Zvyšte svůj blogový provoz pomocí tohoto 6denního rozvrhu úspěchu

, takže jste se konečně rozhodli spustit blog a vy jste pracovali za to, jak se to snaží dostat. Není to snadné, že? Pravděpodobně máte 100 věcí, které protéká vaším mozkem a je těžké to všechno udržet v pořádku.

Když jsme zahájili tento blog, cítili jsme přesně stejným způsobem. Zahájení našeho publika nám trvalo velmi dlouho, ale naštěstí jsme se poučili z našich chyb a dnes jsou kozy na silnici jedním z nejvíce obchodovaných cestovních blogů online. Přišli jsme na některé neuvěřitelně užitečné strategie a metody, které nám pomohly exponenciálně zvýšit náš provoz.

Stát se úspěšným blogem je o tom, že jste efektivní s vaším časem. Cestovní blog je mnohem více než práce na plný úvazek, může to být práce na plný úvazek pro 10 lidí! V současné době máme na tomto blogu 7 lidí a je to vedlejší společnosti a stále je třeba udělat spoustu práce.

Ale když právě začínáte, nebudete najímat lidi, aby vám pomohli, takže je nezbytné, abyste se v prvních dnech naučili efektivitu a dostali se do kalendáře. V tomto příspěvku se chystám rozebírat to, co můžete dělat každý den v týdnu, abych se ujistil, že pěstujete své publikum a stavíte svůj blog co nejrychleji.

Samozřejmě by nikdo neměl pracovat 7 dní v týdnu, takže si dejte den volna. Pro účely tohoto kalendáře jsem udělal tento den v neděli, ale kouzlo práce pro sebe je, že si můžete vzít každý den volno.

Tyto osvědčené metody nám pomohly rozšířit naše sociální média více než 120 000 následovníkům, náš blog více než 150 000 měsíčně návštěvníkům a náš příjem do bodu, který nám umožňuje cestovat na plný úvazek a vložit peníze do banky. Nepodařilo se nám dostat tak daleko tím, že jsme měli předchozí zkušenosti s blogováním, tituly nebo dovednostmi webmasteru. Udělali jsme to podle plánu úspěchu.

Dnes se s vámi podělím o tento rozvrh a pokud ho sledujete den co den, a opakujete jej týden po týdnu po dobu prvních několika měsíců života vašeho blogu, budete to růst mnohem rychleji, než jste si kdy mysleli, že je to možné.

Začněme.

Základy blogu

Budu psát tento příspěvek ve formuláři kalendáře na dně, což vám ukáže přesně to, co byste měli dělat každý den v týdnu, ale nejprve je nezbytné, abych diskutoval o každém bodě, takže když čtete Kalendář, budete moci pochopit, co naznačuji každým uvedeným úkolem.

Spíše než psát opakující se kroky v kalendáři, budu o nich všechny diskutovat. Jakmile jim správně porozumíte, můžete si přečíst (nebo vytisknout) kalendář a začít.

Příspěvek host Reach Out Out

Na tomto blogu jsem to mnohokrát řekl, absolutním nejlepším způsobem, jak rozšířit publikum, když začínáte, je hostující příspěvek pro jiné blogy. Pokud si nejste jisti, co je to příspěvky hostů, nebo jak můžete požádat bloggery, aby hostovali příspěvek, podívejte se na tento příspěvek. Má vše, co budete muset vědět o tom, jak (a ne) host.

Oslovení bloggerů by mělo být nedílnou součástí vašeho týdenního rozvrhu úspěchu. I když zamítnou vaši žádost o příspěvek hosta, můžete s nimi stále vytvořit e -mailový vztah, který by mohl ukázat důležitý po silnici.

Napište článek

Samozřejmě při nákupu obsahu to musíte nejprve napsat. Stejně jako v některých případech to trvá dlouho, než napsáte článek, oddělil jsem vaše psaní a publikování do 2 úkolů. To vám také poskytne příležitost správně zkontrolovat každý krátký článek před zveřejněním.

Všimnete si, že v kalendáři je zaznamenáno mnohem více úkolů „Napište článek“ než „publikovat článek“. Je to proto, že budete také psát pro jiné publikace, takže někdy budete psát příspěvky hostů. Pokud děláte všechno správně, měli byste psát krátký článek – začít dokončit – téměř každý den.

Publikovat článek

Tohle je docela sebevysvětlující. Samozřejmě, pokud se snažíte pěstovat blog, budete muset mít nějaké blogové příspěvky. Je nezbytné, abyste na svém blogu publikovali články o konkrétním rozvrhu. Google má rád váš blog jako renomovaný zdroj obsahu, jako je noviny, a odmění vás za zveřejnění příspěvku podle plánu.

