Královská karibská ovace moře: Průvodce výletním průvodcem pro první časovače

Pokud jste nováčková ovace moří nebo jakékoli královské karibské výletní lodi, tento blog o výletním průvodci vám poskytne představu o tom, co lze očekávat a co očekávat a co dělat na palubě! Přidali jsme návrhy na to, co sbalit, jaké vybavení vyzkoušet a kolik rozpočtu pro každého! Doufám, že vám to pomůže naplánovat vaši cestu! Bavte se!

Po celou dobu jsem nemohl přestat myslet na svou rodinu.

Když jsme na palubě viděli mini-koncert, stále jsem mumlal: „Bože, moje matka by z toho úplně potěšila.“ Když jsem vstoupil na Windjammer Marketplace, bufetovou restauraci, poprvé se mi v hlavě okamžitě objevila moje neteř a její monstrózní chuť k jídlu. Když jsem šel nahoru na horní palubu, abych viděl oblast aktivity a všechny bazény, věděl jsem, že můj synovec bude závistivý. Pokud jsem někdy pochyboval o minutě, že jít na plavbu je jednou z nejpříjemnějších výletů, které člověk může podniknout s rodinou, bylo to nejlépe a tam nejlépe. A to je obzvláště pravdivá palubní ovace moří.

Nedávno jsme měli příležitost vyzkoušet sezónu Hongkong-Okinawa v ovaci moře Royal Caribbean. Nebyla to moje první plavba, ale můj čas se zde stále cítil jako úplně nový zážitek. Dobře, uděleno, byl jsem jen na pár, ale přesto. Stejně jako mnoho plavby je to obrovský plovoucí hotel a letovisko. Ale to, co na mě ohromně zapůsobilo, byl počet atrakcí na palubě: venkovní kino, flowrider, pokud je vnitřní skydiving, abychom jmenovali alespoň některé. Strávili jsme tam 6 dní, ale nikdy jsme neměli vyzkoušet všechno!

Je snadné být ohromen obrovskými výletními loděmi, jako je ovace moří, zejména pokud je to poprvé. Jen samotná přípravná část se může cítit skličující, takže zde je rychlý průvodce, který vám pomůže naplánovat a učinit cestu bezproblémovou a nezapomenutelný.

Co je uvedeno v této příručce?

Co se připravit před plavbou?
Jak získat Set Sail Pass?
Co sbalit?
Co nebalit?
Jak se přihlásit
Co dělat po nástupu
Kde najít své check-in tašky
Kde najíst na palubě
Co dělat na palubě ovace Seasripcord od ifly
Severní hvězda
Flowrider Surf Simulator
Nárazníková auta Seaplex
Seaplex Seapods
Bazény
Venkovní kino
Skalní horolezecká stěna
Zábavní show
Další vybavení

Výlety na pobřeží
Sazby Wi-Fi
Odhlášení
Další výletní tipy
Další návrhy na YouTube ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇ ⬇

Co se připravit před plavbou?

Cestovní pas. by mělo být platné po dobu nejméně 6 měsíců. Mějte na paměti, že personál bude sbírat váš pas po palubě, a vy byste ho neviděli znovu, dokud se nekontrolujete poslední den plavby.

Fotokopie pasu. Pokaždé, když opustíte loď, měli byste s sebou nosit alespoň jednu kopii pasu (protože si pamatujte, že původní pas není s vámi).

Vízum (pouze pokud je to možné). Pokud jste filipínským držitelem pasu, nepotřebujete vízum pro sezónu Hongkong-Okinawa-Hong Kong. Není třeba vízum pro japonské destinace, pokud je Japonsko označeno do záložek jiným cílem. Například pro HK-Japan-HK není nutné žádné vízum. Pro Šanghaj-Japan-Shanghaj potřebujete pouze vízum pro Čínu, ne Japonsko.

Kreditní karta. Pokud jej nemáte, připravte místo toho vklad USD120, který bude shromážděn při check-in.

Set Sail Pass. Je to váš palubní vstupenku. Stejně jako u letů si můžete přihlásit online a vytisknout si palubní průsmyk doma. Měl by být dokončen a vytištěn nejméně 3 dny před datem plachtění. Můžete to přeskočit, pokud nemáte čas, ale pokud můžete, udělejte to. To vám ušetří spoustu času během check-in. Pokud to přeskočíte, budete muset při check-in provést formuláře. Dělat to doma je mnohem pohodlnější.

