6 důvodů, proč musí být horní část skály součástí vaší Ozark Holiday

Top of the Rock, poblíž Bransonu, Missouri, je jednou ze spousty destinací, které Johnny Morris, majitel Bass Pro Shops, vytvořil v Ozarks . Původně vytvořená jako golfové hřiště, Top of the Rock má mnohem více co nabídnout přátelům a rodinám než jen ohromující golfové hřiště. Tato nemovitost má nyní dvě restaurace, bílý vinný sklípek a whisky bar, muzeum přírodní historie a je součástí Ozarks Heritage Preserve, a proto je během vaší návštěvy v regionu absolutní nutností. Zatímco horní část skály je součástí letoviska Big Cedar Lodge Wilderness Resort, zde je jen 6 důvodů, proč nebudete litovat, když se podíváte na toto kouzelné místo.

1. Golfové hřiště

Driving Praxe na vrcholu golfového hřiště rocku

Získejte své kluby a začněte svůj den na vrcholu skály s časným odpalištěm na tomto výjimečně krásném golfovém hřišti. S pohledem vysoko nad stolním rockovým jezerem můžete být potěšením v tomto 3-parním kurzu obklopeném rybníky naplněnými basy, vodopády, speciálními skalními útvary a divokými zvířaty. Dokončete hru návštěvou v baru Buffalo, sklípku bílého vína nebo v místnosti s chutí whisky. Oblékání je správný golfový oděv, milujeme tyto roztomilé golfové košile.

2. Ztracená jeskyně kaňonu

Golfové vozíky jsou mnohem víc, než jen chodit po hřišti. Tato exkurze 2,5 vás provede přírodní stezkou a vrcholem skály ztracené kaňony zobrazující vodopády, přírodní skalní útvary a dokonce i některé místní zvířátka. Exkurze vozíku se zastaví v baru Bat, kde si řidiči/jezdci (21+) mohou pro děti chytit alkoholický nápoj podle svého výběru nebo něco šumivého. Vstupenka na exkurzi zahrnuje také vstup do muzea přírodní historie Ozarks. Vstupenky najdete zde.

3. Muzeum přírodní historie starověkých ozarků

Fotografický kredit: Top of the Rock

Muzeum přírodní historie Ozarks je skutečně jedním z druhu. Toto muzeum je nejlepším místem pro ukázání dětem prehistorická zvířata, která existovala v Severní Americe, včetně mnoha savců, o kterých se ve škole často nevyučuje. Podívejte se na gigantičtí bobři, los, hlodavce, dire vlci a tygři! Muzeum má spoustu indiánských artefaktů darovaných místními kmeny, včetně Regalia, Arrowheads, obrazů, keramiky a nástrojů. Existují také výjimečně vzdělávací galerie představující historii občanské války a americký západ.

4. Arnie’s Barn

Arnie’s Barn je součástí nadace Johnny Morris Conservation Foundation a je 150letou stodolou od vlastního dvorku profesionálního golfisty Arnolda Palmera. Bylo to rozebráno v Latrobe v Pensylvánii a znovu sestaveno místními řemeslníky Amish, aby rodiny mohly potěšit lahodnou kuchyni Tex-Mex používané v restauraci a golfovém obchodě. Můžete se těšit na krásné výhledy na vrchol skály, stejně jako množství historických memorabilií při žvýkání žetonů a queso nebo Texas BBQ.

5. Osage Restaurant

Fotografický kredit: Osage Restaurant

Je čas pomalu se vyčistit po dlouhém dni výživným jídlem v restauraci Osage. Stravování v této majestátní restauraci vám bude opravdu cítit fantazii. V nabídce nabízí luxusní místní kuchyni s historickým pozadím umění a artefaktů. Existuje jídlo a pití pro všechny a dezertní menu, na které zemře. Osobní oblíbenou jsou koláče Gooey másla, které se mění na základě sezóny, ale jsou stále velmi chutné a velmi bláznivé.

6. Slavnostní ceremoniál

Socha zraněného válečníka uprostřed krásného stolního rockového západu slunce

Horní část skály opravdu ví, jak dělat západy slunce. Poté, co každý snědl své delikátní dezerty a leštil svou noční čepici, je obřad západu slunce zahájen zvukem skotských dudských dud. Plně zdobený dudák hraje několik ohromujících melodií před malebnou sochou buvolů, zatímco slunce zapadá nad stolním rockovým jezerem. Potom jsme nařízeni, abychom pozorovali oheň občanské války reenactor z dělu, abychom označili konec další krásné noci v Ozarks.

Horní část skály je teprve začátek!

Horní část skály je jedním z destinací, které jsou nutností v letovisku Wilderness Resort Johnny Morris. Zatímco TOTR má vlastní, Big Cedar Lodge je cíl, který nesmí být přeskočen. Přečtěte si tento příběh mnohem více nápadů na vaší další výlet Ozarks Mountains!

Příbuzný

Využijte svůj pobyt v Big Cedar Lodge v Ridgedale, lidé Missourimost slyšeli o Bransonovi v Missouri jako napínavé místo k návštěvě v Americe Heartland of America, ale o tom, o čem nevědí, je přirozené přitažlivosti a dobrodružství Big Cedar Lodge, letovisko Wilderness Resort jen město v Ridgedale. Big Cedar Lodge je cílové letovisko…
26. října 2022 v „Midwest“

Rodinná dovolená v Bransonu, Missourifindinding nejlepšího místa pro vícegenerační rodinný výlet není malý výkon. Přečtěte si, proč naší první volbou letošního letního svátku byl Branson, Missouri.
6. července 2011 v „Midwest“

Summer Road Trip Referght: Arkansas ‘Ozarkswhat jsou charakteristickými znaky GRnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Je příliš pozdě na to, aby se to stalo jako cestovní blogger?
Next post Takto je to, jak se vydáte-Larchmont Sanctuary Day Spa