Chcete -li si udržet váš rozvrh, stáhněte si plugin WP Editorial Calendar

Přejděte do své analytiky Google, podívejte se na své měsíční shrnutí a klikněte na „Hodiny“ tak, aby graf zobrazoval vaše návštěvníky za hodinu. Nyní hledejte jakékoli vrcholy v grafu, pokud se tyto vrcholy odehrávají den co den ve stejnou denní dobu, je to nejrušnější čas na vašem webu a to je hodina, kterou byste měli publikovat nový obsah.

Publikovat zdroj

Už jsem o tom mluvil, obsah je král. Určitě můžete psát ArticLes o vaší nedávné cestě nebo o tom, jak jste šnorchlovali se žraloky velryby, ale vaši čtenáři se také budou chtít poučit z vašeho blogu.

Každý úspěšný blog má své vlastní zdroje. Jedná se obvykle o „epické“ příspěvky, nahoru o 8 – 10 000 slov se snímky obrazovky, obrázky, mapy atd.

Příkladem obsahu sloupu na našem blogu by byli naši cestovní průvodce. Jsou to hodně práce, v některých případech trvá dny dokončení, ale v neobvyklé oblasti snů „pokud to napíšete … přijdou“.

Skvělé články budou sdíleny a pomohou vám rozšířit publikum. Když poprvé začínáte, měli byste publikovat zdroj jednou týdně (pokud je to možné).

Komentář

Dalším skvělým způsobem, jak získat své jméno, je komentovat jiné blogy, fóra, weby a videa. Ujistěte se, že do formuláře komentáře vždy přidáte svůj web, ale do samotného komentáře nikdy nepřidáte adresu URL. Jednoduše zadejte své jméno a název vašeho blogu, poté váš blog URL v rámci toho, kde říká „web“ a váš komentář níže ve formátu pouze pro text.

Některá dobrá místa, která se mají komentovat, jsou na všech blogech na tomto seznamu nebo na fóru Lonely Planet, Quary, Boots’Nall Blog nebo Fóra, Fóra Nomadicmatt, TravelPulse.com, Wisebread.com, YouTube videa.

Odpovědět na komentáře

Když publikujete články, vaši čtenáři se k nim pravděpodobně vyjádří. Ujistěte se, že si uděláte čas na odpověď, abyste mohli po celém blogu vybudovat komunitu.

Odpovědět na e -maily

Podobně jsou e -maily skvělý způsob, jak se spojit se svými čtenáři a následovníky. Neztrácejte však čas čtením e -mailů 9krát denně. Rychle číst a odpovídat najednou každých 3 – 5 dní.

Odeslat zpravodaj

Pokud jste ještě nezačali e -mailový zpravodaj, už jste pozadu. Každý blog by měl začít vytvářet seznam e -mailových zpravodajů co nejdříve. V současné době máme v našem zpravodaji 16 000 odběratelů, což je skvělé, ale nespustili jsme náš seznam e -mailů, dokud jsme už téměř rok nezobrazovali!

Spusťte svůj zpravodaj pomocí MailChimp pro zcela zdarma a začněte vytvářet seznam e -mailů. Měli byste poslat e -mail svým předplatitelům podle plánu (stejně jako publikování příspěvků), aby věděli, kdy mohou očekávat vaše aktualizace ve své doručené poště. Obvykle jednou týdně nebo jednou za dva týdny je skvělý začátek.

Aplikace velkých médií

Je to podobné příspěvku hosta, ale ve skutečnosti to kontaktuje velké mediální weby, jako je MSN, Travel & Leisure, Lonely Planet atd. S mým rozvrhem do úspěchu strávíte spoustu času oslovením publikací Big Media Publications A mnozí pravděpodobně, hodně z této doby bude zbytečné.

Nickova matka s kozím vydáním Vancouverského slunce

Zatímco bloggerové mohou přijímat zprávy hosta poměrně často, pravděpodobně získáte spoustu ne z velkých médií. Ale pokud můžete přistát hostující příspěvek na velkých stránkách, jako je společnost Company Insider nebo Forbes, mohou být výplaty obrovské, takže stojí za to čas.

Nenechte se odradit, poučit se ze svých chyb, zdokonalovat své pitchingové dovednosti a udržet si to. Pokud můžete získat zásah na velkých médiích, bude to pravděpodobně domácí běh pro váš blogový provoz a publikum.

Práce na SEO

Je nezbytné, aby každý blog měl dobrý základ v SEO (optimalizace vyhledávače), aby Google mohl správně číst, indexovat a hodnotit váš web. Nezapomeňte si stáhnout plugin Yoast SEO pro WordPress a použijte jej k maximalizaci vaší stránky SEO.

Samotný plugin dělá skvělou práci při diskusi o tom, jak optimalizovat vaše zprávy krok za krokem, ale v podstatě chcete, aby každý krátký článek na vašem blogu měl zelené světlo.

„Práce na SEO“ zahrnuje návrat do starých zpráv a přidávání klíčových slov a opravu čitelnosti, takže každý příspěvek má v yoast zelené světlo. Zahrnuje také propojení starších zpráv s novými a Visa Versa a také e -mailem bloggerům, aby je požádali, aby na vás propojili, pokud máte zdroj, který je relevantní pro příspěvek, který mají na svém blogu.