Jak získat Set Sail Pass?

Udělejte to nejméně 3 dny před datem plavby:

Navštivte wwww.royalcaribbean.com/onlinecheckin.

Zadejte své příjmení a číslo rezervace. Klikněte na Odeslat.

Vyplňte online formulář. Budete muset odeslat fotografii, podrobnosti o kartě kreditních zpráv (pokud ji máte) a některé podrobnosti o předběžném a po krizi (například v kolik hodin plánujete nastoupit nebo vystoupit atd.).

Vytiskněte průchod.

Pass vypadá takto:

Ve spodní části stránky bude čárový kód. Ujistěte se, že je to jasné.

Co sbalit?

Když jdu na plavbu, obvykle zabalím 2 sady šatníku denně: jeden pro každodenní výlety a aktivity a další pro noční akce.

Při turné nebo vyzkoušení jakékoli z jízd nebo aktivit na palubě obvykle nosím tričko a kalhoty. Ale rád se oblékám trochu méně nedbale na večeři a zúčastnit se představení. Takže jo, 2 sady oblečení každý den.

Dny jsou příležitostné, takže můžete sportovat boty s nízkým podpatkem, výletní oblečení a plavky. Ashore, vycházkové boty se doporučují.

Pro večerní opotřebení to udělá některá z následujících:

Příležitostné: Sundresses, kalhoty a halenky pro ženy. Polo trička a kalhoty pro muže.

Inteligentní příležitostné: Šaty nebo kalhotové obleky pro ženy. Bunda a tričko pro muže.

Kromě toho má 6denní plavba obvykle formální noc, kdy se očekává, že se hosté objeví ve formálním oděvu. Je to zcela volitelné. Můžete to přeskočit, pokud nemáte pocit, že jdete. Ale pokud chcete celý zážitek, zabalte formální set: koktejlové šaty pro ženy, oblek a kravata pro muže. Nejsou tak přísní, takže o tom příliš nemysli.

Pokud je to možné, přineste dva tašky. Kufr nebo velký taška pro check-in a menší taška jako přenos. Ujistěte se, že s sebou nesete všechny cennosti, léky, lámatelné a cestovní soubory v tašce převádění (ručně předávané).

Po rezervaci dostanete brožuru pro hosty se všemi požadovanými informacemi, které potřebujete vědět před plachtěním. Na stránce 16 najdete značku zavazadel. Vytiskněte jej a složte podél linií podle pokynů. Jméno a logo společnosti by mělo být viditelné. Po skládání se spojte dvakrát nebo štítkem kolem rukojeti zavazadel. Tím se ujistí, že se vaše tašky během přenosu neztratí.

Co nebalit?

Samozřejmě nepřinášejte nic nezákonného!

Kromě toho nejsou na palubě povoleny následující:

prodlužovací kabely

střelné zbraně, střelivo a další zbraně, včetně sebeobrany, jako je sprej na pepřový sprej

Žehličky a horké talíře

baseballové netopýry, skateboardy a surfy

Hosté nyní mohou přivést na palubu pouze dvě láhve (75Cl) červeného vína nebo šampaňského na kajuty v den nalodění. Měly by být konzumovány uvnitř kajuty. V opačném případě se použije poplatek za korek.

Jak se přihlásit

Nejprve je zde adresa portu.

Výletní terminál Kai Tak
33 Shing Fung Road, Kowloon Bay, Kowloon
啟德 郵輪 碼頭
地址: 九龍九龍灣 承豐路 33 號 (入口 位於 祥業街)

Můžete se přihlásit mezi 11:00 a 15:00.

Jedna věc, která se mi na celém procesu check-in absolutně líbila, je to, že znaky jsou v terminálu spousta. Je nemožné se ztratit. Jen sledujte nápisy, které křičí ovace moří. Zaměstnanci jsou také umístěni na několika místech v celém terminálu, aby pomáhali cestujícím.

Až dosáhnete check-in pults, budete muset představit pas a dát plachtění. Budou shromažďovat váš pas a udržovat jej až do konce plavby. Během check-inu budete požádáni o kartu kreditních zpráv za palubní výdaje. Pokud žádný nemáte, můžete si udělat vklad, který stojí 150 USD.

