unavená těla.

Až příliš brzy je čas se dostat ven, ale přinejmenším se pohybujeme k něčemu ještě lepšímu než vana!

2. Organický cukr a bylinkový lak na pokožku

Naši terapeuti, Lisa a Violetta, nás vedou do léčebné místnosti speciálně zřízené pro páry, abychom spolu s ošetřením.

S tímto jemným exfoliačním lakem jsme vyčištěni od hlavy k noze. Léčba také stimuluje cirkulaci na kůži a omlazuje. Na konci půl hodiny se už cítíme mnohem vzhůru, ale nějak více kopnuli současně.

Naše kůže se cítí, jako by byla také o 15 let mladší; Měkké, hladké a revitalizované – přesně to, co chcete po strávení 14 hodin v letadle!

Vrátíme se zpět do šatny na rychlou sprchu, pak jsme zpět do naší léčebné místnosti na třetí fázi – a oni nechali až do posledního.

3. Masáž romantické aromaterapie

Christina a já a já jsme si povídali vedle sebe a další hodinu trávili každý kloub, šlachu, svalovou a končetinu masírovány a uklidnili tyto dva vysoce vyškolené terapeuty. Můžete si pro toto ošetření vybrat svůj éterický olej, abyste z této šedesátiminutové shovívavosti vytěžili maximum.

Žádám o máta peprné, doufat, že její ostrá a osvěžující vůně mi bude bránit v usínání na posteli. Nerad mi chybí jakoukoli část masáže. Funguje to, ale jen jen.

Od myšlenek našich prstů na vrchol našich hlav, Violetta a Lisa loví napětí, tuhost a únavu v našem těle a nechávají nás pocit, že jsme vyrobeni z másla.

Po léčbě

Když je konečně čas opustit naši léčebnou místnost, vydáme se zpět do relaxační místnosti pro šálek lahodného horkého bylinného čaje u ohně. Existují také některé mimořádně pohodlné ledviny, na kterých můžete rozvrhnout – i když existuje riziko kývnutí.

Romantika tohoto druhu léčby je zřejmá. Ale smysluplnost sdílené zkušenosti způsobuje, že léčba párů, zatímco cestujete opravdu docela zvláštní.

Mít luxus kopání zpět do společnosti druhého a pociťovat tak jemné, když jste na silnici – nelze to podhodnotit.

Jsme ponecháni, abychom se potěšili v klidu tohoto salonku tak dlouho, jak chceme, než se vrátíme do našich šatny a připravíme se na opětovné vstup do skutečného světa. Chceme zůstat v Larchmont Sanctuary Day Spa déle, ale je to poledne a naše žaludky nám říkají, že je čas jít.

Larchmont Village

Naštěstí L

Okolí Larchmont má skutečně pocit vesnice a jeho jméno by naznačovalo. Je tu přátelská rodinná atmosféra, která je vzhledem k blízkost zbytku města pozoruhodná.

Hlavní silnice procházející touto částí města – nepochybně Larchmont Boulevard – je LiNed s kavárnami, pekárny, sushi klouby, zmrzlinovými salony, restauracemi a řetězy. Blok mezi The Day Spa a West First Street je ráj hladového člověka.

Zasáhli jsme nejbližší místo k nám – Noemovy NY Bagels – pro rychlé kousnutí, než jsme něco podstatnějšího lovili mnohem podstatnější.

Skončíme v základu na pár velmi spolehlivých káv – odpočívat jednou provždy, že v Americe není možné najít dobrou kávu. Musíte jen vědět, kde hledat.

Jaký JetLag?

Z tohoto důvodu jsme byli v LA poblíž Halloweenu. Jak dobří jsou?!

Díky Larchmont Sanctuary Spa jsme zahájili cestu kolem USA a cítili se chlazenou a oživili jsme téměř přímo z našeho letu.

To se téměř nikdy nestane.

Normálně to trvá několik dní, než se aklimatizace do časového pásma, ale romantika a relaxace naší léčby změnila. Nyní je to naše nová milovaná věc, kterou je třeba po dlouhém vzdálenosti dělat.

Samozřejmě, pokud to opravdu chcete udělat správně, stejně jako krásné ošetření, také letíte třídu služeb! Zde si můžete přečíst o našich zkušenostech s United Polaris Syd-Lax-Syd.

Pro naše další nápady na přežívající dlouhé lety, cestování stylem a doporučením cestování obecně, podívejte se na tyto příběhy:

– 7 nápadů, jak se vyhnout Jetlagu
– Jak cestovat světlem, sbalit chytré a zůstat čerstvý
– 37 nápadů pro létání ve stylu
-17 nápadů na řešení let dlouhých vzdáleností jako profesionál
– Jak rychle projít bezpečnost letiště

Co děláte, abyste se rychle dostali přes Jetlag a ujistili se, že únava cestování neomezuje váš čas pryč? Řekněte nám v komentářích.

Zažili jsme rekindle romantické zacházení jako hosté Larchmont Sanctuary Spa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 6 důvodů, proč musí být horní část skály součástí vaší Ozark Holiday
Next post Co je to Colourwalk? Přesně jak přejít na cestu cestování na další úroveň