Americká služba národního parku se otočí 99!

Služba National Park se 25. srpna 2015 stará o 99 let a každý získává dárek, vstup zdarma! Podívejte se na park ve svém sousedství nebo si naplánujte výlet na jedno z 408 servisních míst národního parku po celé zemi, abyste se připojili k večírku!

A aby inspirovali návštěvníky, Service National Park Service a National Park Foundation, oficiální charitativní organizace amerických národních parků, vytvořily seznam narozenin 99 způsobů, jak najít váš park.

Foto kredit: National Park Foundation

“99. narozeniny národního parku jsou příležitostí k zamyšlení a oslavu role národních parků v americkém příběhu,” řekl ředitel služby národního parku Jonathan B. Jarvis. “A je také čas se dívat dopředu na náš sté výročí a dalších 100 let.” Tyto národní poklady patří nám všem a chceme, aby všichni – zejména další generaci návštěvníků parku, příznivců a obhájců – objevili a spojili se s jejich národními parky. “

25. srpna 1916 podepsal prezident Woodrow Wilson legislativu k vytvoření služby National Park Service, která zachovává a chrání 408 míst po celé zemi. Každý z nich, ať už se jedná o národní park, historický místo nebo národní pobřeží, byl zřízen prezidentem nebo kongresem, který chránil, zachoval a sdílel svůj národní význam pro budoucí generace. Některé parky připomínají významné lidi a úspěchy; Jiní šetří nádherné krajiny a přírodní zázraky; A všichni poskytují místo pro zábavu a učení.

Tip na cestování: Pro některé nápady, jak prozkoumat národní parky nejblíže k vám, prohlédněte si tento příběh Roundup: Jak prozkoumat americké národní parky: Solidní rady od ostřílených blogerů rodinných cestování.

Point Reyes National Seashore, National Park Foundation Sdílejte zážitkové fotografické soutěž, Paul Powers

V rámci přípravy na Centennial oslavu příští rok Service National Park Service a National Park Foundation spolupracují na pomoc divákům na celostátním nalezení vašeho parku.

Abychom povzbudili návštěvníky, aby objevili vše, co může být zážitek z parku, seznam 99 způsobů, jak najít váš park, zahrnuje širokou škálu aktivit: od městských výletů a přijetí slunečního selfie, až po vydělávání juniorského strážce a psaní poezie. Návštěvníci jsou povzbuzováni, aby se podělili o své zážitky z parku s kamarády a rodinou pomocí #FindyourPark nebo #encuentRatuparque na sociálních médiích.

“Když oslavujeme 99 let neuvěřitelné práce služby National Park Service v komunitách po celé zemi, zveme lidi všude, aby byli součástí hnutí Find Your Park a objevili své vlastní jedinečné spojení s parky a jejich programy,” řekl Will Will Shafroth, prezident a generální ředitel nadace National Park Foundation. “Doporučujeme všem, aby se připojili k narozeninové zábavě.” Podívejte se na náš seznam 99 nápadů a zkontrolujte, co jste již udělali, podělte se o své zkušenosti s kamarády a rodinou pomocí #FindyourPark a #encuentratuparque na sociálních médiích a zkuste něco nového. “

Služba National Park se vzdala všech svých vstupních poplatků za devět dní v roce 2015. Zbývající dny bezplatného poplatku jsou 25. srpna za narozeniny národního parku, 26. září pro Národní den veřejných pozemků a 11. listopadu na počest Den veteránů. Zřeknutí se vstupního poplatku se nevztahuje na vybavenost ani uživatelské poplatky za činnosti, jako je kempování, uvedení na trh, doprava nebo speciální zájezdy.

Chcete -li najít národní park ve vašem okolí a dozvědět se více o kampani Find Your Park, podívejte se na FindYourpark.com nebo Encuentratuparque.com.

O službě národního parku. Více než 20 000 zaměstnanců národního parku péče o 408 národních parků v Americe a spolupracuje s komunitami po celé zemi, aby pomohla zachovat místní historii a vytvořila rekreační příležitosti blízké domácí. Další informace najdete na www.nps.gov.

Příbuzný

10 knih pro rodinnou dovolenou v rodině národního parku Při plánování výletu do kteréhokoli z amerických národních parků, mnoho lidí si na toto téma čte. Zejména pro rodiny, které navštěvují národní park s dětmi v závěsu, je výzkum klíčem k tomu, aby z vaší návštěvy vytěžili maximum. Od sběru mincí po výběr ubytování a nalezení volně žijících živočichů, zde…
19. října 2010 v „Dárky a vybavení“

Jak prozkoumat americké národní parky: Solidní rady ze zkušených rodinných cestování bloggers, pokud máte v plánu prohlédnout si jeden z národních parků rozptýlených po celých USA, americké Samoa nebo na Panenských ostrovech, naskenujte tento seznam a zjistěte, zda váš park (S) je na seznamu. Napsali někteří z nejzkušenějších bloggerů a novinářů rodinných cestování z…
3. července 2015 v „Národní parky“

Post host: Park Bagging and Passport razítko-Zakopnutí silnice dostane obsedantně-kompulzivní, když jsme si vzali kopii pasu do vašeho National Parks® v obchodním obchodě Antietam, odtrhli obal celofánu a rozvinuli uzavřenou mapu, viděli jsme plnou, viděli jsme plnou,, když jsme viděli, viděli jsme plnou, Obrovské spektrum tehdejších vlastností Služby národního parku poprvé-celková perspektiva, která…
20. dubna 2011 v “Post host”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 návrhů, jak cestovat s kojencem
Next post Kniha MR a paní Romance Mixed Drink Book