Poté dostanete kartu Set Sail, v podstatě kartu, která slouží jako klíč z vašeho pokoje, ID a kreditní zprávy o vašich nákupech na palubě. Neztrácejte to. Je to všechno, co budete potřebovat na palubě. Tuto kartu budete skenovat pokaždé, když nastoupíte nebo opustíte loď, vstoupíte do pokoje nebo nakupujete.

Poté je to skoro jako přihlášení k letu. Budete muset odložit tašky, přihlásit se, projít kontrolou bezpečnosti a zabezpečení a kontrolou imigrace. Jen se ujistěte, že máte svůj pas, nastavte Pass a imigrační odletovou kartu.

Co dělat po nástupu

Po provedení všech procesů odbavení je čas na palubu. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit do lodi a naskenovat sadou plachetnice, která vám byla poskytnuta při vstupu.

Místnosti obvykle nebudou připraveny až kolem 14:00. Pokud nastoupíte brzy, budete mít spoustu času na to, abyste zabili. Doporučuji, abyste udělali, že se vydáte přímo na tržiště Windjammer, restauraci bufetu na palubě 14 a jídlo. Můžete si také prohlédnout další vybavení na palubách 14 a 15.

Před opuštěním přístavu bude provedeno povinné bezpečnostní vrták. Je to shromáždění, které by se všichni hosté měli zúčastnit, takže víte, kam jít a co dělat v případě skutečné nouzové situace. Zkontrolují, zda je přítomen každý jeden z nich, a dokonce pronásleduje volání pro ty, kteří chybí, takže tohle nepřeskočte.

Na zadní straně dveří kajuty najdete základní informace a umístění vaší shromážděné stanice a také správné použití záchranné bundy.

Kde najít své check-in tašky

Vaše tašky budou doručeny nejlépe ve dveřích vašeho pokoje. Dodávka dochází do 18:00, takže pokud vaše tašky nepřijdou okamžitě, nepropadejte panice.

Pokud po 18:00 vaše tašky ještě nebyly doručeny, je pravděpodobné, že mnoho ponechává ještě větší inspekci. Měli byste obdržet poznámku večer s pokyny, jak ji získat. Je však mnoho pravděpodobně drženo na palubě 2.

Kde najíst na palubě

Ovation of the Seas má na palubě 10 bezplatných potravinových míst. Nemusíte platit navíc, pokud naleznete na žádné z nich. Je to součást toho, za co jste zaplatili, když jste si rezervovali lístek. Jedná se o 10 restaurací a kaváren:

Windjammer Marketplace (styl bufetu, mezinárodní kuchyně)

American Icon Grill (hlavní jídelna)

Restaurace Grande (hlavní jídelna)

Silk (hlavní jídelna)

Chic (hlavní jídelna)

Promenáda kavárny

Pobřežní kuchyně

Sorrento’s New York Pizzeria

Kavárna na Two70

Seaplex Canine House (stojan hotdog)

Z 10, Windjammer Marketplace je největší, nejrušnější a nejoblíbenější kvůli jeho poloze na stejné palubě jako řada oblastí činnosti; rozmanitost kuchyní, od asijských po italské po Američan; a jeho nastavení bufetu. Očekávejte, že se trochu dostanete do řady.

Čtyři z výše uvedených – American Icon Grill, Silk, CHIC a Grande Restaurant – jsou hlavní jídelny, kde se podávají jídla (snídaně, oběd, večeře).

Kromě toho jsou uvnitř lodi speciální restaurace. Ty nejsou bezplatné. Pokud jíte v některé z níže uvedených restaurací, bude vaše karta účtována.

Jamie’s Italian od Jamie Olivera

říše divů

Chops Grille: The New American Steakhouse

Tabulka šéfkuchaře: pětichodová steakhouse léčba (Inside Chops Grille)

Izumi, japonská restaurace

Každá restaurace má stanici pro mytí rukou nebo ručně, aby se zabránilo šíření bakterií.