Buďte upozorněni, neměli byste oslovit bloggery, aby požádali o odkazy, dokud je již neznáte.

Studie

Měli byste přemýšlet o budování vašeho blogu, jako byste byli na univerzitě. V podstatě jste doma školní docházku a musíte si poučit všechny výhody a výstupy z obchodu. Zajímavé na této univerzitě je, že na konci není žádný titul.

Doslova se budete i nadále učit a růst tak dlouho, dokud budete mít svůj blog. Je nezbytné, abyste zkoumali a dozvěděli se o EvěRything to skončí pravidelně blogováním.

Mezi dobré zdroje pro učení patří: neilpatel.com, blog QuicksProut, SmartssiveIncome.com, Blog Moz, Akademie bloggerů Problogger & Travel.

Základy sociálních médií

Stejně jako u základů blogu je zde rozpis těch nejdůležitějších věcí, které byste měli dělat na sociálních médiích. Základy sociálních médií jsou relativně snadné, jakmile se jim dostanete, ale bere čas. Každý den byste měli dělat všechny následující.

Vytvořte obrázky Pinterest

Vydejte se na canva.com, připojte se k úplně zdarma a naučte se tam vytvářet obrázky Pinterest. Tyto obrázky jsou dlouhé a úzké (Canva má šablonu návrhu s přesnými rozměry) a ukázalo se, že jsou nejvíce kliknutím.

Obrázky Pinterestu by měly vypadat takto
Pinterest bude pravděpodobně jedním z vašich špičkových výdělků po silnici, takže na to trávte spoustu času. Vytvořte obrázek Pinterestu pro každý krátký článek, který děláte, a odešlete jej na spodní část svých zpráv pomocí textu, který říká něco jako: „Líbí se tento článek? Připnout!”

Požádejte o skupinové desky Pinterest

Při nákupu, abyste si viděli své kolíky a zvýšili provoz Pinterest, budete muset přijmout svůj účet ve skupinových deskách. Hledejte kolem Pinterestu pro populární skupinové desky ve vaší výklenku a požádejte o ně. Jakmile se připojíte k několika, můžete v nich začít zveřejňovat.

Pin a opakování ve skupinových deskách

Nyní, když máte přístup k některým skupinovým deskám, byste měli připnout (a opakovat) své články uvnitř desek.

Sociální podíl – Facebook, Twitter, Instagram atd.

Je to také docela samovysvětlující, ale existují různé typy sociálních akcií, jako jsou živé videa, fotografie fotografií, jedna vložky a krátké sdílení článků. Pokaždé, když řeknu „sociální podíl“ v kalendáři, což je každý den, znamená to, že byste měli udělat jednu sdílení na každém účtu, který máte (Facebook, Twitter, Instagram atd.), Stejně jako jedno živé video na Facebooku a a Několik příběhů na Instagramu po celý den.

Zpočátku to bude vypadat jako hodně, ale když poprvé začínáte, opravdu potřebujete, aby se vaši následovníci poznali, takže živá videa, videa a každodenní akcie (s fotografiemi nebo bez fotografií) jsou důležitá. Chcete -li zapojit své čtenáře a ušetřit čas, dvakrát týdně na Twitteru a Facebook, můžete spočítat jednu z vašich akcií jako snadnou otázkou jedné linie jako „Jaká je vaše preferovaná pláž na světě?“

Odpovědět na komentáře

Stejně jako na vašem blogu je nezbytné, abyste komunikovali se svými následovníky na sociálních médiích.

Sledujte / nekonejte

Jedná se o kontroverzní strategii pro růst vašich sociálních médií, ale pro nové bloggery, kteří nemají peníze na reklamu, je to absolutně nejlepší způsob. V podstatě to, co děláte, je zamířit na váš účet Instagram a Twitter, najít lidi ve svém výklenku a sledovat je. Nebudu do toho příliš slyšet, ale myslím, že Neil Patel to nejlépe uvádí:

“Tady je zdůvodnění.” Pokud se tito 69,6 000 lidé rozhodli následovat @successfield, pak by se mohli také rozhodnout, že mě následují. Jsem ve stejném výklenku, stejném průmyslu a nabízím stejně velkou hodnotu (pokud ne více!). “

Neil má úžasný blog a sociální média, takže by měl dělat něco v pořádku.

Když sledujete lidi na Twitteru nebo Instagramu, dostanou oznámení, aby vás následovali zpět. Pokud se jim váš účet líbí, pravděpodobně získáte zpět.

Je to skvělý způsob, jak každý týden vyhodit do vzduchu Instagram a Twitter tisíce lidí, ale jsou to omezení. Nesledujte mnohem více než 50

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post INTERVIEW WITH TIM LEFFEL
Next post Při pohledu zpět na rok 2013 – Rok Firsts