Co dělat na palubě ovace moře

MNOHO. Jak jsem řekl, strávil jsem na této lodi 6 dní, ale stále jsem nemohl všechno zažít. Zde jsou některé z nejzajímavějších. Některé z těchto účtují další poplatky; zatímco ostatní jsou bezplatné.

Zde jsme vytvořili samostatný příspěvek s mnohem více podrobnostmi: co dělat na palubě ovace moří.

Ripcord od ifly

Je to simulátor skydivingu, který vám umožní zažít, jaké to je létat nebo vznášet se na vzduchu. Paluba 15.

Sazby: Závisí na sezóně. V některých ročních obdobích je to zcela zdarma (bezplatné), ale potřebujete předchozí rezervaci, protože se sloty rychle vyprodají. V jiných ročních obdobích bude na vaši kartu účtováno dalších 29 USD (za hodinu).

Severní hvězda

North Star je observační POD o délce 300 stop, který umožňuje hostům 360 stupňů na okolí. Nachází se na palubě 14.

Sazby: Závisí na sezóně. V některých ročních obdobích je to úplně zdarma (bezplatné). Není třeba si rezervovat. Stačí spadnout do řady a počkat na řadu. V jiných ročních obdobích bude na vaší kartě účtováno dalších 40 USD.

Flowrider Surf Simulator

Flowrider je surfovací stroj. Umožňuje vám jezdit vlny v bezpečném pohodlí simulátoru. Fotografie nahoře má kvantum moří, ale ta nainstalovaná na ovaci moří vypadá úplně stejně. Nachází se na palubě 15.

Sazba: Závisí na sezóně. V některých ročních obdobích je to zcela zdarma (bezplatné), ale potřebujete předchozí rezervaci, protože se sloty rychle vyprodají. V jiných ročních obdobích bude na vaši kartu účtováno dalších 29 USD (za hodinu).

Nárazníková auta Seaplex

Sazby: zdarma

Seaplex Seapods

Jedná se o malé pokoje, které jsou vybaveny různými možnostmi her a domácí zábavy, jako jsou stolní tenis a jednotky Xbox.

Sazby: zdarma

Bazény

Loď má 2 venkovní bazény, 2 vnitřní bazény a 4 vířivky. Každá oblast bazénu je přidělena plavčíky, aby zaručila bezpečnost plavců.

Sazby: zdarma

Venkovní kino

Sazby: zdarma

Skalní horolezecká stěna

Sazby: zdarma

Zábavní show

Každou noc existují možnosti domácí zábavy. Může to být pixely, hudební show, která využívá nejen zpěv a taneční dovednosti obsazení, ale také 6 LED obrazovky na robotických zbraních. Můžete také potěšit mini-koncert. Během našeho pobytu se na pódiu vydal hlasový soutěžící Monique Lualhati.

Další vybavení

Zkušenosti snů

Bionický bar

Casino Royale

Video arkáda

Vitalita na moři medspa a fitness centrum

Výlety na pobřeží

To je část, kde můžete vystoupit z lodi a prozkoumat město, kde je zakotveno.

V našem případě jsme měli pouze jednu zastávku: Naha v Japonsku Okinawa. Na zastávce máte dvě možnosti: Připojte se k pobřežní exkurzi nebo vytáhněte kutilství.

Můžete si rezervovat předem uspořádanou cestu nebo to udělat sami (DIY). Je to úplně na vás.

Pokud si zarezervujete exkurzi na pobřeží, připojíte se ke zbytku cestujících, kteří si tuto prohlídku rezervovali. Skvělá věc na tom je, že se o vás všechno postaráte. Dostanete svůj výlet ve svém pokoji s pokyny. Budete mít průvodce výletem a do skupiny se připojí několik členů posádky. Ujistí se, že jste zpět v přístavu včas na plachtění.

Pokud vytáhnete kutilství, máte úplnou kontrolu nad svým časem a bude to levnější. Můžete buď nastoupit na určený autobus, nebo si můžete vzít taxík. Pokud chcete autobus jet, stačí nejprve do oblasti hostující služby, abyste si zarezervovali místo v autobuse. Připravte se na účtování kolem 20 USD. Ujistěte se, že jste zpět do předepsaného času, protože loď na vás nebude čekat

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Západy a boční výlety: Vytěžit maximum z Santorini
Next post OSAKA as well as WAKAYAMA: 6-DAY itinerary